reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

hey kochane :tak: co tam u was malenkie ?? :tak: ja spedzilam mily weekend z mezem :) kolacyjka, swiece, dobre czerwone winko i wolna super muzyka fajnie bylo :-D teraz jestem w pracy strasznie niewyspana, zimno mi jak cholera oj chyba cos mnie lamie powoli jakies chorobsko :-( tulam was mocno :-D
 
reklama
hey kochane :tak: co tam u was malenkie ?? :tak: ja spedzilam mily weekend z mezem :) kolacyjka, swiece, dobre czerwone winko i wolna super muzyka fajnie bylo :-D teraz jestem w pracy strasznie niewyspana, zimno mi jak cholera oj chyba cos mnie lamie powoli jakies chorobsko :-( tulam was mocno :-D
Czec Julitka! Fajnie ze sie wieczor z mezulkiem udal. Ja mam nadzieje na mily wieczor dzisiaj. Moze nie az tak wypasiony:-D, ale tez bedzie super.
A Twoje chorobsko, a kysz!
 
Hej babeczki poweekendowo :-)

nenius pisałam o tym przedwczoraj:
" szwagierka własnie dzwoniła że jej córa w szpitalu :( uczulił ją antybiotyk ,a lekarka rozłożyła ręce i odesłała do szpitala
uciekam dowiedzieć się jakiś szczegółów
miłego wieczorku"
na szczęście już po strachu :)

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: już pamiętam :tak:

Witam Was wszystkie! Mam nadzieję, że przyjmiecie do swojego grona jeszcze jedna staraczkę!:-) Zaczynam od maja! Mam dziwne mysli. Przeglądam strony internetowe i boje się, że bedę miec problemy z zajściem w ciążę:no: Nie wyobrażam sobie jak będę to przeżywać, mimo że wiem że nie jest tak łatwo!! Proszę trzymajcie kciuki!
Pozdrawiam serdecznie

Witam, lekarz przepisał mi duphaston bo mialam niski progesteron :( jest jaksa tu osoba na forum co zaszla po zastosowaniu tych tabletek w ciaze?

Witam ja zaczęłam starania od stycznia
niestety jak narazie z marnym rezultatem. moze w tym miesiacu sie uda,
powoli wariuje
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

witam Was serdecznie :tak:

Witam Was kochane:-) ja z narzeczonym (wtedy)staraliśmy się o dzidzie ponad 9 miesięcy,im bardziej chcieliśmy tym bardziej nie zachodziłam.Kupiliśmy termometr owulacyjny mierzyłam temp codziennie o tej samej porze i nic,aż baliśmy sie że z nami jest coś nie tak.Pochłonęły nas przygotowania do ślubu i nie myśleliśmy tyle o dzidzi,aż tu miesiąc przed weselem dowiadujemy sie że będziemy rodzicami to była najpiękniejsza wiadomość.Obecnie jestem w 25 tyg ciąży i będziemy mieli córcie Wiktorie bardzo na nią czekamy:-).Teraz wiem ,że im bardziej się chce tym bardziej nie można zajść.Pozdrawiam wszystkie starające się Kobitki i trzymam kciuki

no to gratulacje!!!!!!!!!

Witam nowe starające się:-) Z nami napewno nie zginiecie w motłochu pytań:-)
A tak poza tym to zaliczyłam ten egzamin:happy:!!Przyjechałam dziś z Olsztyna i od tej pory mam straszną zgagę..nie mówiąc już o chęci jedzenia wszystkiego co jest extra przyprawione:tak:.Normalnie nie wiem co sie ze mną dzieję... chyba za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży:nerd:

Gratki za ten zdany egzamin!!!!!

witajcie ja tylko na chwileczke !!
chciałam przywitac wsyztskie nowe staraczki i zyczyc wam oczywiście owocnych staranek!!
U mnie niestety betka negatywna wiec czekam cierpliwie (juz 7 dzien) na @

Kasieńko strasznie, strasznie mi przykro kochana :-(, przytulam baaaaaaaaaaardzo mocno :tak:

