reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie dziewczyny,
wczoraj nie miałam pod ręką komputera więc nie mogłam napisać.
Betka wyszła mi pozytywnie. Jestem prawdopodobnie w 3 tygodniu ciąży:-)

Nie wierzyłam, że to się może tak szybko stać...
Dla wszystkich staraczek przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

GRATULUJę :tak: no i oczywiście łapię fluidki :-)

Witam..ja za trzy miesiace bede sie starac..to dziwne czy majac regularne miesiaczki jak w zegarku mozna miec pcos??mialam stwierdzona ciaze poronlam a teraz jak bylam na kontrolnych badaniach lekarz powiedzial ze moge miec pcos:(((jestem zalamana...czy bede miala dziecko:((((((zaczynam w to watpic..a z drugiej strony wierze ze sie uda ze to nie jest to i bedzie dobrze w koncu okresy jak w zegarku i obfite....pomocy..tak bardzo chcialabym miec swoj fasolke..powiedzcie sa jakies leki ziolowe albo inne preparaty ktor pomagaja polepszyc sluz, doprowadzic do owulacji w razie gdyby jej nie bylo...teraz jak bylam na wizycie kontrolnej w 13 dniu cyklu mialam pecherzyk dominujacy ale nie wiem czy pekl...ile kosztuja badania hormonalne??mozna zrobic prywatnie monitoring cyklu??to az 3 miesiace wiec mam czas zeby cos zrobic i sie przygotowac
na twoim miejscu zmieniłabym lekarza , ja tak zrobiłam i teraz mam super gina ,co prawda w przychodni jest za free a tutaj płace za wizyte niemałe pieniądze to i tak uważam że warto, badanie cyklu mam robione co miesiąc i jeśli nie może mnie przyjąć w gabinecie to ide do niego na dyżur do szpitala i wtedy mam usg za darmo



Na waszą prośbe, przesyłam troche fluidków~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~
U mnie ok. Tylko właśnie sobie przypomniałam, że za tydzień w środe czeka mnie wyjazd na szkolenie...Troche dużo czasu spędze w samolotach i na lotniskach ( znowu idiotyczne połączenie:wściekła/y: ). Ale na szczęście to tylko 3 dni. A za miesiąc kolejne szkolenie i w czerwcu jeszcze jedno...A nie ma opcji, żebym nie jechała...
Jutro jade na badania krwi i take tam no i w poniedziałek chyba odwiedze gina z wynikami i zapytam sie raz jeszcze czy nie ma przeciwwskazań do lotu.
Życze wszystkim miłego dnia:-)[/quote]
te fluidki też łapię :-) mówią że co za dużo to nie zdrowo ,ale za dużo fluidków nie zaszkodzi ;-)
uważam że masz racje co do konsultacji z lekarzem ewentualnych przeciwwskazań ,bo to bardzo ważne dla ciebie i dzidzi



Dzięki dziewczyny ale mam obawy co do testowanka i niewiem czy jutro zatestuję.:blink:
Już tyle razy się zawiodłam że aż się boję.
Porozmawiam z mamą jest położną i wtedy zdecyduję czy jutro czy sobota oczywiście jak @ wcześniej niezawita.
Pozdrowionak:-)
gratuluje cierpliwości , ja na twoim miejscu zrobiłabym już pewnie ze 3 testy :-)
trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :tak:

witam was serecznie,
i te zafasalkowane jak również strające się tak jak ja.
Dzisiaj jestem w lepszym nastroju.
Ostatnio pisałam, że mam teperaturę powyżej 37
niestety dzisiaj mi spadła i obawiam się, że przyjdzie wrednota @
a już myślałam. Mam nadzieję, że nie, no ale niestety jednak wskazuje że tak.
Mam do was pytanie,
chciałabym troszęczkę po ćwiczyć, ale nie wiem czy powinnam się forsować, bo wiecie, żeby się potem nie okazało, że jestem lub byłam i tylko zaszkodziłam.
Proszę was o opinię w tej sprawie:-)
myśle że ćwiczenia nie powinny ci zaszkodzić chociaż wiele zależy od ich rodzaju
no i żeby się nie przeforsować :-)
 
