reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Fruzka a dobre wino?
Ja to jestem zawsze pierwsza do alko (ahhh te krance wschodnie we krwi). Wiec jakbys Szukala kompana to ja chetna
 
reklama
fruzka użalaj się ile tylko chcesz! Każdy ma do tego prawo a, że niektórzy mają skłonności do masochistycznego torturowania się to nikt nie ma prawa tego podważać. I tak samo jak cytrynowa zaczęłam zastanawiać się czy masz dobre wino bo jakby było słodkie to chętnie bym się przyłączyła :tak:
 
Ostatnia edycja:
slodkie bo ja tylko takie lubie a najchetniej to bym chyba kielicha strzelila.a wino speciajal dobre jest zwlaszcza poziomkowe.......lampka poszla i co Ewelinka ma helikopter ?tak szybko nie nie jeszcze ide na jednego moj sie zdziwi ze sie nadziobalam heh jemu wolno a mi nie???
 
slodkie bo ja tylko takie lubie a najchetniej to bym chyba kielicha strzelila.a wino speciajal dobre jest zwlaszcza poziomkowe.......lampka poszla i co Ewelinka ma helikopter ?tak szybko nie nie jeszcze ide na jednego moj sie zdziwi ze sie nadziobalam heh jemu wolno a mi nie???

Specjal? No wez zesz nie zartuj? Lubiłam je w pl pic zaraz za kagorami.
 
a no cytrynowa dobre jest ,ohooo cyc mnie boli @ sie zbliza ale zeby sie nie znecala i w terminie przyszla.musze z R pogadac chcial na badania wiec wioooo niech sie trzepie i niesie buuuu laski ja spadam bo watek zasmece obiecuje ze jutro bedzie lepiej :)) hmm winko dziala oj dziala bzyyyy mi sie chce a za nim moj wroci to baranki LICZYC BEDEEEEEEEEE
 
fruzka żeby dotrzymać ci towarzystwa postanowiłam zobaczyć dno mojego litrowego cincin które kupił mi Tomek po kwietniowym testowaniu hehe A że od prawie 2 lat nie przespałam ani jednej nocy bez przynajmniej 2 pobudek i do tego mój mały wulkan energii wysysa ze mnie wszystkie siły to ja też po jednej lampce mam mega odloty a po dwóch lampkach jestem najzwyczajniej w świecie nabzdryngolona :tak:
 
Fryzka ja juz dwa lata sie staram i tez mam miesiące ze mi sie płakać chce. Tak jak piszesz tyle ludzi nie chce dzieci a ma i co najgorsza duża cześć ich nie daje im miłości i poświęca czasu. Natomiast my chcemy dalibyśmy Wszystko żeby dziecko było szczęśliwe i miało duzo miłości.
Musimy wierzyć ze będziemy wkoncu szczęśliwymi mamusiami ;-)
 
reklama
Dziewczynki, może tak to ma być, że macie dostać TEGO jedynego synka, TĄ jedyną córcię, poczętą np za miesiąc. Może gdzieś to wszystko jest zaplanowane i jak się pojawi to już będziecie wiedzieć, że warto było czekać, bo będzie to dziecię jedyne w swoim rodzaju :tak:

Na pewno się uda! Nie ma innej opcji :no:
 
Do góry