reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

edzka-it hehe telepatia:-) na urlopie super:-) zrobiłam spokojnie wczoraj zakupy a teraz zrobiłam sałatki i odpoczywam sobie z mężusiem:tak:on tez ma urlop ale niestety jutro musi byc w pracy:-(ale jak wróci to będą staranka :tak:hihi
Mam pięknie posprzątane więc nicnierobie;-)
Loretko idę do gin. bo jak ostatnio u niej byłam to powiedziała ze jak nie bede w ciazy do marca do mam przyjsc i da mi skierowanie na badanka, pewnie hormony i zrobi usg. Ma tez przepisac tabletki na jajeczkowanie, wiec napisze wam dokladniej co powiedziala we wtorek:tak:
Migotko dzieki Kochana! Ostatnio rodzinka stwierdzila ze nasza dzidzia czeka na styczen hehe bo ja i mąż jesteśmy ze stycznia;-)Ja za Ciebie tez trzymam kciuki, pewnie bedziemy znowu razem testowac:tak::tak:
To ,masz nieciekawa pogode za oknem! u mnie jest zimno ale słoneczko pięknie świeci:-)
Kasiu a kiedy sie urodzilas jak moge wiedziec Kochana ,bo cos mi mowi ze Jestes wodniczek jak moja Mamcia:happy:
 
reklama
Kasiu, tabletki na jajeczkowanie powiadasz, tak mi tu zapachniało CLO
Edzko, zrobiłam małe śledztwo co do Monik i teraz to ja też się już o nią poważnie martwię, napiszę Ci na innym wątku co się dowiedziałam, a dane mam sprzed 2 dni
 
Migotka co do Swiat to oczywiscie zrobie salatke ,jakies krokiety,jajeczka oczywiscie moze pare pierozkow ,ale to i tak nie smakuje tak jak u nas w Polsce ,ale to juz nie wazne przeboleje ,w lipcu sobie to odbije:-p
Ja wczoraj sie obkupilam w specjaly w polskim sklepie, zwlaszcza kielbaski cienkie swojskie bosko pachnace. Jaja juz poswiecone, warzywa na salatke ugotowane, pozostalo tylko pokroic i pomieszac. Najgorzej u mnie z plackami, bo straszna noga w tym wzgledzie jestem, zawsze zwalam wine na piekarnik:-D i tym razem pieke takie z torebki, musza wyjsc! Babka juz wyszla niczego sobie.
Atmosfery swiat za to w ogole sie nie czuje "na miescie", no moze dopoki sie nie zblize do polskiego kosciola, bo tam tlumy z koszyczkami i do grobu ciezko sie dopchac
I znowu leje, no karramba!
 
edzka jestem koziorozcem - 14.01.1982r a mój męzus wodniczek:-)
Loretko tez sie tak domyslam ze o te tabletki chodzi. Bo gin. tak powiedziala ze trzeba sprawdzic jak wyglada cykl
Ja tez zaczełam sie martwic o nasza Monik...
Gwiazdeczka no pewnie najlepiej do gina.
 
reklama
Witajcie staraczki!

Jako obiecalam, tak daje znac co u mnie....no wiec jedna samotnica sie pokazala...niestety:-(


Gwiazdeczko wspólczuje:-:)-:)-(choć jeszcze może być jakaś nadzieja...najlepiej idz do ginusia i bedzie wszystko wiadomo no i nie martw sie:angry:znow bedziemy musiały niedługo zaczac starania:-p
 
Do góry