reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam w leniwa niedziele!

Piekna ta niedziela!
Diabelku, ogromne gratulacje! Tescik mozesz powtorzyc, czemu nie, po to zeby zobaczyc wyrazniejsza kreseczke. Ale fajowo! A ja jak przeczytalam Twojego posta z objawami i widoczna siateczka zylek na piersiach to wiedzialam, ze to to!!!
Joasiu, kciuki mocno zacisniete! Czekamy na wiesci!

Oczywiscie witam wszystkie nowe staraczki i zycze powodzenia!

U mnie pogoda nieciekawa, buro straszliwie, ale tak w sam raz zeby zaszyc sie w kaciku z ksiazka. A to lubie!:-)
 
reklama
testuje w poniedziałek jak @ niezawita oczywiście:-p
Z niecierpliwością czekam na wynik Twojego testu, oczywiście trzymam mocno zaciśnięte kciuki. ;-)

dziewczynki dzisiaj robiłam teścik z pierwszegu siusiania
Zobaczyłam dwie kreseczki (ale jedna jest jasno różowa) no ale widoczna
Gratuluje:-):-):-):-):-)
Czekamy na fluidki

A ja czekam na @ żeby zacząć starania od początku, pewnie dziś przyjdzie...
 
Kasiu ja sie czuje nawet ok choc raz lepiej a raz gorzej jak to bywa w ciazy :-)
W czwartek bylam u gina i zrobil mi tylko takie minutowe usg bo jutro na 16,40
mam robione usg gentyczne i ani nie mierzyl ani nie mam zdjecia ,ale widzialam
jak dzidzia lezala i juz coraz bardziej rosnie i przypomina pieknego czlowieczka i ruszla
sobie nozkami i raczkami :-)

Dzisiaj odwiedziala nas znajoma z mezem i 3 miesiecznym dzieckie i kochane to dziecko
i bardzo grzeczne jest przez caly czas :-)

A zaraz jedziemy z M i znajomymi do restauracji na lody a po lodach do kosciola. :-)
 
witam wszystkie starajace sie, ja sie staram 7 miesiecy ( moze to dla was krotko, ale mam pco i u mnie bardziej skomplikowane starania niz u zdrowych kobietek ) Pozdrawiam...
 
dziewczynki dzisiaj robiłam teścik z pierwszegu siusiania
Zobaczyłam dwie kreseczki (ale jedna jest jasno różowa) no ale widoczna
Czy powinnam powtórzyć jeszcze teścik :) :)
Kurcze sama nie wierzę
Teraz kończę bo idę do szkoły
Wieczorkiem się pojawię
Buziaczki kochane
Ale sie ciesze kochana naprawde Gratuluje :) ciesze sie razem z Toba słonce :)
witam wszystkie starajace sie, ja sie staram 7 miesiecy ( moze to dla was krotko, ale mam pco i u mnie bardziej skomplikowane starania niz u zdrowych kobietek ) Pozdrawiam...
Witaj wsrod nas kochana :) ja staram sie ponad rok i jeszcze nic, napewno domyslam sie co czujesz malenka :) ale musimy wierzyc ze sie nam uda
 
Kochaniutkie!!
Nie wiem co się ze mną dzieje.. dziś po południu chciało mi sie wymiotowac, straszne nudności miałam (podejrzewam,że może coś zjadłam..). Chodzę często siusiu..ale to jeszcze nie problem. Otóż jak byłam w łazience którys tam raz, zaobserwowałam po wysiusianiu się, na papierze krew.. nie było tego bardzo dużo, ale troszkę jednak było. Wystraszyłam sie niemiłosiernie.. jak poszłam drugi raz do łazienki to już krwi nie było.Piersi mam powiększone (ale przyjmuję,że to przed zbliżającym sie okresem).Wokół brodawki pojawiły się jakieś takie dziwne niby krostki niby coś takiego podobnego.. aha! no i swędzą mnie piersi:) wiem,że może to dziwnie brzmi:) ale tak jest. Brzusio mnie troszkę pobolewa i zrobił sie troszke pulchniejszy (ale to pewnie przed zbliżającą sie miesiączką) dziś 20 dzień cyklu..
 
Kochaniutkie!!
Nie wiem co się ze mną dzieje.. dziś po południu chciało mi sie wymiotowac, straszne nudności miałam (podejrzewam,że może coś zjadłam..). Chodzę często siusiu..ale to jeszcze nie problem. Otóż jak byłam w łazience którys tam raz, zaobserwowałam po wysiusianiu się, na papierze krew.. nie było tego bardzo dużo, ale troszkę jednak było. Wystraszyłam sie niemiłosiernie.. jak poszłam drugi raz do łazienki to już krwi nie było.Piersi mam powiększone (ale przyjmuję,że to przed zbliżającym sie okresem).Wokół brodawki pojawiły się jakieś takie dziwne niby krostki niby coś takiego podobnego.. aha! no i swędzą mnie piersi:) wiem,że może to dziwnie brzmi:) ale tak jest. Brzusio mnie troszkę pobolewa i zrobił sie troszke pulchniejszy (ale to pewnie przed zbliżającą sie miesiączką) dziś 20 dzień cyklu..
Malenka pewnie Cie rozczaruje hmm...szczerze nie wiem dokladnie ale moze to juz jakas oznaka fasolinki :tak: kochana mam takie male banalne pytanie ostatnio mialam @ 22 marca kochana pierwszy dzien cyklu to jest wlasnie dzien w ktorym zaczela sie @ czy w ktorym sie skonczyla??
 
reklama
Do góry