reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam po długim i męczącym ale pięknym urlopie. Jak może niektóre pamiętacie przed samym wyjazdem i podróżą robiłam test wyszły dwie II a potem zaczęło się plamienie i wyjazd.
4 loty samolotem, 25 godzin w podróży w jedną stronę, tropiki, zwiedzania, wilgotność, żar, morze.
Ten stres który przeżywałam był straszny, bolał mnie brzuch po bokach, codziennie spore plamienia.
Wczoraj wizyta u gin. bijące piękne serducho mojego maleństwa to kamień z serca.(8 tydzień)
Piszę bo chcę poradzić wszystkim starającym się, że jeśli macie w planach coś fantastycznego do przeżycia to poczekajcie z fasolką. Mnie się udało dowieźć ją spowrotem i teraz cieżko żałować, ale ten stres nie jest warty miesiąca przerwy w próbowaniu np.
Lecę zatem do majowych mam i trzymam za Was kciuki. Żebyście były rozsądniejsze niż ja.
Całuski
najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło:-) a 8 tydzień od ostatniej @ czy od owu? ja też na usg będę w 8 tyg, ale od ostatniej @:-)
 
reklama
tris gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D zycze pieknych miesiecy z faolką pod sercem :-D a fluidki dolanczam do mojej kolekcji :sorry2:
Aklona no to czekamy dalej ;-) kciuki zacisniete!
Imagination jak to szybko mija juz 7 td wow mam nadzieje ze juz niedlugo sie lepiej poczujesz! :tak:
Katarzynak83 słonko gdzie ty sie podziewasz :confused: bylas u tego lekarza? kciuki zacisniete i czekamy na wiesci!!!!! ;-)
misza to super ze sie udalo wrocic w 3kę :-D teraz masz juz sie niczym nie denerwowac i cieszyc w pelni z blogoslawionego stanu! ;-)
A tak w ogole to cześć dziewczynki :-D dzisiej mezu moj wraca (byl u rodzicow przez tydz.) tak sie stesknilam ze szok :szok: wiec mam znowu dobry humorek jak ktoras ma dolka to zglaszac sie bede zarazac dobrym nastrojem :-D
 
elisabeth nie wiem co z moim privem ale chyba działa...dostaje maile z bb od kolerzanek :-)
co do tempki to tak jest, że faktycznie nie da sie dokladnie dnia owu wyznaczyć ale przyjmuje sie, ze dwa - trzy dni po skoku tempki (nawet o 0.1 stopnia) są płodne :-)...potem juz nie....oczywiście w normalnym niczym nie zaburzonym cyklu.....jak tak jeszcze raz przeanalizowałam wykresy z 28dni to wydaje mi się, ze owu powinna być następnego dnia po skoku temperatury o 0,1 stopnia czyli jak ci urosnie z 36.6 do 36,7 to możecie sie postarać.. plemniczki zyją 2-3 dni więc doczekają spokojnie jajeczka... u mnie przetrwały od 14 dc....a owu miałam 17 dc i mam córeczkę :-)....

TRIS GRATULACJE !!!!
 
Dziewczynki nie płaczcie. W tym miesiącu się nam uda ! Musi !!! :)
Ja będę testować dopiero pod koniec października niestety. Kakby się udało to termin byłby na początek lipca :) Buuuu a tak chciałam być majową mamą z majowym dzidziusiem....no ale trudno.

Kolejne dziewczyny ze II SUPER !!!!!
 
