reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

katarzynak.83 - cieszę się, że wszystko jest wporzadku!

Ja nie widzę innej przyczyny niż ciąża w moim przypadku. No chyba, że Wy macie jakieś pomysły? Co mogłoby spowodować przesunięcie się @.
 
reklama
Aklona a czy robiłaś beta hcg? Przypomnij proszę, bo nie pamiętam.......
Może to by Cię utwierdziło w Twoich podejrzeniach :tak:
 
Aklona...a moze zrobisz bete? nie bedziesz musiała czekac tak długo....

a co do przesuniecie @ to np. stres... :-) może powoodować zawirowania z @
 
katarzynka83 super że wszytko w porzadku i że poszłas do innego lekarza, pozdrawiam :-)
Aklona może stres, albo osłabienie organizmu a jesli nie to to napewno fasolka:tak:
 
tris, gratulacje spokojnej ciąży:-):-):-):-):-):-):-)

Aklona, trzymam kciuki za powtórkę z pierwszej ciąży

katarzynak83 i uspokoił Cię ... super. teraz wypoczywaj i nie martw się, już niedługo
zobaczysz maleństwo.

A ja dziś dzielnie wstrzymuję się z piciem (jeszcze 30min) i będę owulkę sprawdzać, ale jakoś zdołowana jestem, że te testy to jeden kit...:cool::cool:
Trzymajcie się
 
Pixella widzę że o tym samym pomyślałyśmy żeby Aklona zrobiła betkę :tak: więc skoro co dwie głowy to nie jedna to chyba powinna na nią pójść hihi:tak::tak:

Laski a ja głupieję..... własnie zauważyłam że zaczynam podkrwawiać w moczu.... bielizna czysta ale mocz jest podbarwiony lekko krwią... sama już nie wiem co zrobić i myśleć... do terminu @ jeszcze 3 dni, powinna jesli już przyjść w piątek...
no i ten śluz różowy od niedzieli......... nic już nie wiem...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Pixella problem w tym, ze leże w łożku, zafajdana, mam 37 i żadnego labolatorium pod ręką.... Jakbym mogla to już bym była na betce, w styczniu chodziłam co 2 dni więc zdążyłam sie przyzwyczaić, nie mam probelmu z pobraniem a i robią jak poprosisz na cito... poczekam do piątku (w sumie nie mam wyjścia, bo chora jestem) i jak dalej sie tak będzie czaić ta @ to zrobię betę.....
Najgorsze jest to że każda z nas zna swój organizm, u mnie @ tak sie nie zaczyna, jak przychodzi to odrazu jest konkretny temat, w sensie dość mocno daj o sobie znać... a tu takie podchody???? jak przyjdzie po tych trzech dniach teraz od kiedy mam plamienia i dzisiaj ta krew, to stwierdze że naprawde wredna jest :wściekła/y:
a póki co skala tego jest taka że nawet wkładki nie mam, bielizna czysta więc o co chodzi........................
 
Mojego usg nie mogę się już odczekać :sorry2: Też mi się wydaje, że mają sprzęt średniej jakości no ale jeszcze w tym miesiącu muszę tam chodzić a później się przepisuje. Dziś byłam na badaniu krwi, jutro mam wyniki, mam nadzieje że dobrze wyjdą.

Na pewno wszytsko bedzie ok! :tak: Gdzie planujesz sie przepisać potem? Ja sie zastanawiam czy isc do tego Grzybowskiego bo jestem zapisana do niego na 16 pazdziernika... moge ewnetulanie uderzać jeszcze do tego co wczoraj... chociaż każda wizyta daje ostro po kieszeni...do tego jeszcze badania, hmmm sama nie wiem... mama powiedziała żeby moze na razie chodzic do tego profesora dopóki na 100% nie bedzie wiadomo ze jest ok (a ja powiedzialam ze na 100% to bedzie wiadomo za 9 mies ;-))...
tez mysle zeby ten duphaston brac, moze meza wysle po recepte bo sczczerze mowiac nie chce sobie psuć krwi znowu wydumanymi teoriami tej babki....:no:
w ogole to zadziwiajace jak ona mogla mi na 1 wizycie po niecałych 3 tyg od owulacji powiedziec ze podejrzewa ciaze pozamaciczna??? Ten profesor powiedział że ma chyba jakąś wybujałą wyobraźnie... sam stwierdził że ciaża jest na 100 śródmaciczna (mam nadzieje ze sie nie myli:sorry2:)...

PS Dziewczyny, ja przed soba mam kolejny stres-w czw ide do dentysty bo od kilku dni umieram z bólu zebów - ósemki i i jeszcze jakiegoś innego... strasznie sie boje ze trzeba bedzie leczyc kanałowo... a zdjecia rtg lekarz zabronił robić.:shocked2:
 
reklama
Witam!

Katarzynak to kamień z serca spadł... ja chyba też nie szłabym do tamtego babska, po co ma Cię stresować nie potrzebnie...

Test zrobiony - 4 dni po terminie @ - wynik - 1 kreska - hehe
Czyżby sytuacja z pierwszej ciąży miała się powtórzyć? Za kilka dni znów będę testować.
Czyli... w pierwszej ciąży też wyszedł test negatywny, a juz była fasolka?
Dziś rano powtórzyłam test i popłakałam się ze szczęścia, bo dwie piękne II pokazałay się w okienku,wysyłam fluidki:
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Tris GRATULACJE jeszcze raz... fluidki wyłapane...


elisabeth nie wiem co z moim privem ale chyba działa...dostaje maile z bb od kolerzanek :-)
Pixella tak e-mail mogę wysłać do Ciebie, ale jest też taka funkcja jak prywatna wiadomość, która otrzymujesz tu na BB, kliknij lewym przyciskiem na mój nick to rozwinie się taka lista, a wśród niej wyślij PW do... To możesz ustawić w szybkie menu, edycja opcji...
co do tempki to tak jest, że faktycznie nie da sie dokladnie dnia owu wyznaczyć ale przyjmuje sie, ze dwa - trzy dni po skoku tempki (nawet o 0.1 stopnia) są płodne :-)...potem juz nie....oczywiście w normalnym niczym nie zaburzonym cyklu.....jak tak jeszcze raz przeanalizowałam wykresy z 28dni to wydaje mi się, ze owu powinna być następnego dnia po skoku temperatury o 0,1 stopnia czyli jak ci urosnie z 36.6 do 36,7 to możecie sie postarać.. plemniczki zyją 2-3 dni więc doczekają spokojnie jajeczka... u mnie przetrwały od 14 dc....a owu miałam 17 dc i mam córeczkę :-)....
Dziekuję Ci za odpowiedź, ja wczoraj tez troche poszperałam na 28dni i na innych stronach i doszłam do podobnego wniosku...:-)

Calla dużo zdrówka dla Ciebie...
 
Ostatnia edycja: