reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

tikanis ja tez slyszalam, ze takie kłucia w dole brzucha moga oznaczac owulacje, wprawdzie ja tak nie odczuwałam,ale moze nalezysz własnie do tych dziewczyn co moga to jakos wyczuc:) mam nadzieje ze u Ciebie tez pecherzyk ładnie rośnie i stanie sie slicznym bąbelkiem trzymam kciuki,pozdrawiam:happy2:
 
reklama
tikanis kochana ja zaczełam w kwietniu ale tak z marszu bez żadnych przygotowań . W związku z moim stanem zdrowia muszę te ,, najgrubsze ,, miesiące przejść zimą . Dlatego w maju zmieniłam gina na takiego młodego ( oni moim zdaniem bardziej walczą i bardziej im zależy ) . Już Ci mówiłam monitoring , monitoring i jeszcze raz monitoring !!! Po co tracić kasę na testy owulacyjne skoro one i tak nie dają pewności ? Miałam usg w 12 dc ( kilka pęcherzyków ale brak jednego wiodącego) 16 dc ( pęcherzyk na prawym jajniku wielkości 1.4 ) to był poniedziałek , gin kazał działać od środy co drugi dzień ( środa, piątek , niedziela ) w poniedziałek 23 dc usg pokazało że jest już po owulacji . Byłam zła na tego lekarza bo od 16 dc bolał mnie jak diabli prawy jajnik a do środy jak on kazał nam działać to już prawie przestał . Myślałam że to będzie za późno no ale jak się okazało to on miał rację nie ja . Moim zdaniem to najskuteczniejsza metoda . Masz pewność a nie gubisz się w domysłach . Życzę Ci miłych i owocnych starań :tak: Czerwiec należy też do Ciebie :tak::-)
 
rudka-tez mam taka nadzieje.. w kazdym razie moja owulka bedzie miala miejsce dokladnie jak mowila moja diznka cyzli od ok 10 czerwca ale staranka zaczniemy juz od jutra:) a co:p hehe:)
asus- to w sumie 2 cykl sie staralas:) uper ze tak sie udalo:) a moja dzinka jest dosyc mloda ma moze 35lat:) ona jest w porzadku bo zawsze ma dla mnie czas i zawsze iel chce to mi potlumaczy wszytsko... tylko mozze nie wszytskie jej zasady pochwalam ale robie anrazie jak mi kazala...co do monitoringu hmm zobaczymy moze przejde sie jak np. mam od 10 owulke tak mi sie wydaje ze ebde miec.. to moze nie w tym miesiacu a nastepnym pojde na monitoring.. ale mam nadzieje ze nie bedzie trzeba..to moj 3 cykl staran wiec moze do 3 razy sztuka a wierze ze tak bedzie..:) teraz musi sie juz udac:)

dlaczego tak sadze?? bo po odstawieniu tabsow mialam wogole organizm moj zaczal swirowac,,, zamiast okresu bylo plamienie.. dopeiro w 3 miesiacu po odstawieniu tabsow wystapil normlany okres ale po 35 dniach.. i dopiero w tym miesiacu odczuwam jakis oznaki owulki.. tzn bolacy jajniczek i podbrzusza...wiec wszytsko jest na dorej drodze:)
 
Witam

magdus1983, magdalenaN, asus no tylko Was na kilka dni zostawić :-p. Moje gratulacje :-D.

Wróciłam ze świata bez netu praktycznie :-).

Mój Groszek czuje się dobrze, slicznie machał nam rączkami i nóżkami na USG. Wogóle ten cykl, w którym zafasolkowałam, był fajny do tego, bo były 2 jajeczka zapłodnione. Niestety jeden zarodek obumarł i będzie jedna dzidzia, ale ważne, żeby była zdrowa :-).


No a teraz jak zwykle u mnie:

ogłoszenie techniczne!

Proszę nowe staraczki i dziewczyny ze zmienioną sytuacją starankową o zgłaszanie się do mnie na priva do 15 czerwca w celu naniesienia na listę :-).
 
