reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Witam w piekny dzien kobitki!nie mialam dostepu do neta...
Lux spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe !moze test mowi prawde...
Aschlee życzenia dla corci

U mnie przytulanko bylo 2 dni temu a dzisiaj test pokazal uśmiechnięta buźke..ciekawe czy cos z tego wyjdzie teraz tylko czekanie zostaję.... :confused2:
 
reklama
Kamcia wczesniej szef placil terminowo 10 kazdego miesiaca,a teraz w kwietniu na swieta dal 500 tydz pozniej 300 kilka dni pozniej 800 itp wiec nie wiadomo co zrobic z tymi pieniedzmi.w maju zarobil prawie 3tys plus moja kasa to jest sporo grosza i jakby dzis dal to oplaty paliwo zakupy a reszte mozna odlozyc czy cos kupic a tak znowu bedzie groszami sypal
 
Witam w piekny dzien kobitki!nie mialam dostepu do neta...
Lux spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe ������!moze test mowi prawde...
Aschlee życzenia dla corci������

U mnie przytulanko bylo 2 dni temu a dzisiaj test pokazal uśmiechnięta buźke..ciekawe czy cos z tego wyjdzie teraz tylko czekanie zostaję.... :confused2:

negatyw jak ta lala, hehehe, czekam na @
 
Lux to my w tym miesiacu mamy wiecej plus czesc zaleglej wyplaty za miesiac ale co z tego jak bedzie placil w ratach a niestety oplaty plus pozyczka to juz ok 600zl.plus zawsze musze miec cos na czarna godz bo mlody wiecznie chory.musze leciec znowu kolezanka wcisnela mi swego rozwydrzonego syna:wściekła/y:ostatnio jak chcial na rower to rolki musialam ubrac bo bym nie dogonila go.Lux to jak negatyw to pewnie przyjdzie @.ja to mam metlik w glowie R mowi ze finansowo damy rade itp a ja cos czuje ze nie i nie wiem co robic.zebym ja prace znalazla a tak swoich mam tys tylko
 
reklama
Lux to my w tym miesiacu mamy wiecej plus czesc zaleglej wyplaty za miesiac ale co z tego jak bedzie placil w ratach a niestety oplaty plus pozyczka to juz ok 600zl.plus zawsze musze miec cos na czarna godz bo mlody wiecznie chory.musze leciec znowu kolezanka wcisnela mi swego rozwydrzonego syna:wściekła/y:ostatnio jak chcial na rower to rolki musialam ubrac bo bym nie dogonila go.Lux to jak negatyw to pewnie przyjdzie @.ja to mam metlik w glowie R mowi ze finansowo damy rade itp a ja cos czuje ze nie i nie wiem co robic.zebym ja prace znalazla a tak swoich mam tys tylko

ja mam prace niani, i po porodzie zostane bez niej dobrze, ze zasilek jest dla bezrobotnych i go dostane :-):-)
 
Do góry