Witam serdecznie!! Właściwie nie wiem czy mam prawo pisać na tej stronie bo nie mam z nią jak narazie nic wspólnego:sorry2: ale muszę się przyznać że od jakiegoś czasu śledzę ten wątek i z zaciekawieniem czytam wasze wiadomości:blink: Mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzało jeśli czasem coś napiszę bo zdarza się że aż nie mogę się powstrzymać żeby nie napisać jak się cieszę że którejś z was się udało.:happy::happy: Jeśli będzie wam to przeszkadzało to napiszcie. Pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się i te zafasolkowane ;-)
 
Witam serdecznie!! Właściwie nie wiem czy mam prawo pisać na tej stronie bo nie mam z nią jak narazie nic wspólnego:sorry2: ale muszę się przyznać że od jakiegoś czasu śledzę ten wątek i z zaciekawieniem czytam wasze wiadomości:blink: Mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzało jeśli czasem coś napiszę bo zdarza się że aż nie mogę się powstrzymać żeby nie napisać jak się cieszę że którejś z was się udało.:happy::happy: Jeśli będzie wam to przeszkadzało to napiszcie. Pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się i te zafasolkowane ;-)
Witaj wśród nas:tak: Wspaniale, że postanowiłaś dołączyć:tak:Tutaj zawsze znajdziesz pocieszenie, dobrą radę i wszystko czego potrzebujesz:-)

Ja już po badankach. Kłucie nawet nie było takie straszne;-)Jutro muszę odebrać wyniki no i w poniedziałek do lekarza. Mam nadzieję, że wszystko jest ok. Ale muszę się przyznać, że moje paranoje powoli chowam głęboko do szuflady:tak:Myślenie i zamartwianie się nic mi nie pomoże a jedynie szkodzi maleństwu. Więc koniec z głupimi myślami:tak:Będzie dobrze.

Ostatnio mam straszną ochotę na surowe warzywa i owoce. No i na zupy...Już gotuję zupkę porową:tak:Pięknie pachnie...no i to moje maleństwo męczy mnie teraz wymiotami tylko rano ale za to jak:tak:Normalnie masakra:laugh2:
Wszystkim życzę miłego dnia:tak:
 
A mnie dol brzuszka mnie pobolewa dziwnie i tajemniczo, ale testowanko dopiero w poniedzialek, chyba ze wstreciucha przyjdzie wczesniej.

Buziaki dla pozostalych staraczek

Maggie, mam nadzieję, że to przez te fluidki nasze:tak:;-) Przesyłam ich jeszcze więcej, aby wszystkim starającym się przyniosły fasolki:tak:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3mam kciuki za poniedziałek:tak:
 
oj mi w koncu brazowe uplawy sie skonczyly (4 dni to trwalo) i teraz juz zupelnie nic nie wiem...brzucho pobolewa i kluje ...no nic czekam zniecierpliwiona do niedzielki i zrobie test, wtedy dam Wam znac....
 
do lunia 83

oj widze ze mialas slub tak jak moj braciszek :) ja dzis mam 3 rocznice slubu :) sliczna pogoda wtedy byla tzn i 3 lata temu i 2 lata temu :) podrowionka :)
heh to tak troche nie z tematem forum ale nie moglam sie powstrzymac :-D
 
Witam serdecznie!! Właściwie nie wiem czy mam prawo pisać na tej stronie bo nie mam z nią jak narazie nic wspólnego:sorry2: ale muszę się przyznać że od jakiegoś czasu śledzę ten wątek i z zaciekawieniem czytam wasze wiadomości:blink: Mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzało jeśli czasem coś napiszę bo zdarza się że aż nie mogę się powstrzymać żeby nie napisać jak się cieszę że którejś z was się udało.:happy::happy: Jeśli będzie wam to przeszkadzało to napiszcie. Pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się i te zafasolkowane ;-)

Witam!
Pewnie ze nie przeszkadza, warto dzielic sie swoimi opniami :tak:
Ciekawe czy jakis mezczyzna do nas dołączy i pzedstawi swoja opinie na temat staran :) A moze wy napiszecie jak nasi przysli tatusiowie ustosunkowuja sie do staran :-)
 
reklama
do lunia 83

oj widze ze mialas slub tak jak moj braciszek :) ja dzis mam 3 rocznice slubu :) sliczna pogoda wtedy byla tzn i 3 lata temu i 2 lata temu :) podrowionka :)
heh to tak troche nie z tematem forum ale nie moglam sie powstrzymac :-D

W takim razie, życzę dużo szczęścia i miłości z okazji rocznicy ślubu:tak:
 
Do góry