reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzisiaj mam 29 dc i wczoraj powinnam dostac @ wedlug dnia cyklu a w czwartek dopiero powinna przyjsc @ wedlug branie duphastonu, wiec postanowilam trzymac sie oby dwoch cykli, dzisiaj zrobilam test i niestety jedna kreska, kolejny robie w czwartek o ile @ mnie nie wyprzedzi. jako takich obiawow ciazowych nie mam tylko boli mnie podbrzusze jak na @ czesto mi niedobrze ale najbardziej popoludniami, ostatnio mialam straszne laknienie ale powoli przechodzi, i czesto zmiana nastroju, wszystko mnie denerwuje i strasnie wybucham :szok::confused: No to na tyle mojej historii z obecnego cylku :happy2: oby do czwartku @ nie przyszla:tak: pozdrawiam
Witaj!!! mam nadzieje ze to kolejna fasolinka:) pozdrawiam
 
reklama
Witam Kobietki
Jak sadzicie czy w tym cyklu sie udalo?:)(patrz wykres)mala ledenda: serduszka wiadomo co oznaczaja:)na zielono potencjalne dni płodne i owulacja
cykle srednio trwaja 26,27,28 dni
 

Załączniki

  • cykl.JPG
    cykl.JPG
    59,4 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki

U mnie juz tydzien minol po terminie @ a tu nic. Zrobilam test 4 dni temu i :-( no niestety....Mam wszystkie objewy @ tzn bol piersi i podbrzusza, poddenerwowanie itd jedyne co sie nie zgadza to tempka dzisiaj 37,1 Moj maz poprosil mnie abym powtorzyla teraz test i tak zrobilam iiiiiiii :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: || :-) juz mi sie spac odechcialo. Teraz sie martwie aby wszystko bylo dobrze, juz mam poronienie na swoim koncie :-( w piatek bylismy u znajomych i wypilam kilka drinkow i mam wyrzuty sumienia ale ja naprawde myslalam ze @ przyjdzie bo wszystko na to wskazywalo i to byl pierwszy cykl staran tak myslalam ze napewno nam sie nie uda tak szybko. Do gina ide 3 lipca bo dopiero w lipcu bede w Polsce. Dziewczynki trzymajcie kciuki juz teraz musi byc dobrze prawda!!!

Cześć Kochame:-):-):-):-). Zrobiłam teścik i są ||
Mam bąbelka:-D:-D:-D.

Witam wszystkich gorąco w to słoneczne przedpołudnie :-)
magdalenaN , magdus1983 melduję że dołączam do Was :-D U mnie dziś rano na teście też pojawiły się II kreseczki :-)
dla siebie i dla Was - spokojnych 9 miesięcy :tak::-):tak:
Dziewczyny, o g r o m n e gratulacje·!!!! slijcie fluidki, kichajcie, prychajcie, zarazajcie!!!:-):rofl2::laugh2::-D
 
magdaN, magda1983, asus- kochane gratouje wam z calego serca..:) i zazdroszcze pozytywnie


ja mam dzis 19dc.. owulke bede miala prawdopobnie juz za 3 dni 21dc, cykle mam 35 dniowe..co to oznacza jak odczuwa sie klucia co jakis czas jednego z jajnikow??? teraz wlasnie kiedy zbliza sie owulacja?? boli podbrzusze..???
wogole cykle mam 35 dniowe.. ok 14dc mialam sluz ala galaretka przezroczysta- dzialalismy oczywiscie z mezem,, ale robilam test owulacyjny i wychodzila ze jeszcze nie mam owulki...zgodnie z tym co powiedziala pani doktor czyli ze owulke u mnie przewiduje na 21dc..hmm a teraz wydaje mi sie ze jest chyba suchoo przynajmniej narazie, ehh jakas zdezorientowana jestem:( kto moze cos wiedziec prosze o rady...
 
Dziekuje kochane za slowa otuchy...
Jejku jak ja bym chciala zeby to u mnie tez byla fasolka, a do czwartku jeszcze tyle czasu :zawstydzona/y:
ale wytrzymam :tak::-p Za was oczywiscie dziewczyny tez trzymam kciuki, ten miesiac Czerwiec pieknie zafasolkowany sie zaczyna :-D Oby jak najwiecej tych fasoleczek:tak::tak::tak::tak::tak:, hehe...
Pozdrawiam....
 
ja mam dzis 19dc.. owulke bede miala prawdopobnie juz za 3 dni 21dc, cykle mam 35 dniowe..co to oznacza jak odczuwa sie klucia co jakis czas jednego z jajnikow??? teraz wlasnie kiedy zbliza sie owulacja?? boli podbrzusze..???
kto moze cos wiedziec prosze o rady...
Witaj tikanis, ja mialam klucie w jajniku przed owulka spowodowane rosnacym pecherzykiem:happy: czasami jak zakul to myslalam ze sie przewroce jak stalam :szok::-p wiec wydaje mi sie ze to tez pecherzyk ktory sobie rosnie u Ciebie powoduje klucie...:tak: pozdrawiam.... i nie martw sie bo to napewno dobry znak przed owulka :-)
 
Witajcie Kobietki!
Ostatnio u mnie urwanie głowy w pracy więc nie jestem tu zbyt aktywna:baffled:, ale dziś usiadłam i czytam i widze, że mnustwo dobrych wiadomości!:tak: Gratuluje owocnych starań, dzielę z Wami szczęście!:-)Bardzo się cieszę! Za starające się przyszłe mamuśki ciągle trzymam kciuki:happy2:. Ja z moim mężem też już zaczeliśmy staranka chociaż w tym miesiący chyba jeszcze nic z tego nie wyjdzie bo zaczynam miec typowe objawy jak przed okresem:szok: jednak nie trace nadziei. Pozdrowionka dla Wszystkich i jeszcze raz wielkie HUUURAAAA!!!:-)
 
wiecie czytanie tego forum sprawia ze czlowiek siedzi i sam do siebie sie usmiecha:-) czekam na kolejne dobre wiesci:)

prawo serii jednak działa:tak:
 
GRATULACJE DLA ZAFASOLKOWANYCH :)
Życzę Wam spokojnych ciązy, a za reszte trzymam kciuki, moze i nam czerwiec przyniesie szczescie ... :)
Czekamy na fluidki :-)
 
reklama
lilu19- dziekuje za pozytywne myslenie:) hehe chyba nie wytrzymam i pojde do ginka na usg jaka pecherzyk ma wielkosc?? mnie tez jak w jajniku czasami zakluje to szok.. wogole jakios ciagle chce mi sie jesc i ciagle odczuwam glod..:/
i clae podbrzusze boli.. ale widocznie pracuje wiec chyba bedzie owulka tak jak moja dzinka mowila tego 10 czerwca.. wiec juz niedlugo...ale jud od jutra zaczynamy ponowne staranka:) :happy:

madzie i asus- ale wam dziewczynki zadzroszcze a ile sie staralyscie????
ile cykli????
 
Do góry