reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Karola ja niestety ci nie pomogę, niby badałam szyjkę jakiś czas ale i tak nie potrafiłam rozpoznać... Moim zdaniem nie ma co się tym kierować ;-)
 
Wrocilismy od wymiany szyby, musialam sie pozbyc 330 zl, ehh, Tomek konczy malowac korytarz, moze i pokoj dzis zdazy zrobic, sie okaze, ja wlasnie pije okocima radlera
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
 
Ja pamietam te dziewczyne:/
No co zrobic moze marzy o dzieciach a niema z ich miec...zal tylko:/

Anula kurde kochana musi sieteraz udac1!! Mocno tobie kibicuje.
a ty juz ile razy stracilas dsieciatko? Wiesz dlaczego tak u Ciebie sie dzialo?

Kurde kobiety ja jestem chyba nienormalna bo chce sprobowac jeszcze raz za rok moze dwa...oczywiscie jrdli poznamy przyczyne co sie dzieje i czy my niejestesmy obciazeni...
M mnie zabije sie dowie:/

Jak sie czuje nawet nawet, probuje na czyms innym sie skupic, wiec zaczelam planowac remont w domu...
Do pracy wracam od wrzesnia musze sie przygotowac, rozmawialam z przelozona nie bedzie problemu a w dodatku pojde na stala obsade na stanowisko kiedy staralam sie dostac przed ciaza...

A teraz co czekam z niecierpliwoscis za eyniksmi, moimiktore we wtorek bede miec wizyte u genetyka z mezem jak i malenstwa,
a potem najgorsza rzecz nadac imie mojemu dziefiatku i zarejestrowsc:-(
 
Julia musisz się trzymać. Tulam mocno.

A z tym staraniem się to jesli masz siłę to warto. Jeśli wyniki będą dobre to warto. Nagroda będzie piękna
 
siema
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
samiec spi a ja zjadlam sniadanko, po obiedzie bedzie ciag dalszy remontu, dzis bede robic zapiekana rybke, surowke i talarki z ziemniakow
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==


Julia tulam, ciezkie dni przed Toba :no:
 
reklama
Do góry