Wg lekarza. Ja nie jestem w stanie powiedzieć kiedy miałam owu w sierpniu. Akurat wychodziłam za mąż, trochę stresu i same obserwacje się nie powiodły ( ale za to w okolicach środka cyklu często się przytulaliśmy więc się co innego powiodło). Także ślubne mam maleństwo, równo 9 miesięcy po :-)
Aha, czyli wiek ciąży masz wg ostatniej @. Czyli Twoje maleństwo jest jakieś 9 dni starsze od mojego, no powiedzmy że 2 tygodnie :-) Możliwe, ze na usg ujżę to samo co Ty:-) wspaniałe doznania, co? na pewno:-)
Imagination jak to szybko mija juz 7 td wow mam nadzieje ze juz niedlugo sie lepiej poczujesz! :tak:
ja też mam taką nadzieję:-) a czas leci jak wariat, ale do dobrze, bo chciałabym już mieć maleństwo w ramionach a tu trzeba jeszcze trochę poczekać:-)
 
Witam serdecznie wszystkie Forumowiczki i ogłaszam oficjalnie, że w tym cyklu misja pod kryptonimem "zafasolkowanie" powiodła się :-D:-):tak::-D:-):tak::-D:-):tak:
Dziś rano powtórzyłam test i popłakałam się ze szczęścia, bo dwie piękne II pokazałay się w okienku, co prawda jedna jaśniejsza ale o wiele bardziej wyraźna niż na teście robionym w sobotę.:tak::tak::tak:
Już się zarejestrowałam do lekarza, ale dopiero 17tego mnie przyjmą, bo moja ginka się urlopuje, wytrzymam :-D:-):-D:-)

Chcę podziękować Wam wszystkim za trzymanie kciuków i wspieranie, wysyłam fluidki:
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Gratulacje i szczęśliwych 9 miesięcy :-):-D



 
Witam serdecznie wszystkie Forumowiczki i ogłaszam oficjalnie, że w tym cyklu misja pod kryptonimem "zafasolkowanie" powiodła się :-D:-):tak::-D:-):tak::-D:-):tak:
Dziś rano powtórzyłam test i popłakałam się ze szczęścia, bo dwie piękne II pokazałay się w okienku, co prawda jedna jaśniejsza ale o wiele bardziej wyraźna niż na teście robionym w sobotę.:tak::tak::tak:
Już się zarejestrowałam do lekarza, ale dopiero 17tego mnie przyjmą, bo moja ginka się urlopuje, wytrzymam :-D:-):-D:-)

Chcę podziękować Wam wszystkim za trzymanie kciuków i wspieranie, wysyłam fluidki:
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Powodzenia!!!
oGROMNE GRATULACJE :-)


Witam po długim i męczącym ale pięknym urlopie. Jak może niektóre pamiętacie przed samym wyjazdem i podróżą robiłam test wyszły dwie II a potem zaczęło się plamienie i wyjazd.
4 loty samolotem, 25 godzin w podróży w jedną stronę, tropiki, zwiedzania, wilgotność, żar, morze.
Ten stres który przeżywałam był straszny, bolał mnie brzuch po bokach, codziennie spore plamienia.
Wczoraj wizyta u gin. bijące piękne serducho mojego maleństwa to kamień z serca.(8 tydzień)
Piszę bo chcę poradzić wszystkim starającym się, że jeśli macie w planach coś fantastycznego do przeżycia to poczekajcie z fasolką. Mnie się udało dowieźć ją spowrotem i teraz cieżko żałować, ale ten stres nie jest warty miesiąca przerwy w próbowaniu np.
Lecę zatem do majowych mam i trzymam za Was kciuki. Żebyście były rozsądniejsze niż ja.
Całuski

bardzo sie ciesze ze z dzidzia wszystko ok :tak::-D

Test zrobiony - 4 dni po terminie @ - wynik - 1 kreska - hehe
Czyżby sytuacja z pierwszej ciąży miała się powtórzyć? Za kilka dni znów będę testować.

calkiem mozliwe ze sytuacja sie powtorzy :tak:
trzymam kciuki za kolejny test
 
Gratulacje dla wszystkich którym test pokazał cudne dwie kreseczki :-)
Również trzymam kciuki za te Panie które wciąż czekają-uda się na pewno:tak:
Ja wciąż czekam na wizytę, strasznie się dłuży.:baffled: Teraz muszę się uporać z rzuceniem palenia, co wcale nie jest łatwe no i ze ślubem. ;-)
Wszystkim życzę powodzenia!!!
 
reklama
Do góry