reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

hej Kamicia cin cin lubieeeeeeeeeee ale u mnie ciezko go dostac buuuuuu głowa mnie boli juz z lir mleka wypiłam bleeeeeeeee.....oj tam Cytrtnowa AA najwyżej powiekszymy zakres wątku hehe
 
reklama
Kurcze mam problem.. Wczoraj miałam kolorową bieliznę, ale wydawało mi się że pojawiły się jakieś różowe ślady. Przed chwilą byłam w toalecie i na papierze był mini skrzep :szok: co radzicie?
 
Zastanawiam się, mogę podjechać do lekarza po jakiś duphaston czy luteinę. Ale z drugiej strony może zaufać naturze, poczekać jeszcze trochę. Mnie to zawsze jakiś "kwiatek" wyskoczy.
 
zrobisz jak uważasz jednak naturze trzeba czasami pomoc,ja to panikara i pewnie dawno bym stala pod gabinetem
 
reklama
cytrynowa mi zawsze pomaga mleko,albo sok pomidorowy ale nie chcialo mi sie isc do sklepu,juz dobrze jest :-)po 3 lampkach spac poszlam i nie doczekalam nawet R
 
Do góry