reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziewczyny ja też jestem zdołowana i zła na cały świat tez się nie udało, co za zycie jestem zrezygnowana i mam dość. Małpa nadchodzi robiłam test negatywny.:no:
 
reklama
Dziewczyny, nie traccie nadziei.....przeciez nie wszystko w zyciu przychodzi latwo,czasami trzeba sie dlugo starac,ale wtedy docenia sie to bardziej i bardziej cieszy sukces! :-) A sukces jest tuz tuz....za rogiem.....:tak:

adiva,szczescia na egzaminie :happy2: i pozdrowienia dla Saszuni, na ploteczkach,jak wejdziesz na stronke internetowa, mozesz zobaczyc czesc mojego inwentarzu ;-)

wanilia_sky, jesli chcesz miec Fasolcie,to jest ona Ci dana....troche cierpliwosci ;-)

anets,dzieki za slowa otuchy :happy2: nastepny cykl ....sie zaczal!!!!
 
Dziekuje myszki za życzenia powodzenia ;-) Chyba cos pomogły bo juz jestem w domu po egzaminie i o dziwo poszedł rewelacyjnie.Az sama jestem w szoku :-)

Electra oglądałam tą stronke...Ja mam w ogole hopla na punkcie zwierząt wiec co fotka to mi sie usmiech powiekszał :-D I taką łądną "panią" mają ;-) Nic tylko zazdrościc

Ja poki co @ nie mam...termin mam na jutro.W ogole jakieś dziwne plamienie sie zaczeło...różowe (?) w życiu tak nie miałam...Ale organizm rządzi sie własnymi prawami :)

No i dziewczyki prosze sie nie smucic...jak nie tym razem to nastepnym sie uda.Pamietajcie że już samo staranie sie powinno być przyjemne...jesli wiecie o co mi chodzi ;-) ;-) ;-)
 
A to mój Karmelek:) imie meśkie choć dziewczynka:)
 

Załączniki

  • Resize of IMG_nowy.jpg
    Resize of IMG_nowy.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 21
Ok, napisze to tutaj,choc nie jest zwiazane ze staraczkami - sorry za to,ale jesli ktoras z Was ma pytania dotyczace zwierzaka, to na privie chetnie na nie odpowiem i Wam pomoge,jesli czegos potrzebujecie :-)
 
reklama
Laseczki zrobiłam drugi teścik. Jak na wieczorowy to obie krechy pojawiły się niemal jednocześnie, więc chyba nie mam już wątpliwości czy jestem w ciąży
laugh.gif

W związku z tym już dzisiaj przesyłam wam obiecane całkowicie zaraźliwe fluidki
yes2.gif


************************************************** ***************
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
################################################## ##############

A to test nr dwa:

 
Do góry