reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kasiu nic sie nie martw...staranka są odwołane ze wzgledu na duzy stres ktory mnie czeka...nie chodzi o zdrowie :-) Chociaz moze nie tyle odwołane co poprostu nie bede tak intensywne...wiekszosc czasu bede sie uczyc lub zdawac wiec wole sobie głowy nie zawracac w tej chwili "innymi" rzeczami...fasolka stwierdziła że sobie poczeka i miała racje ;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Poswietowalismy juz, moj M ledwo cieply juz sie walna w kimono, a ja obzarta przeokropnie sacze sobie herbatke mietowa.

Loreta, no i co my bysmy bez Ciebie zrobily.....? I wszystko jasne z ta @ i fasolka jednoczesnie.

O jejciu, a w domku jeszcze tyle smakolykow i jutro znowu od rana amciu amciu.
 
adiva dziekuje za odpowiedz:* no mialam dostac trzy dni temu a mam raczej regularne cykle:/ i nadzieja sie pojawila:tak:to ja we wtorek jak @ nie przyjdzie lece po test:-D
 
Migotka niom nadzieje wielka mam ze to Fasoleczka:tak:Dziekuje za kciukasy:-) a jak tam u Was Swieta mijaja?
 
reklama
adiva dziekuje za odpowiedz:* no mialam dostac trzy dni temu a mam raczej regularne cykle:/ i nadzieja sie pojawila:tak:to ja we wtorek jak @ nie przyjdzie lece po test:-D

To ja Ci opowiem jak było to u mnie, miałam cykle 28 dniowe i w 29 dniu zrobiłam teścik, wyszła 1 kreseczka, powtórzyłam w 33dniu i wtedy były juz dwie, i teraz mam pięknego prawie 5 letniego synka, aco do testów to istnieje taka teoria, że przy dziewczynkach szybciej i więcej produkuje się hormonu ciążowego HCG i wcześniej można zobaczyć 2 kreseczkę a u chłopców później i mniej na początku sie produkuje tego hormonu i dlatego teścik wychodzi później dodatni, więc jeśli jesteś w ciąży i ta teoria się sprawdzi to będziesz miała synka:-)

A tak w ogóle coś tu wyczytałam o dietach, a więc ja też się twardo biorę do pracy nad sobą od wtorku, teraz ważę 61.5 kg, zobaczymy za 2 tygodnie, będę ćwiczyć, postaram się nie jeść za dużo chleba (zamienię na WAZA) i ziemniaków i po 18:00 już nic do ust nie wezmę i będę pić czerwoną herbatkę i nie będę jeść słodyczy............ jej, zabrzmiało to jak spowiedź (ale najgorzej będzie z tymi słodyczami bo ja straszny łasuch jestem)
 
Do góry