reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ale sie poplatalo w poprzednim poscie...nie wiem dlaczego częsc cytatów wyswietla sie na zoltym tle (tak jak chcialam) a częsc tylko na normalnym z Quote w tekscie...przepraszam za małą czytelnosć...mam nadzieje, za kazdy odszuka siebie i to co chcialam napisac do danej osoby:-)
chyba te multicytaty nie sa moja mocną stroną:wściekła/y::no::angry:
 
reklama
pixella77- hehe nie chcialam zebys odebrala mnie jako wszechwiedzaca,, hehe ale dzieki kropeczce wiemy ze obydwie mamy racje :-D
w.kropeczka- kochana jestes:rofl2:
 
Witam wszystkich :)
niedawno robiłam test ciążowy i znowu nic :( i tak od maja.
Rok temu byłam w ciąży i poroniłam teraz martwię sie że nie będę mogła miec dzieci, jakis czas temu miałam robione badania ale powoli tracę nadzieję :(
Życze wam powodzenia
 
Witaj Ewo!
przykro mi z powodu poronienia:-(
jednak nie wolno Ci się załamywac i tracic nadziei!!! Jak się pewnie niedługo przekonasz czytając nasze (a teraz juz także Twoje) forum-droga do zostania mamą jest inna u każdej z nas i niestety ale czesciej długa i kręta...jednak zawsze trzeba miec nadzieję!

napisz może nam cos więcej o sobie, ila masz lat, jakie robiłas badania ostatnio, jakie są wyniki itd...

I nie smutaskuj się ostatnim tym testem - z kolejnym cyklem nowe nadzieje a skoro jesteś na forum to oczekiwanie na pozytywne efekty staran szybciej miną...bo razem będzie raźniej:-)

pozdrawiam!
 
witam sie........zmeczona i glodna :sorry2:
dziekuje wszystkim dziewczynkom za gratulacje...
ale musze napisac cos bardzo waznego, o czym mysle od dawna ....

ZE POZYTYWNY TEST I ZATRZYMANIE @ TO DOPIERO PIERWSZY KROCZEK NA PRZOD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ubiegla mnie pixellka-dokladnie to mam na mysli i dokladnie!!!!!!!!!!!!!!!! zdaje sobie z tego sprawe!!!!!!!!!!!!! daltego uwierze w to ze jestem w ciazy, ze spodziewam sie dzidziusia jak zrobie badania, jak lekarz powie mi ze : WIDZI ZARODEK, ZE JEST WSZYSTKO W PORZADKU, ZE MOJE HORMONY SA W PORZADKU , ZE ICH POZIOM JEST TAKI JAKI BYC POWINIEN, ZE MOJ ,, DZIDZIUS,, PRAWIDLOWO SIE ROZWIJA!!!!!!!!

DOPIERO WTEDY UWIERZE W CIAZE!!!!!!!!!! I ZACZNE SIE CIESZYC JAK WARIATKA!!!!!!!!!! JAK NAJDZIKSZA WARIATKA NA SWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poki co ogromnie wierze ze naprawde jest tam moje ,, szczescie,,,
ze hormony i @ nie zrobily mi tylko cholernego psikusa.
 
Witam dziewczynki!
Nie wytrzymałam już dzisiaj i poszłam kupić test. Jutro rano testuje!
Nie licze na zbyt wiele. Nie chce wyszukiwac objawow, chociaz ostatnio popoludniami i wieczorami ciagle mi sie odbija i pobolewa brzuch. no i od 38 dni nie ma @. Zauwazylam tez jasniutki, wodnisty sluz. Niepewnosc mnie strasznie irytuje i sprawia ze o niczym innym nie mysle!!!:angry:
 
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
KONIEC NADZIEJI:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:pewnie dziś przyjdzie wredna @
Skarbie przytulam mocno, nawet jak przyjdzie @ to nie trać nadziei w końcu się uda:tak::tak::tak:musi się udać.

