reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć kochane,

wpadam na moment, żeby życzyć Wam spokojnych, radosnych Świąt i wszelkich łask od Zmartwychwstałego Chrystusa

Właśnie się dowiedziałam, że za miesiąc lece na szkolenie do Danii:wściekła/y: Jedno mam w kwietniu, drugie w maju a kolejne w czerwcu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie podoba mnie się to!

ale on mogą Cię zmuszać do wyjazdu na szkolenie jak jesteś w ciąży???

Hej kobietki jestem tu nowa i niewiem od czego zacząć.Może mi ktoś pomoże?

Witam serdecznie :-). Proponuję zacząć od kilku słów o sobie :-)

Witajcie Moje Kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale sie za Wami stesknilam ,bardzoooooooooo mocno ,net mi nie dzialal bo cos tam musieli naprawiac w centrali i z tego powodu bylam odcieta od Was,panie z callcenter z telekomunikacji mialy juz mnie chyba dosc dzwonilam co pol godziny,caly czas z tym samym zapytaniem :kiedy mi wroci net???????:eek:
To tak tylko w skrocie Wam napisze pare slow ,bo widze ze mam 20 stron do nadrobienia,wiec @ przyszla w srode wiec tak jak moja gin kazala badanka zrobilam wczoraj i teraz tylko mi zostalao czekac cale dwa tygodnie na wyniki,bylam w szoku ze tak dlugo ale to przez okres Swiateczny tak sie przeciagna ,ale to nie wazne najwazniejsze ze juz mam je zrobione:happy:
Sciskam Was wszystkie i Kazda z osobna :happy::-)
Milego dnia Wam zycze ,lece Was poczytac ,buziam:-):tak::happy:

super, ze udało się zrobić badanka, szkoda tylko, że tyle trzeba czekać na wyniki

Witajcie staraczki!

Jako obiecalam, tak daje znac co u mnie....no wiec jedna samotnica sie pokazala...niestety:-(

uuuuuuu, przykro mi. Tulę do serduszka :tak:

Nenius a co tam Kochana u Ciebie?

4 ciasta w lodówce :-), jeszcze trochę sprzątania zostało do zrobienia...

Katar rzecz jasna nadal jest ale staram się trzymać :-)
 
reklama
Słońca, szczęścia, pomyślności,
w pierwsze święto dużo gości,
w drugie święto dużo wody-
to dla zdrowia i urody!
Mnóstwo jajek kolorowych,
świąt wesołych oraz zdrowych!


**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
 
witajcie kochane
ja tylko na sekundke złazyc wam zyczonak Wielkanocne

WESOLEGO ALLELUJA ,SMACZNEGO JAJECZKA MOKREGO DYNGUSA I FASOLKI do zajaczka :-D:-D

a tak pozatym czyje sie w miare dobrze czyli na tyle ile jest to mozliwe fasoleczka sobie rosnie czyli tylko sie cieszyc :-)
 
No hej Myszki...miałam ambitny plan przeczytac wszystkie posty ale....nie ma szans...od czwartku do dzis naklikałyscie mi 13 stron:rofl2::szok: nie dałam rady ich przerobić...

Jestem już w domu cała i zdrowa...tempka niestety spada wiec @ przyjdzie i cykl uznaje za nieudany...ale to chyba dobrze bo na kwiecien staranka zawieszone...

Zauważyłam nowe staraczki wiec witam Was serdecznie :-) :-)

Nie wiem czy ktoś wystarał juz te dwie kreseczki??? Mogłaby mi ktoras w skrócie napisać ??

Życze Wam kochane dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego...Życze Wam aby każda wreszcie otrzymała swój mały cud od Boga...sobie też tego życze ;-) No i standardowo SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA !!!
 
Witaj Adivko, czekaj, czekaj, czegoś nie zrozumiałam.........
co to znaczy "bo na kwiecien staranka zawieszone...", nic nie rozumiem, nic a nic
 
reklama
Witaj Adiva! Mam nadzieje, ze to nie problemy zdrowotne spowodowaly zawieszenie staranek?
Ja w kwietniu tez nie dzialam, bo jade na urlop do Polski, tzn jedziemy razem z M., ale kilka dni spedzimy osobno i akurat beda to TE dni. Ale kto wie, moze pojedziemy juz w trojke:-)?
 
Do góry