reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

jest naprawde sliczny, lubie takie klimaty, ja dostalam od rodzicow kiedys zestaw z porcelany, jest piekny! ze zlotymi zloceniami, taki elegancki :-)
 
reklama
Hej

Anula jak sie czujesz?;-) testowalas jedscze raz? Kiedy masz wizyte u gina?
Mocno tobie kibicuje&&&&&&&&

Pozdrowienia dla Was kochane
Hey kochana .... w dniu @ pojawilo się krwawienie ale trwało dzien i przeszlo w plamienie, wczoraj powtorzylam test-pozytyw, lekarz prywatnie;jest pecherzyk,leki, lezenie i czekanie bo nie wiadomo skąd krwawienie .... w piątek kolejna wizyta ... takze jakoś nie zbyt kolorowo .... wczoraj wieczorem to juz mi się poplakalo trochę -nie mam już sily na to wszystko
 
Hey kochana .... w dniu @ pojawilo się krwawienie ale trwało dzien i przeszlo w plamienie, wczoraj powtorzylam test-pozytyw, lekarz prywatnie;jest pecherzyk,leki, lezenie i czekanie bo nie wiadomo skąd krwawienie .... w piątek kolejna wizyta ... takze jakoś nie zbyt kolorowo .... wczoraj wieczorem to juz mi się poplakalo trochę -nie mam już sily na to wszystko

musisz miec sile i walczyc dla fasoli!
 
Anula niektorzy mają krwawienia w czasie planowanej @. I jest to bezpieczne. Moze ty masz tak samo?
Badz dobrej myśli
 
Usiadłam na niego muszę kupić pewnie nowy kur wpadłam jaką laska bogata domy za. Granicą wow ha ha
R bierze się za czyszczenie ścian syfon w całym mieszkaniu .zapraszam na kawę was i do pomocy :-) :-))
 
reklama
Do góry