reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Jugosława
Z tym czytaniem na necie to w ogóle ostrożnie. . Można i ciążę mieć ale i jakies choroby, czy inne dziadostwa.. :( no ale tak trudno się oprzeć zeby poczytać czy ktoś tak miał samo i był cw ciąży. ..:)
A my urlopujemy razem w czerwcu;)

Luska
I jak z teściem?
Kciuki żeby @nie przylazla:)

Moniusia
Coś czuję że z tych wyluzowanych akcji musi być:)

Cytrynowa
No tak.. świecić oczami nie jest fajnie... ale dasz radę! :)


Pogoda taka, że nie wiem jak się ubrać. . Jak świeci słońce to fajnie, jak zajdzie. ..Zimno! ;( :(
 
reklama
Hej laski, mam nowego lapka w końcu
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7
 
Lux hey hey ...coz to za fotke zapodalas ?bo nie widze :-(

Jugoslawa kciuki zacisniete ! Kiedy testujesz?

U nas grill udany
..dzisiaj tesciowie przyjada o 15 ...juz ogarnelam i leżę ... staremu jeszcze nie powiedziałam ... chce mieć pewność bo się jeszcze napali czy cos ....
Jedna ciężarna wczoraj byla 4 mc i ciągle wymiotuje ....bidulka ;-)
 
Lux hey hey ...coz to za fotke zapodalas ?bo nie widze :-(

Jugoslawa kciuki zacisniete ! Kiedy testujesz?

U nas grill udany
..dzisiaj tesciowie przyjada o 15 ...juz ogarnelam i leżę ... staremu jeszcze nie powiedziałam ... chce mieć pewność bo się jeszcze napali czy cos ....
Jedna ciężarna wczoraj byla 4 mc i ciągle wymiotuje ....bidulka ;-)
zadnej fotki nie dalam to buzka nie chce się otworzyć :-)
 
Aaaaa bo myslalam ze fotka jakas ;-) za to ja mam .. ale cos na foto jasno wyszło ....

uploadfromtaptalk1430566732559.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1430566732559.jpg
    uploadfromtaptalk1430566732559.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Hej dziewczyny:)

Anula, ja tam coś widze, ale słabo. Może zrób jeszcze raz zdjęcie:)

Luśka, jak teść? Mam nadzieje, że wszystko w porządku.

Lux, no nareszcie, bo tak dawno cię nie było:) Stęskniłam się:)

Cytrynowa, upiekłam tą babke i wyszła bardzo dobra:) Taka wilgotna i pyszna:)
 
Do góry