reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Zapominajko, ja dla pewności na następny dzień kupiłam w aptece 3 różne testy:tak:I wszystkie pokazały 2 kreseczki (jedne mocniejsze a ine nieco słabsze).:tak:;-)
 
reklama
Gratuluje kochana :laugh2: moja kolezanka miala identycznie i okazalo sie ze to fasolinka :laugh2: ale masz racje malenka lepiej odczekac kilka dni i powtorzyc jeszcze raz ale ja juz sie ciesze :tak::-D a co do pogody.... to u mnie jest brzydko :-( nawet pada czasem, jakos pochmurno oj niedobrze

Dzięki ;)
spróbuje wpłynąć na słonko i przekonać je, żeby u Ciebie też się pojawiło:tak:
 
Cześć dziewczyny, aż chce się żyć tak pięknie słonko świeci.
@ miała przyjść 2 dni temu...
Test wyszedł mi jakiś dziwny. Jedna krecha mocna druga bledziutka, prawie niewidoczna, mgiełka, Ale po kilkunastu minutach ściemniała...
Myślicie, że to może być maluteńka fasolka?

Kochanie to napewno jest fasolka!! Gratuluje ci z całego serca!!!

Ja zaczynam nowy cykl , jestem właśnie po @ i znowu do dzieła :laugh2: Choć nawet nie wyliczałam od kiedy będe miała dni płodne, stwierdziłam że nie dam sie okropnemu mechanizmowi , żeby sie nie stresować że to dzis koniecznie trzeba :tak:
Więc może się uda:-)

Ostatnio jak byłam u koleżanki która niedawno urodziła , a jej się udało bo zaszła za pierwszym strzałem:-) to mi powiedziła że to było 1 dzień po @ !! I bądź tu mądry..:no:
Buziolki dla wszystkich dziewczyn :-)
 
Kochanie to napewno jest fasolka!! Gratuluje ci z całego serca!!!

Ja zaczynam nowy cykl , jestem właśnie po @ i znowu do dzieła :laugh2: Choć nawet nie wyliczałam od kiedy będe miała dni płodne, stwierdziłam że nie dam sie okropnemu mechanizmowi , żeby sie nie stresować że to dzis koniecznie trzeba :tak:
Więc może się uda:-)

Ostatnio jak byłam u koleżanki która niedawno urodziła , a jej się udało bo zaszła za pierwszym strzałem:-) to mi powiedziła że to było 1 dzień po @ !! I bądź tu mądry..:no:
Buziolki dla wszystkich dziewczyn :-)

Mnie się zdaje, że na to nie ma reguły. Znam taka dziewczynę, która zafasolkowała mimo pigułek anty...

Nie wiem, czy nie jechać na betę. Będę miała pewność
 
Cześć dziewczyny, aż chce się żyć tak pięknie słonko świeci.
@ miała przyjść 2 dni temu...
Test wyszedł mi jakiś dziwny. Jedna krecha mocna druga bledziutka, prawie niewidoczna, mgiełka, Ale po kilkunastu minutach ściemniała...
Myślicie, że to może być maluteńka fasolka?

:tak::tak::tak: ale dla pewności pojedź na betkę :tak:
 
reklama
Do góry