reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

dziewczyny , pytanie techniczne , czy kreska na teście może pojawić się po jakimś czasie np 20 min jeżeli nie jest się w ciąży? Czy nie powinno pojawiać się nic?

Jutro ginekolog o 16.30. Dzisiaj złapał mnei taki skurcz w podbrzuszu , że ledwo wstałam z łóżka, dopiero nospa podziała :(
 
reklama
jazza, no no pamiętam jak mi pisałaś, że z historii skrobałaś ;-) fajnie, że miałaś temat, który Cię interesuje :-) O proszę te typowe obiadki to fajne, bo szybkie :-)

Haruna, no właśnie niby piszą, że po dłuższym czasie nie zagląda się na test, ale skoro się coś tam pojawiło to ja bym powtórzyła :)
 
IMG_4555.jpg
I co myślicie?
 

Załączniki

  • IMG_4555.jpg
    IMG_4555.jpg
    8,5 KB · Wyświetleń: 83
Haruna, sprawdź ulotke, na jednym teście znalazłam info, ze test moze byc nawet do 30 minut ważny. Jak dla mnie jest on pozytywny, gratuluje po cichutku:))) moze zrób jeszcze bete i obserwuj przyrost, troche niepokojące te silne bóle o których piszesz.
 
Witam w ten piękny poniedziałek :-)
haruna- podobno bledsza kreska też oznacza ciąże, ja bym powtórzyła jutro albo za kilka dni :tak:

Jejku ja taka niecierpliwa jestem że ho ho, pierwszy miesiąc idziemy na całość i nie wiem jak tu czekać cierpliwie na okres heh :-D
Pewnie będę szukać u siebie wszelkich ciążowych objawów ;-) ale to jeszcze jest czas.
U mnie dzisiaj słoneczko piękne, zaraz idę obiad robić dla mojego przyszłego, za dwa tygodnie biegnie maraton i musi jeść dużo makaronu i ryżu aby mieć powera :-) a potem biorę się za szycie, a co :tak:

Pozdrawiam cieplutko !
 
Właśnie jade do endo i Was podczutuje:) aliszia : zawsze chciałam nauczyć sie szyc na maszynie, ale szybko sie zniechecilam, jak nitka zaczęła sie platac;) a co fajnego robisz? Jakieś zamowienia?
 
reklama
limonka- ja dopiero się uczę :-) wymyśliłam sobie że chcę maszynę do szycia na urodziny, no i mam, ale zawsze miałam takie kreatywne ciągoty hehe :-D no i próbuję, narazie średnio wychodzi ale się nie poddaje, co jest dziwne bo mam wrodzony słomiany zapał :zawstydzona/y:
w piątek całe popołudnie szyłam spódniczkę a jak ją założyłam na siebie, to wyglądała jak abażur heh :laugh2:
 
Do góry