reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Idź do lekarza. Każde plamienie w ciąży warto sprawdzić.


Ja mojego wczoraj zmusiłam do działania a tak się biednemu nie chciało;)
 
reklama
Umówiłam się do lekarza na 16.00. Niech mi coś da na złagodzenie bólu brzucha, czuję się jakbym zaraz miała dostac @
 
A ja czuje w brzuchu takie male swidrowanie i cieplo. A nie jadlam nic goracego.
I po lewej pobrzusze mnie troche kluje. I ogólnie samopoczucie 4/10.
 
Właśnie takie gorąco też czuję.
W poprzedniej ciąży w tym okresie byłam w podróży poślubnej ;) i nic nie czułam, było sielankowo. A teraz? Wszystko wszędzie boli, nawet od kręgosłupa mam takie skurcze jakby.
Może luteina pomoże, albo przynajmniej świadomość, że jestem pod opieką.
 
Ja to mam czasem bol na dole kregoslupa i dol brzucha, nie raz cos zakluje, a nie raz caly boli jak na @ .
Zapytaj lekarza i daj znac, ja mam jutro lek, tez zapytam.
 
a ja mam 2 dni do @ i brzuch juz nie boli cyc daje znac ale nie za mocno i wogole nie czuje sie jakby zaraz @ miala przyjsc.kurde laski zapraszam do mnie zaraz komunia a ja w czarnej duuuu jestem ze sprzataniem nawet zakupow nie mam zadnych i brak weny
 
po jakim czasie mozna isc do ginek zeby zlecil badania czy jest wsio ok ?bo u mnie to 5 cykl staran a chcialabym pojsc juz ale nie wiem czy mnie z kwitkiem nie odesle ze jest za wczesnie
 
Mnie się wydaje, że najwcześniej w 6 tygodniu. Ja chciałam iść nawet w siódmym tyg. No ale wyszło jak wyszło. Powiem dzisiaj co lekarz mowi na wizycie w piatym tygodniu ;) Pewnie niewiele.
 
reklama
po jakim czasie mozna isc do ginek zeby zlecil badania czy jest wsio ok ?bo u mnie to 5 cykl staran a chcialabym pojsc juz ale nie wiem czy mnie z kwitkiem nie odesle ze jest za wczesnie

Jeśli test jest negatywny to ja bym szła zaraz po krwawieniu żeby mógł zbadać dowcipnie przy okazji.
Tylko ze 5cs to wcale nie tak długo żeby sprawdzać
 
Do góry