reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

No Kasiu jedyne czego mozna Ci poradzic, to uzbroic sie w cierpliwosc. A z badaniami, to dobrze zrobilas, jak jest mozliwosc zalatwic to na NFZ to pewnie, trzeba brac, tylko odczekac tez trzeba:-).
 
reklama
Witajcie Kochane! Z facetami to tak już widać jest, prężą muskuły, leją "po gębach" jak trzeba, chwalą się podbojami, ale jak trzeba przebadać "męskość" to tylko anonimowo. :-D Mój M to nawet nie chciał słuchać o możliwości pobrania żołnierzyków na miejscu, w laboratorium, żadne "komfortowe warunki, dyskrecja itp" do niego nie przemawiały. W domu, to i owszem, ale tylko tyle, reszta w moich rękach :wink:
Powiedzcie, czy tylko mój Pan M tak wydziwia, czy może to jednak typowe?:-D
 
Kasiu dobrze zrobilas ze skorzystalas z panstwowego funduszu,a te kilka dni w te czy w tamta niczego nie zmienia.300 to jakby nie patrzec troszke kaski,i Ty napewno nie zalujesz pieniazkow tylko poprostu jezeli jest taka mozliwosc to nalezy z niej skorzystac .
ja tutaj nawet ze na badanka tez panstwowo ide to tutaj sie placi i tak taki ticket .Za wszystkie hormonalne mam zaplacic 38€ ale juz za wizyte nic nie zaplace.Ale i tak wiem ze ta ginekolog bedzie tak krecic zeby mnie zaciagnac juz na nastepna do swojego prywatnego gabinetu,ojjjjjjjjjj takie jest zycie,ale wszystko sie robi z mysla o fasolce:tak:
Loretko a moj M to jeszcze pozniej jak juz wie ze sie pomylil a ja mialam racje,stara sie szybko zmieniac temat na inny byle bym tylko mu nie mowila "a nie mowilam,widzisz" oj faceci;-)ale najwazniejsze ze zakup zostal zrobiony,i Ty zadowolona jestes:tak:
Alicja to super ,zycze powodzenia i trzymam kciuki
Adiva to sie wybyczylas dzisiaj ,teraz pelna energii na staranka;-):-p
 
jakie staranka...kochana....u mnie już dawno po...w tej chwili jak to mi Loretka na 28 dni napisała "musztarda po obiedzie" :-D teraz to ja już czekam...dzien testowania wypada na 25-tego...wiec w Lany Poniedziałek :-)
 
Witajcie Kochane! Z facetami to tak już widać jest, prężą muskuły, leją "po gębach" jak trzeba, chwalą się podbojami, ale jak trzeba przebadać "męskość" to tylko anonimowo. :-D Mój M to nawet nie chciał słuchać o możliwości pobrania żołnierzyków na miejscu, w laboratorium, żadne "komfortowe warunki, dyskrecja itp" do niego nie przemawiały. W domu, to i owszem, ale tylko tyle, reszta w moich rękach :wink:
Powiedzcie, czy tylko mój Pan M tak wydziwia, czy może to jednak typowe?:-D
Wedlug mnie Twoj M miesci sie jak najbardziej w normie:-).
 
A tak w ogóle, to albo przeoczyłam, albo tylko Gusia przesłała nam ponownie fluidki na dziewczynki i chłopczyków?

Uprzejmie proszę wszystkie szczęśliwie zafasolkowane kobietki o przesyłanie zarażających fluidków !!! :tak::tak::tak::tak::tak:
 
nie, nie przeoczyłas....tylko Gusia nam cos wysłała i to chyba juz drugi czy trzeci raz :-)
Już upominałam nasze "Fasolki" żeby też cos pozytywnego nam przekazały....no ale zostałam zignorowana....:angry:.....<--z ta minka to żartuje :cool2:
 
Witajcie i wybaczcie,ze nie odpisze kazdej z osobna,ale padam....dopiero wrocilam z pracy i cale szczescie bylo jej duzo:-) Jutro zapowiada sie tak samo...do tego czaje sie na nowe mieszkanko...trzymajcie kciuki plizzzzzzzz :tak: beda potrzebne...a jesli chodzi o ten cykl...to jest stracony,wiec czekamy na @ i na cykl kolejny...mam nadzieje,ze tym razem szczesliwy......:blink:

Pozdrawiam Was wszystkie i zycze tego ,czego Wy sobie zyczycie...udanych staranek,spokojnej ciazy,dwoch kreseczek na tescie,udanego weekendu,dobrych zakupow,slonca i radosci.

Buziaki :-)
 
reklama
Elektra, trzymam kciuki za nowe mieszkanko i za @.... zeby w koncu poszla precz na dluzej!

Adiva, ja to juz chyba wiem skad sie wzial ten zastoj na BB, z braku swiezych fluidkow. Czekamy juz tyle, ze niedlugo to my mozemy zaczac je wysylac:-D:-D:-D.
 
Do góry