reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam wszstkie Panie!!!
Dziewczynki, muszę wam powiedzieć, że właśnie zrobiłam testa i wyszło......Że bedziemy mieć maleństwo:tak::tak::tak:
W tzm momencie mam milion myśli na sekundę, właściwie to sama nie wiem co myśleć. Z jednej strony sie cieszę, a z drugiej potwornie boję...Ale jazda, będziemy mieć dzidziusia!!!!
 
reklama
Lunia no to Wielkie Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dużo zdrowia dla Ciebie i fasolki no i spokojnych 9 miesiecy ( czy może już 8 :-) ) Ściskam mocno :-D
 
Witam wszstkie Panie!!!
Dziewczynki, muszę wam powiedzieć, że właśnie zrobiłam testa i wyszło......Że bedziemy mieć maleństwo:tak::tak::tak:
W tzm momencie mam milion myśli na sekundę, właściwie to sama nie wiem co myśleć. Z jednej strony sie cieszę, a z drugiej potwornie boję...Ale jazda, będziemy mieć dzidziusia!!!!
Gratulacje lunia83, super mamy nastepna fasolke na forum. Wyobrazam sobie co musi sie dziac w Twojej glowie:-). Ale luzik, bedzie dobrze.

Czesc dziewczynki ja wpadla tylko na chwile bo ide dalej lezec :-( .U mnie ok jajnik mnie troche
wlasnie kuje wiec faolinka rosnie :-) .
Ja zostalam wlasnie sama z rodzicami bo M pojechal do Katowic na mecz pilki noznej :-(
ja jakbym mogla chodzic to pojechalabym z nim ale niestety nie moge :-( i teraz juz czekam na niego i mi zle ze go nie ma :-( i do kosciola nie moge isc :-( a tak bym se poszla .
Milego dnia i udanych staranek :-)
Witaj Dorotka! Nie smutaj sie mezus wroci raz dwa, a co do kosciloka, no to trudno, sila wyzsza, w domku tez sie mozna pomodlic. Zreszta ja mysle, ze Ty sie modlisz caly czas:blink:. Trzymaj sie!
 
Lunia tak z ciekawości zapytam...w ktorym dniu cyklu robiłas test? W sensie wiem że dzisiaj :-D ale ile dni przed lub po terminie @ jestes???
 
Lunia tak z ciekawości zapytam...w ktorym dniu cyklu robiłas test? W sensie wiem że dzisiaj :-D ale ile dni przed lub po terminie @ jestes???
Wczoraj miałam dostać @ ale nie dostałam ( choć byłam pewna że dostanę bo wszystkie objawy miałam )no i dzisiaj zrobiłam tesata i wyszło, że TAK:tak:
 
Phelania- witam w naszym gronie i trzymam kciuki, zeby zla @ nie wrocila :-)
Lunia gratuluje, zycze spokojnej ciazy
Dorotko lez spokojnie w lozeczku, maz niebawem wroci :-), co do kosciola to zgadzam sie z Migotka "sila wyzsza"
Witam, u nas podobnie jak u Adivy pogoda nieciekawa, na dodatek pada :-/ za godzinke ma przyjsc do mnie znajoma z coreczka to moze mi sie w domu chociaz troszke rozjasni od Małej :-) Zycze udanej niedzieli :)
 
DOROTKA, a prosze lezec nam grzecznie i wiecej nas nie straszyc !:-)

LUNIA Gartulacje!!!!!!! :tak:

PHELANIA witaj, trzymam kciukasy, zeby @ brzyducha nie przyszla.

Migotka, dzieki za przypomnienie info o wiesiolku. Tez sobie sluz podrasuje, a co!

ADIVA, wspolczesna trany nie sa juz obrzydliwe... Zreszta dla Malenstwa to nie takie swinstwa czlowiek przelknie.

Milego i leniwego niedzielnego popoludnia... Ja ide wykanczac te probne matury (z fizyki :baffled:) zanim mnie wykoncza...
 
reklama
Lunia GRATULACJE OGROMNE i spokojnej ciazy zycze ,Dbaj o Siebie i Fasolke:-);-):tak::-D:-D

Dorotko lezec prosze i sie nie przemeczac:tak::tak:

Maggi to milej pracki zycze,nie przemeczaj sie tylko za bardzo:-):-)

A co do pogody to z rana bylo sloneczko ,ale teraz niestety juz sie schowalo ,ale tak ogolnie to jest ciepelko:tak:
 
Do góry