reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Julia, bosz... :( 3maj się kochana, jesteśmy z Tobą.. dobrze, że myślisz dalej o dziecku.. widocznie musisz je mieć i nie ma co się oszukiwać. Wróci do Ciebie maleństwo.

No cisza straszna, w niedzielę zazwyczaj tu tak jest :)
Ja mam taki bałagan straszny w domu, ale nie mam siły sprzątać ;/ w szafkach by się przydało też, a tu zero chęci. Jak już wiem, że dom się buduje to nic mi się tu nie chce robić ;p
 
reklama
Czesc kobietki

Julia kochanie wiesz ze zaciskam kciuki za Ciebie nsjmocniej jak sie da.Ciesze sie ze bedziesz chciala walczyc.Oby wyniki badan byly najszybciej jak to mozliwe.

Tez dzis mam lenia totalnego
 
Ostatnia edycja:
No i jak dziewczyny? Owocny weekend?
 

Załączniki

  • 1436710420632.jpg
    1436710420632.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Do góry