Czesc dziewczynki

U mnie juz tydzien minol po terminie @ a tu nic. Zrobilam test 4 dni temu i :-( no niestety....Mam wszystkie objewy @ tzn bol piersi i podbrzusza, poddenerwowanie itd jedyne co sie nie zgadza to tempka dzisiaj 37,1 Moj maz poprosil mnie abym powtorzyla teraz test i tak zrobilam iiiiiiii :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: || :-) juz mi sie spac odechcialo. Teraz sie martwie aby wszystko bylo dobrze, juz mam poronienie na swoim koncie :-( w piatek bylismy u znajomych i wypilam kilka drinkow i mam wyrzuty sumienia ale ja naprawde myslalam ze @ przyjdzie bo wszystko na to wskazywalo i to byl pierwszy cykl staran tak myslalam ze napewno nam sie nie uda tak szybko. Do gina ide 3 lipca bo dopiero w lipcu bede w Polsce. Dziewczynki trzymajcie kciuki juz teraz musi byc dobrze prawda!!!

Super! Ciesze sie razem z Toba:):-D No i oczywiscie gratuluje! Badz dobrej mysli, bo to bardzo wazne - mozesz mi wierzyc na slowo!

Cześć Kochame:-):-):-):-). Zrobiłam teścik i są ||
Mam bąbelka:-D:-D:-D.

Tobie tez bardzo gratuluje:-D No i oczywiscie - ciesze sie razem z Toba:-D

Witam wszystkich gorąco w to słoneczne przedpołudnie :-)
magdalenaN , magdus1983 melduję że dołączam do Was :-D U mnie dziś rano na teście też pojawiły się II kreseczki :-)
dla siebie i dla Was - spokojnych 9 miesięcy :tak::-):tak:

No super! Niezle tu zafasolkowalo - nie bylo mnie przez weekend, a tu tyle niespodzianek! Ciesze sie i gratuluje:-D

LILU_!( - trzymam za Ciebie kciuki!

Kluliczek - super maluszek! Rosnie i to najwazniejsze:)

A ja jak zwykle o tej porze siedze w pracy. Jeszcze dostalam od szefowej dodatkowa robote - za kolege, ktorego dzis nie ma - oczywiscie cos takiego, czego nigdy nie robilam - wiec pewnie poswiece na to caly dzien... Mam nadzieje, ze nie bede musiala posiedziec tu w nadgodzinach... Milego dzionka - kochane, moze jeszcze uda mi sie tu zawitac:confused:
 
Czesc robaczki!
Dawno mnie nie było ale na szczęście wszystko zaliczyłam i prawie juz mam wolne!! :-D Widze ze uwas tyle tematów i nowości!
asus , magdalenaN, magdus1983 ogromniaste gratulacje !!!!!
tyle naraz fasolek dawno nie było miejmy nadzieje ze to dobry znak!!!
buziolki na rozpoczęcie nowego pięknego dnia :-D
 
DZIEWCZYNKI GRATULUJE jejku ale cudownie:tak::tak::tak::-D

i mam problem od wczoraj strasznie bola mnie sutki, sa strasznie nabrzmiale i bolace.. czy to moze oznaka jakiegos zapalenia?? poradzcie cosik moje kochane:confused:

a poza tym buziaki na mily poczatek tygodnia:tak:;-)
 
wiem wiem nie piszemy posta pod postem ale mam wazna wiadomosc dla wszystkich od naszej kochanej Julitki.. zrobila tescik.. i .. niestety jedna cholerna krecha:-:)-:)-( ale to nic.. juz podniosla glowke do gory i wierzy ze bedzie dobrze.. jestesmy z nia prawda??
 
reklama
mam problem od wczoraj strasznie bola mnie sutki, sa strasznie nabrzmiale i bolace.. czy to moze oznaka jakiegos zapalenia?? poradzcie cosik moje kochane
tak patrze na twoj suwaczek, i znalazłam na innym forum takie oto info:

Istnieją jeszcze inne dodatkowe objawy, które towarzysza jajeczkowaniu.
Niektóre z nich występują u jednych kobiet a niektóre u innych. Są to:
  • napięcie piersi, wrażliwość brodawek;
  • ból w podbrzuszu, po jednej lub po drugiej stronie, zwany bólem owulacyjnym;
  • plamienie owulacyjne, objawiające się pojawieniem w śluzie niewielkiej domieszki krwi.
wiec moze to oznaka owu i nie masz sie co martwic:)


mam wazna wiadomosc dla wszystkich od naszej kochanej Julitki.. zrobila tescik.. i .. niestety jedna cholerna krecha:-:)-:)-( ale to nic.. juz podniosla glowke do gory i wierzy ze bedzie dobrze.. jestesmy z nia prawda??

no pewnie ze z nia jestesmy,nie kazdy ma takie szczescie zajsc od razu,ale nie ma co sie z tego powodu załamywac,tylko "zakasac rekawy" i działac dalej:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry