reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Wiem, że to dziecinada, ale ja się panicznie boję igieł :zawstydzona/y: i jeszcze to czekanie potem...
Jeśli namówię męża to pojadę po pracy. Albo kupię kolejny test...
 
reklama
Zapominajka, gratuluję fasolinki:-):tak:I także polecam pojechac na betę:tak: Prześlij nam troszkę fluidków:-pMoże i nam się uda:happy: Ja będę testowac na początku maja, trzymajcie kciuki Kochane:-)

Zapominajko a masz jakieś objawy?
Ja testuje w czwartek, wczoraj pobolewało mnie podbrzusze i boki piersi bolą ale to pewnie na @ :-( niestety.
Trzymam za was kochane mocno, bardzo mocno kciuki:tak: Kingus nie smutaj sie poki nie ma wrednej @ jest nadzieja i to spora,wiec malenka myslimy pozytywnie :tak::-D
 
Wiem, że to dziecinada, ale ja się panicznie boję igieł :zawstydzona/y: i jeszcze to czekanie potem...
Jeśli namówię męża to pojadę po pracy. Albo kupię kolejny test...

Kochana ja tez po cichutku gratuluje :tak: ja bym na twoim miejscu jechala
na bete jak wynik za 2 godziny to super:-D.

Aha i ja wierze ze sie udalo i juz ci mowie ze jak jest fasolka to czesto bedziesz kuta
mam na mysli pobieranie krwi:tak:.

Ja tez nigdy tego nie lubialam ale teraz na szczescie dla dzidziolka musialam
polubiec pobieranie krwi i ty tez bedziesz musiala bo bedziesz ja teraz czesto pobierac:-D.

A propo tematu ja bylam dzisiaj na pobraniu kwri bo moj gin co wizyte daje mi
karteczke na jakie choroby mam sobie do nastepnej wizyty pobrac krew.
Wynik w srode po 11 a w czwratek na 16,20 do gina juz sie nie moge doczekac:-D
 
reklama
U mnie nawet ok, czuje się nawet dobrze. Nudności i wymioty powoli daja mi spokoj:tak:Tylko zaczynam rosnąć w szerz:-DMoje ukochane jeasny musze schowac do szafy bo sa za ciasne w biodrach:zawstydzona/y: Ale nie narzekam, jest dobrze:tak:
życzę wszystkim miłego dnia. Pozdrawiam;-)
Lunia rosnijcie zdrowo razem z fasolka!

Cześć dziewczyny, aż chce się żyć tak pięknie słonko świeci.
@ miała przyjść 2 dni temu...
Test wyszedł mi jakiś dziwny. Jedna krecha mocna druga bledziutka, prawie niewidoczna, mgiełka, Ale po kilkunastu minutach ściemniała...
Myślicie, że to może być maluteńka fasolka?

Nie wiem, czy nie jechać na betę. Będę miała pewność
Zapominajka, jedz na ta bete jak masz mozliwosc, bo od tego wpatrywania sie w testy wzrok stracisz bidaku:-)! Betka to swietny pomysl i jeszcze tak szybko wynik.

Aha i ja wierze ze sie udalo i juz ci mowie ze jak jest fasolka to czesto bedziesz kuta
mam na mysli pobieranie krwi:tak:.

Ja tez nigdy tego nie lubialam ale teraz na szczescie dla dzidziolka musialam
polubiec pobieranie krwi i ty tez bedziesz musiala bo bedziesz ja teraz czesto pobierac:-D.
Dorota ma racje, trzeba sie przyzwyczaic do tego , niefajne to ale czego sie nie robi dla fasolki.


Niedlugo przyjezdza po mnie moj M i jedziemy do niego do domu (do innego miasta), a za dwa dni z powrotem do Londynu i do pracy:-(. Odezwe sie pewnie za kilka dni.
Trzymam kciuki, ze te co beda testowac, zycze powodzenia tym co beda sie starac i pocieszam te, ktore nawiedzi @. Trzymajcie sie, buziaczki!
 
Do góry