reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Lux
Witaj z powrotem w świecie netu:) zakupy bardzo fajne..
Wiecie, że ja w domu nie mam suszarki? :) naturalnie mi schną..:)

Aliszia
Świetny pomysł z tymi bucikami;) zrób fotkę mężowi jak je dostanie.. hehe;)

Julia
Zmienisz mi w tabelce na nowy nick? I 7cs:)
A majówka super.. jezioro, łódź, grill- marzenie:)

Jugosława
Ubralam sie na cebulke ale nie było tak źle. . Choć zimno:(
Najadlam się jak foka:) u Ciebie też pięknie dzionek zaliczony;) trzymam kciuki 6.05:)

Luska
To dobrze że teść w domu.. ale co przeżyłaś to twoje...

Karola
To się obrobilas:) za to jutro konsumpcja będzie:)
Ja też nie lubię jak mojego nie ma....
Łóżko puste i w ogóle smutno tak...;(

Grill udany, prezenty dane.. jutro spokojniejszy dzien;) może pogoda bedzie lepsza...
Już nie mogę doczekać się urlopu. ..
 
Dziewczyny, najlepiej testować po terminie:)
Bo kto wie czy wyjdzie nam przed terminem kiedykolwiek..czy dopiero parę dni po:) Póki @ nie ma, jest nadzieja :-D
 
Dziewczyny, chyba powinnyśmy sobie zalożyć jakiś taki kodeks działań, a pierwszym punktem powinien być TEST PO TERMINIE @. Bo inaczej później się tylko zadręczamy, a że się nie udało, albo łudzimy się, że się udało, bo cień cienia;p
 
Karola cieszę się ze smakuje


Jugoslaw na drugim sklepie wszystko wczoraj b zrobili. Więc dzis był luz
 
reklama
Do góry