Witajcie dziewczyny!!! ;-)
Bylam na tym wątku jakis czas temu, potem II kreseczki, wielka strata w 6tc i teraz ponownie bardzooo bym chciała być w zdrowej ciąży :tak:
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego grona dzielnych kobiet:tak:
Z mojego cyklu wychodzi na to że na koniec miesiąca powinnam miec owluację i wtedy własnie miną "ustawowe" 3 miesiące od poronienia....
Jestem po kontrolnym usg, w trakcie badań i jeśli wszystko będzie ok to zamierzam zostać mamą 2009!!! styczniową mamą 2009 jeśli się uda :-):-):-)

Powodzenia dla wszystkich, dziewczyny ja znowu mam w sobie tą wiarę i pragnienia, dzień w dzień o tym myślę i to mi dodaje siły, czego i Wam serdecznie życzę :tak:

Calla ja też doskonale Cię pamiętam :tak:, życzę Ci zdrowego dzieciaczka juz niebawem :tak:

Dziękuje za wyrazy otuchy bardzo mi to pomaga-super ze jesteście
dużżżżżżżżżyyyyyy buziolek dla was Kochane staraczki!
Dzisiaj byłam na rodzinnym spedzie.bliscy kiedy mnie ujrzeli od razu stwierdzili ze jestem w ciazy-modle sie zeby mieli racje:tak:
ale mogę równiez miec problemy z watroba, nerkami albo poprostu mam urojona tą ciąze!!!!!!!!
ide do ginekologa w piatek moze w końcu sie cos wyjaśni.
Ja równiez mam nadzieje zostać mamusia 2009 dlatego sie dołączam do Was!musi być dobrze :tak:
pozdrawiam

oby, oby - trzymamy kciuki :tak:

hey kochane :tak: co tam u was malenkie ?? :tak: ja spedzilam mily weekend z mezem :) kolacyjka, swiece, dobre czerwone winko i wolna super muzyka fajnie bylo :-D teraz jestem w pracy strasznie niewyspana, zimno mi jak cholera oj chyba cos mnie lamie powoli jakies chorobsko :-( tulam was mocno :-D

zdróweczka Julitko!!!

U nas weekend ok, w sobote sprzątanko a wczoraj przyjechał Sławka brat z dziewczyną - Daria była zachwycona :-D zwłaszcza, że wcześniej bylismy jeszcze na lodach :-). Tylko ja jakoś beznadziejnie się czułam - chyba migrena :baffled:, dopiero dwa apapy i spacer pomogły :tak:

Wszystkie Was całuje i pozdrawiam!!!
 
Witajcie dziewczynki:-)
Jak tam po weekendzie? Mam nadzieje, że był pracowity i okaże sie bardzo owocny:tak: Tego Wam życzę z całego serca:tak:
Witam wszystkie nowe staraczki i gratuluje tym juz zafasolkowanym:tak:
Kasiu, przkro mi:-( Tulam na pocieszenie i trzymam kciuki co by następnym razem sie udało:tak:
Julitko, jak udała sie kolacyjka???;-)

U mnie nawet ok, czuje się nawet dobrze. Nudności i wymioty powoli daja mi spokoj:tak:Tylko zaczynam rosnąć w szerz:-DMoje ukochane jeasny musze schowac do szafy bo sa za ciasne w biodrach:zawstydzona/y: Ale nie narzekam, jest dobrze:tak:
życzę wszystkim miłego dnia. Pozdrawiam;-)
 
Hej babeczki poweekendowo :-)



:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: już pamiętam :tak:







witam Was serdecznie :tak:



no to gratulacje!!!!!!!!!



Gratki za ten zdany egzamin!!!!!



Kasieńko strasznie, strasznie mi przykro kochana :-(, przytulam baaaaaaaaaaardzo mocno :tak:



Calla ja też doskonale Cię pamiętam :tak:, życzę Ci zdrowego dzieciaczka juz niebawem :tak:



oby, oby - trzymamy kciuki :tak:



zdróweczka Julitko!!!

