reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dorotko Kochana !! Bardzo mi przykro :-(naprawde trzymalam kciuki!! idz jeszcze na konsultacje do innego lekarza!! I trzymaj sie !!
 
reklama
Dorotko jestesmy z Toba, mam nadzieje, ze wszystko jeszcze sie ulozy. sciskam mocno.

Czarnulko sedeczenie gratuluje i zycze spokojnej ciazy :)

Milego tygodnia zycze :)
 
Dorotko, zupelnie mi mowe odjelo! Nie wiem co napisac... Jest mi tak strasznie przykro i tysiace mysli, jakie to wszystko jest niesprawiedliwe, zycie takie kruche i ulotne. Nawet nie umiem sobie wyobrazic co Ty teraz musisz przezywac.
 
Dzis bylo testowanko i niestey dwoch kreseczek nie zobaczylam:-:)-:)-(
Nastepnym razem będą dwie:-)

Witajcie, jestem.......
Bardzo Wam dziękuję za tyle pięknych, ciepłych i dobrych słów.
Co do moich smutków to cóż, jak człowiek straci rękę to już mu nie odrośnie, to samo jest z moimi jajeczkami. Już się z tym pogodziłam, żyję dalej i doceniam ten dar od Boga, który mam w domu - mojego synka.
Jeszcze tylko w poniedziałek czeka mnie ogłoszenie wyroku - idę do gina i tyle.
Adiva ja Ci dam podarowanie sobie obserwacji, jak zaczęłaś to idz dalej, ile mogę tyle pomogę w analizie wykresu.
Co do twojej gorączki w nocy to w nią nie wierzę. Jak się ma sny erotyczne w nocy to się jest rozpalonym hehe

Cieszę się,ze jesteś:-)
 
Loreta...dokładnie lekarz mi kazał robic te badania w 3dc ale nic nie mówił o powtorzeniu ich pozniej :confused:

leków nie biore jak narazie kuruje sie domowymi sposobami ale jutro ide do POZ zeby mnie osłuchała.

a co to jest CLO bardzo przepraszam duzo nie wiem :/
Clo czyli Clostilbegyt to lek, który daje kopa jajnikom, żeby lepiej pracowały i wypuszczały pęcherzyki. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała nigdy brac tego świństwa bo lek ten ma pół strony działań nieporządanych, z czego 80% się sprawdza.
Hhejooo!!!!!! byłam tu kiedyś i znowu wróciłam sie pochwalic...bede mamusią....mam dwie kreski i to na dwóch testach @ nie ma i czuje powiększoną macice :D:D: tylko jeszcze do learza sie musze wybrac;-);-);-) :*
Gratuluję ogromnie

Dorotko, jeśli chcesz się wygadać albo chociaż pomilczeć z nami to jesteśmy tutaj i czekamy na Ciebie, w grupie raźniej.
 
Migotko dziękuję za ciepłe słowa. Już mi pomału dołek mija. Co nas nie pokona, to wzmocni:blink:

Loretko, dobrze że już jesteś z nami. :tak: Ja wciąż trzymam kciuki za Ciebie!
Co do tego estradiolu, to ok. 2 dni przed owu na jeden dojrzały pęcherzyk poziom powinien być nie mniejszy niż 200 pg. A ten test - no cóż, nie mogłam się doczekać :zawstydzona/y:

Dorotko, bardzo bardzo Ci współczuję. Trzymaj się kochana. Jeszcze wszystko się ułoży, zobaczysz.

Czarnuszko, serdecznie gratuluję!!! Przesyłaj nam koniecznie fluidki!!!


Dobrze dziewczyny, że jesteście tutaj i zawsze można liczyć na ciepłe słowa i otuchę w trudnych chwilach! Właśnie na necie wyczytałam, że do Polski przyleciał pierwszy bocian. Życzę wszystkim nam, aby kolejne zawitały do naszych gniazdek:tak::-D
 
Dobrze dziewczyny, że jesteście tutaj i zawsze można liczyć na ciepłe słowa i otuchę w trudnych chwilach! Właśnie na necie wyczytałam, że do Polski przyleciał pierwszy bocian. Życzę wszystkim nam, aby kolejne zawitały do naszych gniazdek:tak::-D
Jak dla nas to musza zaczac przylatywac stadami!:-D:-D:-D
Ale to fakt, wiosna idzie, a z wiosna to wiadomo... bocianki, kapustka, pszczolki:-).

Czarnuszka, gratulacje! I czekamy na fluidki.
Licze tez na to, ze po wtorkowej wizycie u gin, Majeczka przesle wreszcie nieco oficjalnych fluidkow:-).
 
reklama
Już teraz wiem na 100%,że jestem w ciąży!!! Wczoraj w nocy pojechałam z mężem do szpitala, bo miałam bóle podbrzusza i lekkie plamienie. Na usg jeszcze nic nie widać, ale zato BHCG ma poziom 287,4 :-)

Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. Teraz tylko muszę na siebie uważać i dbać o maleństwo pod moim serduszkiem. Tak długo na nie czekaliśmy...

Wiara czyni cuda!!!

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę spokojnego wieczoru.
 
Do góry