reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Ale ten dzień dzisiaj dziwny:/ z rana zimno i szaro - buro, potem się rozjaśniło, a teraz znowu robi się szaro. Jakoś nie mam natchnienia do niczego. Dobrze, że chociaż już mam większość prac dzisiaj zrobionych:) Pójde jeszcze później mięso zaprawić na jutro:) Masakra, jak człowiek potrafi tęsknić. M nie ma od dwóch dni i wróci dopiero jutro:/ A ja to z tych miękkich jestem:p

Nie sprawdzam nic w tym cyklu, ale chyba owulacja jest tuż, tuż, bo tak mnie w podbrzuszu rwie, że szok, nie bardzo wiem, kiedy teoretycznie jej się mam spodziewać... Ciekawe, czy w ogóle wstrzelimy się w dni płodne w tym cyklu??? Ech...
 
reklama
Hej dziewczyny ;-)

Ja jestem zła na siebie, naglądałam się tych testów i pomyślałam, a co mi tam, zrobiłam i negatywny, zero nawet cienia... :-(

Teraz tylko czekać na @ i zabierać się znowu do staranek.

Ale swoją drogą cała przyjemność po naszej stronie takie staranka :-D

I wiem że ze mnie świr jest, ale już sobie zaplanowałam że jak kiedyś pokażą się dwie kreseczki to wręczę mojemu test i takie słodkie buciki ( dzisiaj zobaczyłam i normalnie nie mogłam się powstrzymać ) :-D

A popołudnie mam sama dla siebie dziś, także załączam mój serial i relaks :-)

Miłego ! ;-)
 

Załączniki

  • DSC_0070.jpg
    DSC_0070.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 41
Hej dziewczyny ;-)

Ja jestem zła na siebie, naglądałam się tych testów i pomyślałam, a co mi tam, zrobiłam i negatywny, zero nawet cienia... :-(

Teraz tylko czekać na @ i zabierać się znowu do staranek.

Ale swoją drogą cała przyjemność po naszej stronie takie staranka :-D

I wiem że ze mnie świr jest, ale już sobie zaplanowałam że jak kiedyś pokażą się dwie kreseczki to wręczę mojemu test i takie słodkie buciki ( dzisiaj zobaczyłam i normalnie nie mogłam się powstrzymać ) :-D

A popołudnie mam sama dla siebie dziś, także załączam mój serial i relaks :-)

Miłego ! ;-)
boskie :-D
 
Pysia napewno sie przydadzą kiedyś tam :tak:

Luxuorius twoje ciuszki też i mam nadzieję że niedługo :-)

Takie cuda ciuszkowe dla bobasów są teraz w sklepach, jak tu nie wpaść w szał hehh
 
reklama
Do góry