reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Anula bez zmian, szwagierke szarpie, tesciowa to jak wiatr zawieje...z facetem ok, ale miał stluczke z nie swojej winy i czekamy na rozprawe, zle to wygląda, byliśmy dziś w miescie kupiliśmy lapka, kupiłam tez nowa prostownice i suszarke, bo stare się spalily
 
reklama
Hej dziewczyny:)

Anula, ja tam coś widze, ale słabo. Może zrób jeszcze raz zdjęcie:)

Luśka, jak teść? Mam nadzieje, że wszystko w porządku.

Lux, no nareszcie, bo tak dawno cię nie było:) Stęskniłam się:)

Cytrynowa, upiekłam tą babke i wyszła bardzo dobra:) Taka wilgotna i pyszna:)
ja tez za Wami tesknilam :)
 
To wczorajszy jest ogólnie .... uploadfromtaptalk1430567987109.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1430567987109.jpg
    uploadfromtaptalk1430567987109.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 43
Dobra jasno coś wychodzi jak się zalacza ...w każdym razie nie zasmiecam ...poczekamy pozyjemy
 
Anula bez zmian, szwagierke szarpie, tesciowa to jak wiatr zawieje...z facetem ok, ale miał stluczke z nie swojej winy i czekamy na rozprawe, zle to wygląda, byliśmy dziś w miescie kupiliśmy lapka, kupiłam tez nowa prostownice i suszarke, bo stare się spalily
No widzę że i pozytywy sa bo zakupy udane ;-) szkoda ze stluczka byla .... to najgorzej .... dobrze ze juz wrocilas ....
 
WitaM

Melka wlasnie widzialam twoj wykres;-) gratuluje kochana:/

Seeyou powtarzalas test? &&&&&&

Anulka wczoraj lepiek bylo widac&&&&& to jakie dzialanie? Idziesz na bete w poniedzialek?

Jazza i jak udal sie wieczor?

Moniusia udanej imprezki dzis;-)&&&&

Miss kochana ja pierdzielu tak to minelo???!!;-) ze zaraz coreczke bedziesz miec przy sobie;-)
Pisz pisz bo pozniej czasu na nas niebedziesz miala...

Cytrynowa ja dzis zrobilam ciasto biszkopt z truskawkami i galaretka, plus bita smietana sciagnieta;-)

Edita jakis nick;-)

A my wczoraj intensywny dzien;-) pogoda nas nierozpieszczala ale ze znajomymi pojechalismy na nasz domek nad jezioro, gril, plywalismy łodzia, a dzis znajomi na mecz przyjezdzaja do Nas;-)
 
reklama
cytrynowa: no tak, racja. I jak w tym sklepie? Masz towar czy się denerwujesz, że nie ma? I tak źle i tak w zasadzie. Najlepiej żeby było towaru, ale żeby nie trzeba było tego wszystkiego rozładowywać :)

luska: uu współczuję nocnej akcji :/ Mam nadzieję, że z teściem wszystko dobrze. Może uda ci się jakoś dzisiaj odespać trochę?

dita: ojjj tak diagnoza chorób przez neta to koszmar :/ Też przerabiałam i czasem mi się udaje nie czytać a czasem nie :p Jak jest ta druga opcja to zawsze się lekarz ze mnie śmieje :D Urlopujemy a jakże :D Już blisko :D U mnie też pogoda podobna...ubrałam się na cebulkę i to chyba dobre wyjście było :) Jak było mi za ciepło to zdejmowąłam jedną warstwę, a jak za chłodno do zakładałam :D

lux: no hej hej :) Wreszcie się doczekałaś nowego sprzetu :) Dobrze, że wróciłaś. Spore zakupy dzisiaj i komputer i prostownica i suszarka :) Jak coś się psuje to lawinowo :) Moja suszarka chyba też niedługo odejdzie na emeryturę :| Szkoda, że rozprawa będzie w związku ze stłuczką :/

anula: wymioty w ciązy to koszmar :/ Co do mojego testowania to planowałam dopiero po terminie @ czyli po 6.05. Udanego rodzinnego spotkania :)

julia: widze, że udany weekend masz :) No i fajnie :) Grill nad jeziorem to wymarzone okoliczności przyrody :)

A ja już po obiedzie i rowerze. Pogoda dziwna, niby ciepło, ale jak zawieje to z roweru zrzucało :| Plus taki, że mam pranie już prawie suche :)
 
Do góry