Cześć :) Pierwszy raz jestem na takim forum..
Witaj

A wiec kingus gdzie jestes ??? :dry:czekam na GG :sorry2:
Oj kochana Lilu nie udało mi się miałam zabiegany weekend mam nadzieje, że teraz będzie lepiej. Pozdrawiam i przesyłam buziaczki:tak::tak::tak:

No i jest @... Najwidoczniej wszelakie objawy były wywołane przez ciągłe myślenie o Maleństwie. Może próbowaliśmy za późno :-(
Poobserwuj siebie, na pewno w końcu się uda:tak:

czy mnie ktos jeszcze pamieta.............?
czy byly ostatnio nowe fasoleczki...................?
bo u mnie chyba jest............!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jestem po spodziewanej @ juz 4 dni, dzis rano test digital clearblue powiedzial mi PREGNANT 3 WEEKS+..............
:tak::tak::tak::tak:
Pewnie, że pamiętam:-)
Gratuluję Ci z całego serca :tak::tak::tak::tak: Wspaniała wiadomość :-D:-D:-D

kingus chyba cosik zapracowana teraz jestes tak malo sie na bb :sorry2:
Jeszcze nie tak dawno siedziałam całe dnie na bb teraz się niestety skończyło.
Praca nie jest ciężka ale wracam zmęczona bo wstaję o 5:30, zaczynam pracę o 7:30 a kończę o 15:30.
Nie czy jak będziemy się mogli starać czy będę miała siły na przytulanki :baffled::baffled::baffled::baffled:

przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Fluidki schowane ;-);-)

Niestety nie udało się i przypłacam to mega dołem. Już tracę nadzieję, że wogóle kiedykolwiek uda się.
Doskonale Cię rozumiem ale pamiętaj, że my tu zawsze czekamy na Ciebie:tak::tak::tak::tak: Trzymaj się ciepło.

jeżeli to PCO to chyba się załamię...
czy mogę zrobić je już teraz?
czy cokolwiek wyjdzie?
... tak bardzo się boję....
Pco to nie wyrok ja z lekami w 3 cyklu zaszłam w ciąże. Będzie dobrze;-)

A Kingus rzeczywiscie chyba zapracowana, bo tak malo zaglada na BB...i Lilu...

A ja sie zwijam z bolu....dosc juz tej @!

Buziaki!!!
Oby to była ostatnia @. Kiedy odstawiasz ten antybiotyk??
Padam najchętniej już wskoczyłabym do łóżeczka:tak::tak:

Witam wszystkich :)
niedawno robiłam test ciążowy i znowu nic :( i tak od maja.
Rok temu byłam w ciąży i poroniłam teraz martwię sie że nie będę mogła miec dzieci, jakis czas temu miałam robione badania ale powoli tracę nadzieję :(
Życze wam powodzenia
Ja poroniłam w październiku i mam nadzieje, że w końcu się uda.
Ty też będziesz mamą:tak::tak:

Witam dziewczynki!
Nie wytrzymałam już dzisiaj i poszłam kupić test. Jutro rano testuje!
Nie licze na zbyt wiele. Nie chce wyszukiwac objawow, chociaz ostatnio popoludniami i wieczorami ciagle mi sie odbija i pobolewa brzuch. no i od 38 dni nie ma @. Zauwazylam tez jasniutki, wodnisty sluz. Niepewnosc mnie strasznie irytuje i sprawia ze o niczym innym nie mysle!!!:angry:
Czekam na wiadomość. Kciuki zaciśnięte.
 
Jeszcze raz gratulacje świeżo zafasolkowanym mamusiom i dzięki za wszelkie fluidki.

Niestety opuszczę was, może czasami poczytam:sorry2:. BB wciąga i można z kimś pogadać ale zasiadłam do czytania BB M poszedł z psem, bo ja byłam zajęta BB :wściekła/y: i pies mu zwiał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
Po wielu staraniach kochaną psinę złapałam, inaczej..... przyszła do mnie bo zaczęłam za nim płakać z wściekłości na siebie, ze to ja z nim nie wyszłam.
O mało nie straciłam kochanego psiaka.........
Powodzenia wszystkim staraczkom;-)
 
reklama
w.kropeczka : Właśnie w tym problem, że mam nieregularne cykle i nie wiem kiedy moge już testować:zawstydzona/y: Jeśli chodzi o jakies ostatnie poł roku to mój najkrótszy cykl (ten ostatni z resztą) miał 24dni, a najdłuższy 28. Miałam chyba tylko dwa cykle które jeden za drugim równo 25 dni trwały. Spróbuję pod koniec tygodnia.:zawstydzona/y:
 
Do góry