reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć kobitki - u mnie walka z mrówkami trwa :baffled: - dzisiaj nocowałam u moich rodziców - takie małe stworzonka a wypędziły z domu takich dużych ludzi ;-)
Witam nowe dziewczyny :-)

Ja tylko informacyjnie że termin testowania przesunął mi się na 27. Poza tym jestem chora i lecę się wygrzać...

zdróweczka kochana!!!

Witam serdecznie!! Właściwie nie wiem czy mam prawo pisać na tej stronie bo nie mam z nią jak narazie nic wspólnego:sorry2: ale muszę się przyznać że od jakiegoś czasu śledzę ten wątek i z zaciekawieniem czytam wasze wiadomości:blink: Mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzało jeśli czasem coś napiszę bo zdarza się że aż nie mogę się powstrzymać żeby nie napisać jak się cieszę że którejś z was się udało.:happy::happy: Jeśli będzie wam to przeszkadzało to napiszcie. Pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się i te zafasolkowane ;-)

Witamy, jasne, że możesz zagladać i pisać :tak:

oj mi w koncu brazowe uplawy sie skonczyly (4 dni to trwalo) i teraz juz zupelnie nic nie wiem...brzucho pobolewa i kluje ...no nic czekam zniecierpliwiona do niedzielki i zrobie test, wtedy dam Wam znac....

hmm - daj znać koniecznie co i jak :tak:

1. No to super! Widocznie po mamuni taka zdolna :-)

2. A mnie dol brzuszka mnie pobolewa dziwnie i tajemniczo, ale testowanko dopiero w poniedzialek, chyba ze wstreciucha przyjdzie wczesniej.

Ad 1. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ad 2. kciuki mocno zaciśnięte :tak:
 
reklama
do lunia 83

oj widze ze mialas slub tak jak moj braciszek :) ja dzis mam 3 rocznice slubu :) sliczna pogoda wtedy byla tzn i 3 lata temu i 2 lata temu :) podrowionka :)
heh to tak troche nie z tematem forum ale nie moglam sie powstrzymac :-D

wszystkiego dobrego dla Ciebie i mężulka!!!!

a co do tematu - wszystkie dozwolone :tak:, to nawet wskazane, żeby myśli trochę oderwać od tematów staraniowych :tak:
 
WItajcie Kochane:-D U mnie piękna pogoda:happy: Od wczoraj jakoś tak dziwnie mnie brzusio pobolewa, tak podobnie do @.. ale lżej. A! I jeszcze jak się odchylę np na krzesle do tyłu i naprężę brzusio to pojawia sie na nim (nad pępkiem) taka malutka śmieszna górka. Miała któraś z Was coś podobnego?? Co to może byc...hmm:dry: Bo na fasolinkę to za wcześnie bo testuję dopiero pod koniec miesiąca..
 
Witam Was w tą ponurą pogodę:-D
@ nadal niema i z niecierpliwością czekam na sobotę:zawstydzona/y:
Ja z niecierpliwością czekam na Twój test. JA testuje jutro rano ale to chyba formalność bo nic nie wskazuje żeby się udało:-( I do tego gardło zaczyna mnie boleć.

WItajcie Kochane:-D U mnie piękna pogoda:happy: Od wczoraj jakoś tak dziwnie mnie brzusio pobolewa, tak podobnie do @.. ale lżej. A! I jeszcze jak się odchylę np na krzesle do tyłu i naprężę brzusio to pojawia sie na nim (nad pępkiem) taka malutka śmieszna górka. Miała któraś z Was coś podobnego?? Co to może byc...hmm:dry: Bo na fasolinkę to za wcześnie bo testuję dopiero pod koniec miesiąca..
Nie mam pojęcia co to może być. Musisz poczekać do końca miesiąca żeby się przekonać;-)
 
WItajcie Kochane:-D U mnie piękna pogoda:happy: Od wczoraj jakoś tak dziwnie mnie brzusio pobolewa, tak podobnie do @.. ale lżej. A! I jeszcze jak się odchylę np na krzesle do tyłu i naprężę brzusio to pojawia sie na nim (nad pępkiem) taka malutka śmieszna górka. Miała któraś z Was coś podobnego?? Co to może byc...hmm:dry: Bo na fasolinkę to za wcześnie bo testuję dopiero pod koniec miesiąca..

hmm mam nadzieję, że to nie przepuklina...
 
WItajcie Kochane:-D U mnie piękna pogoda:happy: Od wczoraj jakoś tak dziwnie mnie brzusio pobolewa, tak podobnie do @.. ale lżej. A! I jeszcze jak się odchylę np na krzesle do tyłu i naprężę brzusio to pojawia sie na nim (nad pępkiem) taka malutka śmieszna górka. Miała któraś z Was coś podobnego?? Co to może byc...hmm:dry: Bo na fasolinkę to za wcześnie bo testuję dopiero pod koniec miesiąca..


poprosze odorbinke slonka na slask...bo u nas leje i ponuro jest :zawstydzona/y:
 
reklama
Hej Dziewczynki;-) U nas w Koszalinku strasznie ponuro, patrze za okno a tam wilka mgła nadchodzi :-( Nic się aż nie chce.
U mnie już po @ więc nowe staranka już zaczęte, choć nie tak intensywne jak w poprzednich miesiącach:sorry2: nawet jeszcze dni płodnych sobie nie wyliczałam, choć korci troszkę:laugh2: ale chcę w tym miesiącu spróbować tak lightowo :tak:
Witam wszystkie nowe staraczki:-D

A wogóle to @ skończyła mi się w niedzielę, a wczoraj i dziś pobolewa mnie jajnik, hm... nie wiem dlaczego:-(nigdy tak nie miałam
 
Do góry