reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
a u mnie to jest odwrotnie niz zazwyczaj,ja ogladam mecze a mąż przysypia:) mam nadzieje ze jutro ze mna obejrzy cały mecz:) pozdrawiam.
ps czy jakies testowanka sie szykują?? czekamy na wieści:tak:
 
Cześć dziewczynki, wpadłam na moment, nadrobiłam i uciekam, jeszcze sporo roboty przede mną.

Witam serdecznie nowe staraczki :-)

A na Julitke to się zaraz pogniewam ;-), jak można nas tak zostawiać bez żadnych wieści :wściekła/y:, robiłaś ten test????????? (ja tu specjalnie dla Ciebie dzisiaj zajrzałam a tu żadnych informacji :-()
 
Czesc dziewczynki

U mnie juz tydzien minol po terminie @ a tu nic. Zrobilam test 4 dni temu i :-( no niestety....Mam wszystkie objewy @ tzn bol piersi i podbrzusza, poddenerwowanie itd jedyne co sie nie zgadza to tempka dzisiaj 37,1 Moj maz poprosil mnie abym powtorzyla teraz test i tak zrobilam iiiiiiii :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: || :-) juz mi sie spac odechcialo. Teraz sie martwie aby wszystko bylo dobrze, juz mam poronienie na swoim koncie :-( w piatek bylismy u znajomych i wypilam kilka drinkow i mam wyrzuty sumienia ale ja naprawde myslalam ze @ przyjdzie bo wszystko na to wskazywalo i to byl pierwszy cykl staran tak myslalam ze napewno nam sie nie uda tak szybko. Do gina ide 3 lipca bo dopiero w lipcu bede w Polsce. Dziewczynki trzymajcie kciuki juz teraz musi byc dobrze prawda!!!
 
Witam cieplutko !!!!!!

Czesc dziewczynki

U mnie juz tydzien minol po terminie @ a tu nic. Zrobilam test 4 dni temu i :-( no niestety....Mam wszystkie objewy @ tzn bol piersi i podbrzusza, poddenerwowanie itd jedyne co sie nie zgadza to tempka dzisiaj 37,1 Moj maz poprosil mnie abym powtorzyla teraz test i tak zrobilam iiiiiiii :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: || :-) juz mi sie spac odechcialo. Teraz sie martwie aby wszystko bylo dobrze, juz mam poronienie na swoim koncie :-( w piatek bylismy u znajomych i wypilam kilka drinkow i mam wyrzuty sumienia ale ja naprawde myslalam ze @ przyjdzie bo wszystko na to wskazywalo i to byl pierwszy cykl staran tak myslalam ze napewno nam sie nie uda tak szybko. Do gina ide 3 lipca bo dopiero w lipcu bede w Polsce. Dziewczynki trzymajcie kciuki juz teraz musi byc dobrze prawda!!!

Magduś wszystko będzie dobrze tylko teraz już dbaj o siebie ( o was ). Gratuluję bardzoooooo :-D:-D:-D



Cześć Kochame:-):-):-):-). Zrobiłam teścik i są ||
Mam bąbelka:-D:-D:-D.

magdalenaN gratuluję !!!!!!! :-D:-D:-D

I to się nazywa dobry początek dnia :happy::happy: ehhh aż zazdroszczę ale oczywiście pozytywnie :tak::tak::tak:
 
Magduś wszystko będzie dobrze tylko teraz już dbaj o siebie ( o was ). Gratuluję bardzoooooo :-D:-D:-D


Malwinko dziekuje!!!!!!!!!!
Magdaleno gratuluje!!!!!!!
mezus robi mi sniadanko :-) a przed chwila brzuszek calowal :-)



I to się nazywa dobry początek dnia :happy::happy: ehhh aż zazdroszczę ale oczywiście pozytywnie :tak::tak::tak:[/quote]
 
reklama
Czesc dziewczynki

U mnie juz tydzien minol po terminie @ a tu nic. Zrobilam test 4 dni temu i :-( no niestety....Mam wszystkie objewy @ tzn bol piersi i podbrzusza, poddenerwowanie itd jedyne co sie nie zgadza to tempka dzisiaj 37,1 Moj maz poprosil mnie abym powtorzyla teraz test i tak zrobilam iiiiiiii :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: || :-) juz mi sie spac odechcialo. Teraz sie martwie aby wszystko bylo dobrze, juz mam poronienie na swoim koncie :-( w piatek bylismy u znajomych i wypilam kilka drinkow i mam wyrzuty sumienia ale ja naprawde myslalam ze @ przyjdzie bo wszystko na to wskazywalo i to byl pierwszy cykl staran tak myslalam ze napewno nam sie nie uda tak szybko. Do gina ide 3 lipca bo dopiero w lipcu bede w Polsce. Dziewczynki trzymajcie kciuki juz teraz musi byc dobrze prawda!!!
Fajnie być w jednej paczce;-) Trzymam kciuki, wszystko będzie Ok:tak::-D
 
Do góry