U nas weekend ok, w sobote sprzątanko a wczoraj przyjechał Sławka brat z dziewczyną - Daria była zachwycona :-D zwłaszcza, że wcześniej bylismy jeszcze na lodach :-). Tylko ja jakoś beznadziejnie się czułam - chyba migrena :baffled:, dopiero dwa apapy i spacer pomogły :tak:

Wszystkie Was całuje i pozdrawiam!!!
Dziekuje bardzo :tak::-D
Witajcie dziewczynki:-)
Jak tam po weekendzie? Mam nadzieje, że był pracowity i okaże sie bardzo owocny:tak: Tego Wam życzę z całego serca:tak:
Witam wszystkie nowe staraczki i gratuluje tym juz zafasolkowanym:tak:
Kasiu, przkro mi:-( Tylam na pocieszenie i trzymam kciuki co by następnym razem sie udało:tak:
Julitko, jak udała sie kolacyjka???;-)

U mnie nawet ok, czuje się nawet dobrze. Nudności i wymioty powoli daja mi spokoj:tak:Tylko zaczynam rosnąć w szerz:-DMoje ukochane jeasny musze schowac do szafy bo sa za ciasne w biodrach:zawstydzona/y: Ale nie narzekam, jest dobrze:tak:
życzę wszystkim miłego dnia. Pozdrawiam;-)
kolacyjka jak najbardziej udana :tak::-D
 
Cześć dziewczyny, aż chce się żyć tak pięknie słonko świeci.
@ miała przyjść 2 dni temu...
Test wyszedł mi jakiś dziwny. Jedna krecha mocna druga bledziutka, prawie niewidoczna, mgiełka, Ale po kilkunastu minutach ściemniała...
Myślicie, że to może być maluteńka fasolka?
 
Cześć dziewczyny, aż chce się żyć tak pięknie słonko świeci.
@ miała przyjść 2 dni temu...
Test wyszedł mi jakiś dziwny. Jedna krecha mocna druga bledziutka, prawie niewidoczna, mgiełka, Ale po kilkunastu minutach ściemniała...
Myślicie, że to może być maluteńka fasolka?

Kochana, gratuluję!!!Ja miałam tak samo:tak:Na początku blada druga kreseczka(najpierw jej nie widziałam...), zajęłam sie robota i zapomniałam wyrzucić testu. A jak wróciłam po niego to okazało się, że sa 2 kreseczki choc jedna dosyć blada:tak: Tylko ja nie robiłam z pierwszego siusiania.
 
Kochana, gratuluję!!!Ja miałam tak samo:tak:Na początku blada druga kreseczka(najpierw jej nie widziałam...), zajęłam sie robota i zapomniałam wyrzucić testu. A jak wróciłam po niego to okazało się, że sa 2 kreseczki choc jedna dosyć blada:tak: Tylko ja nie robiłam z pierwszego siusiania.

No ja właśnie zrobiłam z pierwszego. Kreseczka była tak blada, że prawie niewidoczna. I nawet zastanawiam się, czy to nie był po prostu prześwit od wilgoci... :zawstydzona/y:
Pewnie będę musiała za 2-3 dni powtórzyć jeśli( odpukać) @ się nie zjawi...

Jak głupia wpatruję sie w ten test...
 
reklama
Cześć dziewczyny, aż chce się żyć tak pięknie słonko świeci.
@ miała przyjść 2 dni temu...
Test wyszedł mi jakiś dziwny. Jedna krecha mocna druga bledziutka, prawie niewidoczna, mgiełka, Ale po kilkunastu minutach ściemniała...
Myślicie, że to może być maluteńka fasolka?
Gratuluje kochana :laugh2: moja kolezanka miala identycznie i okazalo sie ze to fasolinka :laugh2: ale masz racje malenka lepiej odczekac kilka dni i powtorzyc jeszcze raz ale ja juz sie ciesze :tak::-D a co do pogody.... to u mnie jest brzydko :-( nawet pada czasem, jakos pochmurno oj niedobrze
 
Do góry