reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

No i po zastrzyku. Jeszcze tylko 2 mi zostały:tak:
Nenius, no to masz bardzo dzielna i mądrą córeczkę:tak: A co do internetu to u mnie ten sam problem ( służbowy nie działa, a a po tylu dniach wolnego mam tyle zaległości do nadrobienie i nie mam jak przez co jestem wściekła jak osa:angry:)
Gratulacje dla koleżanki( ale duża dzidzia:szok:)
U mnie troszkę lepiej jeśli chodzi o humor. No i nareszcie coś zjadłam. Mam nadzieje, że tym razem nie bedzie żadnych sensacji ze strony przewodu pokarmowego;-)
 
reklama
Witam wszystkich w tak słoneczny dzień. Życzę mało stresów a dużo uśmiechów:-)
Oby kolejny dzień zbliżał nas do celu;-)
A na mdłości to słyszałam, że migdały polecają i chyba imbir.
 
Hej dziewuszki :-), za mną super weekendzik, w sobotę zakupowe szaleństwo - Daria ma nowe łóżko i śpi od 2 nocy w swoim pokoju - taka jestem z niej dumna :tak::-) a wczoraj obiadek u teściów i puszczanie latawca - ale Daruńka miała uciechę :-D

aaaaaa - moja koleżanka urodziła w piątek o 13 - ale przez cesarskie cięcie bo tentno dzidzi spadało. Wszystko jest ok, chłopczyk waży 4600g :szok: i ma 59 cm :-).

A dzisiaj w pracy jakaś awaria telefonu i co za tym idzie brak internetu, tak więc nadaję z mieszkania szefa :happy:





witam serdecznie nowe staraczki :-)



Luniu buziaczki dla Ciebie na polepszenie humorku
Kochana nie dosc ze masz sliczna coreczke to do tego madra i samodzielna :tak: ooo gratulacje dla kolezanki :tak: ciesze sie bardzo ze udał Ci sie weekend :tak:
 
Dzięki dziewczyny :-) - aż sama się zdziwiłam, ze tak bezproblemowo przeniosła się do swojego pokoiku. No ale radocha z nowego łóżka zrobiła swoje :-p. W każdym razie odwrotu nie ma bo szczebelkowe łóżeczko już rozmontowane :-p
 
Witajcie kochane nie było mnie tu ażżżżżż 1,5 miesiąca i myślę że już żadna mnie nie pamięta ale ja o Was często myślałam. Moje maleństwo na razie się rozwija prawidłowo jestem już w 12 tyg.Początek był baaaaardzo ciężki ale mam nadzieję że będzie coraz lepiej.Tym nie zafasolkowanym jeszcze życzę jak najszybciej II kreseczek.Gorąco Was ściskam i pozdrawiam
 
nenius śliczna dziewczynka. Niedługo nie będzie Was do swojego pokoju wpuszczała, będziecie musieli pukać :-)

hihihi, no czasem się już zamyka ;-)

Witajcie kochane nie było mnie tu ażżżżżż 1,5 miesiąca i myślę że już żadna mnie nie pamięta ale ja o Was często myślałam. Moje maleństwo na razie się rozwija prawidłowo jestem już w 12 tyg.Początek był baaaaardzo ciężki ale mam nadzieję że będzie coraz lepiej.Tym nie zafasolkowanym jeszcze życzę jak najszybciej II kreseczek.Gorąco Was ściskam i pozdrawiam

nawet tak nie żartuj - oczywiście, że pamiętamy :tak:, martwiłyśmy się o Ciebie (przepraszam, o Was :-))
 
reklama
witajcie staraczki
jak zwykle nie w temacie bo przez weekend nie maiłam sieły zajzec na bb a to zle sie czułam a to mnie maz na spacerek w niedziele wyciagnał potem spotkalismy znajomych i za siedzielismy sie do wieczora bo jak zwykle trzeba było obgadac wszystko co siedziało przez ostatnie 4 miesiace tyle czasu sie nie widzielismy mimo ze tylko dwa osiedla nas dziela od siebie i tak zleciało dzis byłam u ginka nie wiem co go w d...... ugryzło ale zachowała sie jak ostatni ham wiec stwierdziłam ze zmienie ginka ( głupek z zagrozona ciaza chce mnie do pracy wysłac ) i juz zalatwiłam sobie ginekologa w tym samym szpitalu co lezałam na podtrzymani wezne wszystkie dokumenty i pojade do katowic tam przynajmiej normalnie ludzi traktuja spcze połtorej godziny na przejazdach autobusem ale nie bede chodzic do konowała
 
Do góry