reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Morfologia plemnika 0%? Nie, nie jednorazowe badanie. Miał dwa lata temu robione i rok temu i za każdym razem 2% ale żaden lekarz nic z tym nie zrobił i jak w tym roku zrobiliśmy we wrześniu trzeci raz miał już 0% :/ teraz po poniedziałkowej wizycie chce nas umówić na po raz 4 na badanie nasienia żeby sprawdzić no bierze tabletki witaminy itd na poprawę czy w ogóle coś dało .... a jeśli chodzi o krwiaka to miał z 10 lat temu, ale nie wiem czy to jest zależne i co go tam kłuje mam nadzieje ze trochę wątpliwości rozwieje wizyta w poniedziałek.

No to współczuję wam, co tu dużo gadać [emoji57] No oby się poprawiło po tych lekach!
 
reklama
A masz stresujaca prace?to od stresu sie prolaktyna robi wyzsza?

Prowadzimy z mężem sklep. Stresująca na pewno jest w jakimś stopniu ale to chyba bardziej już stresuje to staranie się [emoji23] zarządziłAm ze w tym miesiącu bzykamy się co drugi dzień od razu od okresu to kolejnego okresu ! Chodzby skaly sraly [emoji23][emoji23][emoji23]
 
A to niekoniecznie Chińczyk musi być. U mnie na przykład jest taki wymóg, ze tylko lekarz chirurg może to robić. No i nie jest to tania impreza, odrazu mówię.
Ja tak odczuwam taka jakas magiczna moc ludu Chinskiego,jakas taka magia,smoki,sajgonki,magiczne numery,kaledarze itp;) chcialabym chinczyka co z dziada pradziada sie uczyl igielek
 
Ja tak odczuwam taka jakas magiczna moc ludu Chinskiego,jakas taka magia,smoki,sajgonki,magiczne numery,kaledarze itp;) chcialabym chinczyka co z dziada pradziada sie uczyl igielek

Nie wiem czy taki będzie miał pozwolenie na uprawianie tego zawodu [emoji16] a jeśli nawet to już w ogóle cena pewnie będzie kosmiczna [emoji33] u mnie na chińczyka nie ma szans, ale może u Ciebie jakieś większe miasto, inne wymogi także moze znajdziesz [emoji16][emoji106]
 
Nie boicie się, że jak już uda się zajść w upragnioną ciążę to będziecie fiksować czy z dzieckiem jest wszystko ok ? Bo ja się u siebie tego obawiam.
Noo... Ja fiksuje teraz właśnie i to jest gorsze jeszcze niż fiksowanie, że nie mogłam zajść. Boże, nie odpocznie czlowiek nigdy
 
reklama
Do góry