reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

No Kasiu jedyne czego mozna Ci poradzic, to uzbroic sie w cierpliwosc. A z badaniami, to dobrze zrobilas, jak jest mozliwosc zalatwic to na NFZ to pewnie, trzeba brac, tylko odczekac tez trzeba:-).
 
reklama
Witajcie Kochane! Z facetami to tak już widać jest, prężą muskuły, leją "po gębach" jak trzeba, chwalą się podbojami, ale jak trzeba przebadać "męskość" to tylko anonimowo. :-D Mój M to nawet nie chciał słuchać o możliwości pobrania żołnierzyków na miejscu, w laboratorium, żadne "komfortowe warunki, dyskrecja itp" do niego nie przemawiały. W domu, to i owszem, ale tylko tyle, reszta w moich rękach :wink:
Powiedzcie, czy tylko mój Pan M tak wydziwia, czy może to jednak typowe?:-D
 
Kasiu dobrze zrobilas ze skorzystalas z panstwowego funduszu,a te kilka dni w te czy w tamta niczego nie zmienia.300 to jakby nie patrzec troszke kaski,i Ty napewno nie zalujesz pieniazkow tylko poprostu jezeli jest taka mozliwosc to nalezy z niej skorzystac .
ja tutaj nawet ze na badanka tez panstwowo ide to tutaj sie placi i tak taki ticket .Za wszystkie hormonalne mam zaplacic 38€ ale juz za wizyte nic nie zaplace.Ale i tak wiem ze ta ginekolog bedzie tak krecic zeby mnie zaciagnac juz na nastepna do swojego prywatnego gabinetu,ojjjjjjjjjj takie jest zycie,ale wszystko sie robi z mysla o fasolce:tak:
Loretko a moj M to jeszcze pozniej jak juz wie ze sie pomylil a ja mialam racje,stara sie szybko zmieniac temat na inny byle bym tylko mu nie mowila "a nie mowilam,widzisz" oj faceci;-)ale najwazniejsze ze zakup zostal zrobiony,i Ty zadowolona jestes:tak:
Alicja to super ,zycze powodzenia i trzymam kciuki
Adiva to sie wybyczylas dzisiaj ,teraz pelna energii na staranka;-):-p
 
jakie staranka...kochana....u mnie już dawno po...w tej chwili jak to mi Loretka na 28 dni napisała "musztarda po obiedzie" :-D teraz to ja już czekam...dzien testowania wypada na 25-tego...wiec w Lany Poniedziałek :-)
 
Witajcie Kochane! Z facetami to tak już widać jest, prężą muskuły, leją "po gębach" jak trzeba, chwalą się podbojami, ale jak trzeba przebadać "męskość" to tylko anonimowo. :-D Mój M to nawet nie chciał słuchać o możliwości pobrania żołnierzyków na miejscu, w laboratorium, żadne "komfortowe warunki, dyskrecja itp" do niego nie przemawiały. W domu, to i owszem, ale tylko tyle, reszta w moich rękach :wink:
Powiedzcie, czy tylko mój Pan M tak wydziwia, czy może to jednak typowe?:-D
Wedlug mnie Twoj M miesci sie jak najbardziej w normie:-).
 
A tak w ogóle, to albo przeoczyłam, albo tylko Gusia przesłała nam ponownie fluidki na dziewczynki i chłopczyków?

Uprzejmie proszę wszystkie szczęśliwie zafasolkowane kobietki o przesyłanie zarażających fluidków !!! :tak::tak::tak::tak::tak:
 
nie, nie przeoczyłas....tylko Gusia nam cos wysłała i to chyba juz drugi czy trzeci raz :-)
Już upominałam nasze "Fasolki" żeby też cos pozytywnego nam przekazały....no ale zostałam zignorowana....:angry:.....<--z ta minka to żartuje :cool2:
 
Witajcie i wybaczcie,ze nie odpisze kazdej z osobna,ale padam....dopiero wrocilam z pracy i cale szczescie bylo jej duzo:-) Jutro zapowiada sie tak samo...do tego czaje sie na nowe mieszkanko...trzymajcie kciuki plizzzzzzzz :tak: beda potrzebne...a jesli chodzi o ten cykl...to jest stracony,wiec czekamy na @ i na cykl kolejny...mam nadzieje,ze tym razem szczesliwy......:blink:

Pozdrawiam Was wszystkie i zycze tego ,czego Wy sobie zyczycie...udanych staranek,spokojnej ciazy,dwoch kreseczek na tescie,udanego weekendu,dobrych zakupow,slonca i radosci.

Buziaki :-)
 
reklama
Elektra, trzymam kciuki za nowe mieszkanko i za @.... zeby w koncu poszla precz na dluzej!

Adiva, ja to juz chyba wiem skad sie wzial ten zastoj na BB, z braku swiezych fluidkow. Czekamy juz tyle, ze niedlugo to my mozemy zaczac je wysylac:-D:-D:-D.
 
Do góry