reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Asus rozumiem, ze jestes rozczarowana, ale po to to forum jest zeby sobie pomagac i wymieniac sie dosiwadczeniami co nie znaczy ze zawsze uzyska sie odpowiedz w minute ;-)
Nie znam sie na pecherzykach ani nie mam doswiadczenia z testami owu.
Wydaje mi sie, ze nie powinnas rezygnowac tak szybko i dzis jeszcze zadzialac. Skoro wczoraj tescik owulacyjny nie wyszedl pozytywny i lekarz tez zalecil zeby dzis poczynac staranka to moze jednak nie wszystko stracone.
A co do bolow to moze faktycznie tak byc ze wczesniej nie zwracalas na nie uwagi i przez to moze byly tez mniej odczuwalne niz teraz jak sie na nich skupilas
Powodzenia

a tak wogole to witam staraczki, ja sie rowniez zaczelam starac o kolejna dzidzie
czekam niecierpliwe na @ a raczej na to zeby jednak nie przyszla ;-)
jak narazie boli mnie podbrzusze i czesto latam siusiu, cycuchy sa jakby pelniejsze i czaem bola, ale sama nie wiem czy sobie tego nie wmawiam
przyznaje sie ze niewytrzymalam i zrobilam test :zawstydzona/y: wyszedl negatywny
do @ zostal 1-2 dni, zobaczymy
 
reklama
Asus nie smuc sie i nie obwiniaj nas:-( Kazda z nas była kiedyś tą poczatkującą i pomagamy sobie jak tylko możemy a czasami i po dwa trzy razy powtarzamy posty zeby uzyskac odpowiedz bo poprostu mozna nie zauwazyc pytania:sorry2:
niczka dobrze mówi moze jeszcze nie zapozno jest w tym cyklu na staranka:tak:prubuj:tak:
cześc wogólewszystkim dziewuchom:-)
 
Witajcie dziewczynki :tak:
asus nie zamartwiaj się tylko do dzieła kobietko skąd wiesz ze wszystko stracone!!!? i tak jak pisze Marzenixx to ze nie otrzymałaś od razu odpowiedzi to nie znaczy ze nikt nie chciał jej tobie udzielić!!:sorry2: głowa do gory i bądź dobrej mysli!
bablyss widze ze też swoje przeżyłaś ... ja mam doła od wczoraj ze mąż juz nie wie jak ze mną rozmawiać ale jakos musze to przeżyć :-(
trzymam kciuki żeby to była fasolka kochana bo wsio na to wskazuje!!!! :blink:
tikanis kobitko odezwij sie!!!! jak sie czujesz, wiesz juz coś???? nadal trzymam za ciebie kciuki :tak:
niczka może test po prostu za wczesnie zrobiłaś! oby ta @ nie przyszłą!!!! :-D
niech ten dzień szybko sie skończył i jutrzejszy też!!! a w piątek na działeczkę :blink:
 
Marzenixx ja mam dołka z powodu taty (jutro 2 rocznica) a no i napewno w tym wszystkim też chodzi i o bąbelka .... wszystko sie lączy jak człowiek odczuwa brak innej osoby to nasila sie chęc jakby zastopienia ... dania tej miłości nowemu czlonkowi rodziny... mam nadzieje ze dobrze mnie zrozumiałas?! :-(
 
Marzenixx ja mam dołka z powodu taty (jutro 2 rocznica) a no i napewno w tym wszystkim też chodzi i o bąbelka .... wszystko sie lączy jak człowiek odczuwa brak innej osoby to nasila sie chęc jakby zastopienia ... dania tej miłości nowemu czlonkowi rodziny... mam nadzieje ze dobrze mnie zrozumiałas?! :-(

tak tak dobrze cie zrozumiałam:-( strasznie mi przykro z powodu twoje taty, naprawdę , nawet nie wiem jakich słów użyć by choc troszkę ci ulzyć:-( nie wyobrazam sobie tego co czujesz bo jeszcz nic takiego nie przeszłam, ale współczuje ci bardzo..:-( i masz racje ze tak jest ze jak odczuwamy brak czegos lub kogos to chcemy zastapić to puste miejsce i obdarzyc kogoś miłością..:zawstydzona/y:nie smuc się proszę... nic nie dzieje się bez przyczyny w naszym życiu, widac tak musiało byc...ale głowka do góry...
 
Cześć dziewczynki
Byłam rano na badaniu prolaktyny i estradiolu, w piątek mam wyniki.

Asus z tymi testami owul to różnie jest niby moja gin mówiła, że można stosować. Ja robiłam w jednym cyklu i wyszło dziwnie bo jednego dnia miałam kreskę taką samą jak kontrolną na drugi dzień była bladziutka a w kolejnym dniu mocniejsza niż kontrolna. A ze śluzem to jest tak, że czasem go nie ma na zewnątrz a w środku jest wystarczająca ilość.

Marzenixx widzę, że wielki dzień coraz bliżej :-)
Dziś mam 2dc czekam na wyniki i do dzieła
 
Marzenixx dziekuje Ci sloneczko za te słówka otuchy!;-) nawet nie sądziłam że tak mnie weźmie ten dołek, z rególy jestem zdania tak jak pisałaś ze nic bez przyczny sie nie dzieje wodać tak miało być! a tu jakos tak mnie wzieło hmmm .... oby szbciutko mineło bo nie jestem w stanie na niczym sie skupić i gadać mi sie nawet nie chce mozna powiedzieć ze zamykam sie w swojej jaskini! :dry:
lepiej kochana opowiedz jak przygotowania do slubu idą bo to taki fajny emocjonujący okres!! :sorry2:
 
Marzenixx widzę, że wielki dzień coraz bliżej :-)

tak tak coraz bliżej, a ja na samą myśl chociażby o wiązance że musze wybrać to sie stresuję:baffled: nie wiedziałam ze tyle z tym roboty i że tak mnie stres będzie zjadał:baffled: musze sukienki iśc szukać a moja świadkowa w szpitalu była na zabiegu bo jej sie ropien od zęba zrobił, wyglądała jak chomik i musieli jej wyciąć ale przez szyje bo inaczej nie dało rady, wiec dopiero dzis ja wypuścili ale jeszcze nie zszyli jej tej dziury bo ma jej niby cos tam wyciekac:szok: w każdym razie bedziemy szukać sukienki od poniedziałku :tak:
 
reklama
właściwie sukienke mam juz wybrana tylko zeby dało rade jeszcze ja ściągnąc a jak nie to pojade gdzie do wawy albo nie wiem :) wklejam wam fotki dwóch wybranych:-)
 
Do góry