reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Bablyss, wiesz co ja o tym myślę....:tak::tak::tak:
Czytałam gdzieś, że testy owu reagują na ciąże tak jak na owulację;-)
 
reklama
Dziewczynki te krechy sa mocne i widoczne.takie same.Nie zrobie testu bo to chyba zawczesnie to 30 dc. a za trzy dni termin @ wiec poczekam.Nie nastawiam sie, bo juz nie raz tak robilam i tylko przykrosc wielka.A z tymi cyklami przy pco tto jedna wielka niewiadoma.Temperatua nadal 37.02. wczoraj mialam straszne żyly-dzis juz nie.Ale nie traktuje tego jako objaw bo to zawczesnie na jakiekolwiek żyłki itp. ale dziewczyny to druga owulacja chyba nie jest??czy ten test kiepski?

lunia dzieki CI bardzo za slowa otuchy, ja tez to czytalam, no ale nie wiem...to raczej ten tesyt jakis do bani chyba...
 
Witam wszystkie dziewczyny:-D Podświadomość to wielka tajemnica. Mam 32 lata i wiele cykli za sobą a jednak kiedy wczoraj mój ginekolog powiedział mi że w tym cyklu będę mieć jajeczkowanie z prawego jajnika to właśnie na tę część mojego ciała skierowały się wszystkie moje zmysły. Nie mam żadnych śluzów . Nie odczuwam tęż bóli owulacyjnych , ale kiedy dotknę się ręką po prawej dolnej stronie brzucha odczuwam dość silny ból (którego nie czuję po lewej stronie) boli mnie nawet kiedy podczas mycia talerzy oparłam się o zlew. Czy to właśnie rosnący pęcherzyk powoduje te odczucia? Dlaczego NIGDY wcześniej nie zwróciłam na to uwagi? Czy zawsze tak było a ja po prostu nie zwróciłam na to uwagi? Przecież mnie boli nie wymyśliłam tego! Wczoraj pęcherzyk miał wielkość do 1.4 działać mamy wedle wskazań lekarza od jutra .Zakładając że rośnie o 2mm na dobę jutro powinien mieć ok.1.8. Pękają podobno ok.1.9 czy ktoś wie coś więcej na ten temat?Jeśli tak proszę o komentarz . Chcę spróbować wycelować na chłopca (mam 2 córki)więc najlepiej w owulację . Bardzo się boję że czekając przegapimy TEN moment no ale z drugiej strony lekarz powinien wiedzieć. Wczoraj wieczorem zrobiłam test owulacyjny . Testowa kreska jest bardzo jasna- prawie nie widoczna. czyli to by się zgadzało żeby jeszcze poczekać. Mój lekarz nie wieży w skuteczność testów owulacyjnych-dodam że jest to młody przebojowy i bardzo popularny ginekolog. Co robić ? Ile czekać ? doradźcie proszę:tak:
 
Dziewczynki poradźcie mi coś.
Mam zrobić badanie Prl i E w 4 dniu cyklu a od 5 mam brać clo.
Czy te badania można zrobić w 2 lub 3 dniu bo obawiam się że 4 dzień wypadnie w dniu kiedy będzie zamknięte laboratorium.
Pomóżcie
 
kinguś mi lekarz mowił że jak jeden dzien sie przesunie to nic sie nie stanie, tylko z rana zrob.Ja chyba mialam te same badania na poczatku, ale nic Ci więcej nie powiem bo poprostu nie pamiętam...tez sie wybieram niedlugo, wiec pewnie będe miała od nowa robione.No ale najlepiej by było abys spytala sie samego gina co i jak.A nie masz do niego kom. w razie czego?

tikanis gdzie jestes?jak twoj cykl?jak hormonki...martwie sie o Ciebie...bo ta cala sytuacja to jakas mało prosta jest...
 
Czesc dziewczynki!! Pisze tu pierwszy raz gdyz bardzo sie boje :-( Zaczne od poczatku a wiec.... w listopadzie poronilam w 11 tyg z powodu pustego jaja plodowego...(chyba nie musze pisac co to byl za dramat dla mnie i meza) Od tego miesiaca znow sie zaczelismy starac.. jestem juz po owulacji i od 2 dni moj brzuch zrobil sie twardy i mam wrazenie jakbym polknela balon a i jeszcze ta lekka biegunka...nie wiem co o tym myslec:-(ja juz chyba glupieje tak sie boje aby sytuacja sie nie powtorzyla:sad: a moze to normalne i mi za jakis czas przejdzie....buuuu...na testy ciazowe jest zbyt wczesnie...dodam ze nie mieszkam w polsce i ze do gina ide dopiero 3 lipca...
Dziekuje za kazda odpowiedz.

bardzo mi przykro :-(, nie bardzo wiem co Ci napisać w sprawie Twoich objawów...Myślę, że trzeba mieć nadzieję, że to fasoleczka i że tym razem wszystko będzie dobrze :tak:

dziewczynki a teraz mam taki dylemat:tempka nadal 37.02 dzis kupilam specjalny termometr owu.i nastepne testy owu tak na przyszlosc...i cos mnie podkusilo i zrobilam jeden.No i klops...dwie kreski!?jak to przeciez za 3 dni termin @?!!!!!!!!kreska praktycznie identyczna,jajniki żeczywiscie mnie pobolewaja raz jeden raz drugi.Co myslicie???

no ja też słyszałam, że testy owu wychodzą pozytywnie w ciąży :tak:

ale dziewczyny to druga owulacja chyba nie jest??czy ten test kiepski?

nie może być dwóch owulek w jednym cyklu :no:
 
reklama
asus a ktory masz dzien cylku ? i ilu dniowe masz wogole cykle ???
Witam dziś 18 dc i rano temperatura 37 - więc czekałam niestety za długo bo owulka już była:-( Bardzo mi przykro że żadna z doświadczonych i zadomowionych dziewczyn mi nie odpowiedziała ani nie doradziła :no: Myślałam że można tu znaleźć wsparcie i poradę ale widocznie początkującym się to nie należy, a przeciesz chodzi tylko o zwykłą ludzką radę nieważne czy dobrą czy złą po prostu jakąkolwiek
 
Do góry