reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Haruna ale to nie jest jakiś tam cień tylko różowa kreska ja myślę że jutro wyjdzie super krecha ;-)

Aliszia a ile jeszcze do @? Wiem cos o tej "cierpliwości" ;-) DASZ RADE ;-)

Limonka a ty jak sie czujesz?

Jazza a ja się kochana ciesze ze zadowolona jestes,ze cos się dzieje u ciebie no i zawsze to do przodu .... zdobywaj szczyty a coo ;-)

Miss jak się czujesz ? Popite bylo ? ;-)

Fruzka a wiesz ... ja to tez bym mogla ... Wszystkie dzieci nasze sa ;-) bo czemu one winne .... obe polrostu potrzebuja ciepla,miłości, radości i bezpiecznego domu .. ;-)

Karola ja juz ci współczuję tego dentysty na sama myśl mam spocone dłonie ....

Limonka do końca miesiąca pracuje choc nie przyswaja tego .... bede szukala na spokojnie aczkolwiek mam plan na działalność .... nie pali mi się ....

Cytrynowa widze ze u was to nie takie hop siup ....

Misia a ja jakby się udalo teraz to zaraz potem bym chciała kolejne no ale póki co marzenia .... a mlody to juz nawet o siostrze marzy .... byleby miec rodzeństwo .... no ale coz robie co w mojej mocy ....


Jugoslawa oj tak mezu to napalony rajdowiec ... ma bzika na tym punkcie no ale to dobrze ....a reset byl konkret ;-)

Jula hop hop ?

A co z Lux ?

Ciekawe czy Aschle chociaż podczytuje .... martwię się trochę .... ale i kibicuje jej ;-)

Jula koncze dosyc mam,zbyt dużo nerwów .. ulewa mi się ... a po co się meczyc skoro nie trzeba ;-)
 
reklama
Podobnie jest ze mną, ze szybko zmieniam zainteresowania:) życzę w takim razie dalszej wytrwałości:) kolezanka zaczęła naukę jakieś 2 lata temu a teraz szyje kocyki, zabawki na zamowienie i niezle na tym zarabia:)
 
wcielo mi cala wiadomosc Haruna ja bym juz pewnie po kolejny test leciala bo kreche slepy by zauwazyl.Alisza gratuluje cierpliwosci ja nawet guzika nie przyszyje bo wsciekam sie jak nie moge trafic w igle za male dziurki sa :-) Anula mysle nad rodzina zastepcza od dluzszego czasu,wiem ze bym pokochala moze nawet jak wlasne dziecko.pogotowiem opiekunczym nie dalabym rade byc bo vhowac do ok roczku a pozniej oddac serce by mi peklo
 
Anula no jednak duża barierą jest jezyk u mnie.
Do lekarza moglabym byc zapisana nawet w tym tyg Ale co mi z tego jak on to może mnie zrozumie Ale ja jego już pewnie w połowie.
Jazza no ja też wyboru nie mam. Chce tu zyc więc muszę poznawać jezyk. Ale do collegu zapisać się nie mogę przez pracę. Szefowa nie patrzy przychylnie i nie idzie na rękę. Jednej dziewczynie powiedziała wprost że ona nie jest optymistyczna dla collegu bo jednej dziewczynie kiedyś pozwoliła to ta skonczyla nauke i potem odeszła. Więc teraz nikomu nie pozwala bo przecież my musimy tkwić w tym sklepie całe życie
 
moniusia: idealnie się wstrzeliłaś z wizytą do ginekologa :) Bierz wolne, bierz. Ja uwielbiam robić w ziemi :) Sadzić, siać lubię. Nie mam co prawda dużych możliwości, bo pozostają mi tylko doniczki, ale i tak lubię :)

fruzka: niestety te procedury w ośrodkach adopcyjnych, wymagania są jakie są :/ Papierologia, wszystko długo trwa...Chociaż ponoć zmienia się na lepsze i szybciej jest teraz niż kiedyś. Też tego nie rozumiem do końca :( Przez to dzieci dłużej sa w ośrodkach zamiast z ludźmi :( No a z drugiej strony muszą dobrze wybrać, więc to też trudne :/

cytrynowa: no to super :D Faktycznie, nie pomyślałam o dialektach czy jak to się tam nazywa :| Ja kiedyś miałam styczność z angielsko-niemieckim. Koszmar. Ludzie zastępowali niektóre słowa angielskie niemieckimi...i bądź tu człowieku mądry :D

karola: z zębem nie ma żartów :/ Może przestanie boleć, a może nie :( Eh, zawsze jesteśmy silne, ale jak przychodzi @ to ryczeć się chce :( Mam nadzieje, że tym razem tak nie będzie ;)

limonka: mnie też kusi, żeby kontrolować wszystko, ale daje sobie na wstrzymanie. Chwilowo działa :) Czyli spacer udany i sesja dodatkowo. Miły weekend jednym słowem :) Ładne tsh. A jak się czujesz? Ale pyszny obiad u ciebie! Powodzenia u endo :)

jazza: hot dogi z kapustą muszą być pyszne! Ja to lubię takie wynalazki. Też wolę sama zrobić domowego fast fooda, ale czasem mnie najdzie na takie kupne :D Dobry kebab nie jest zły :D Smakowite pyszności jak zwykle u ciebie przez weekend :D Trzymaj sie tam w tej robocie :)

luska: w końcu się doczekasz :) Bedziesz miała dużą, szczęśliwą rodzinę :) Bądź dobrej myśli :)

haruna: uuu współczuję skurczu :/ Ja sama miewam, wiec wiem co to znaczy :/ A co do testu to na ulotkach zwykle jest napisane po jakim czasie nie powinno się odczytywać wyników testu. Wydaje mi sie, że 20 minut to długo. Może trzeba powtórzyć kolejnego dnia?

aliszia: dbasz o faceta, jak miło :) Maraton to niezłe wyzwanie :) Też miałam w życiu epizod z maszyną do szycia :) Chęci masz a to połowa sukcesu :D Każdy kolejny projekt będzie lepszy :)

anula: dobry bzik nie jest zły :) Fajnie, że ma pasję :)

julia: puk puk jak mija dzień?

lux: kochana odezwij się do nas :)

U mnie dzisiaj piękny, słoneczny, ale straszliwie wietrzny dzień! Wiało tak, że bałam się, że odlecę - a do filigranowych nie należę :D
 
reklama
Do góry