reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Jugoslawa moje modły zostały wysłuchane. Mam wolny czwartek i niedziele. Więc może dziś dzwoniac będą mieli terminy.
Jezyk jest barierą gdy rozmawiam ze szkotami. I tymi ktorzy angielski maja od dziecka.
Mój B. Angielski ma wyuczony i mówi dość czysto (chociaz słyszę czasami nalecialosc) A taki szkot? Porównywalne do slazakow u nas. Niby mówią po polsku a czasami ni w zab nie rozumiesz. Szkoci maja tak samo. Niby angielski Ale nie do końca.
 
reklama
Cześć:)

Witam się i potem uciekam do pracy, bo 2 zmiany w tym tygodniu.

Już od kilku dni coś mnie pobolewa ząb i chyba będe się musiała wybrać do dentysty. Co zrobisz.. Zaczynam mieć to głupie uczucie, ze mam mokro i tak potem biegam to wc co chwile żeby sprawdzić czy to już @. Narazie dalej objawowo tak normalnie, ani tak ani tak. Chociaż podbrzusze coraz bardziej pobolewa. Teoretycznie to @ powinna przyjść wcześniej, bo w zeszłym miesiącu się spóźniła i zawsze tak miałam;p Ja to jednak ciągle wierze, że nie przyjdzie,a potem znowu będe ryczeć;/

fruzka, odważnie z rodziną zastęczą:) Syn mojej przyszywanej teściowej ma taką. Trójka swoich i siódemka właśnie z domu dziecka i dobrze im tam, tylko, że oni mają duży dom.

juguś i dobrze że zrezygnowałaś z pomiarów, ja też i czuje się swobodniej.

kamcia, anula, raajdy powiadacie, ja to nie lubie takiej adrenaliny. Jakoś mnie to nie kręciło nigdy..
 
Ja nie uwazam zeby rodzina zastępcza była jakimś wyczynem (oprócz przejścia przez papierkologie). Skoro mam warunki żeby zapewnić byt jakimś dzieciom i moj partner się na to zgadza to dlaczego nie?
Każdy zasługuje na miłość. A dziecko wręcz szczególnie.
 
Dzien dobry Kochane:)


Julia, Moniusia, zazdroszcze Wam tych ogrodow, sama zrobilam sobie taka mini uprawe w doniczkach na balkonie, ale marzy mi sie duzy teren :)


Luska,a jak Tobie minal weekend?


Jazza? Edita? :) gdzie Jestescie?:)


Migduszku, dziekuje i trzymam kciuki za Twoja kolejna wizyte:)




Anula, dobrze, ze udalo Ci sie podjac ostateczna decyzje, robisz sobie przerwe, czy od razu szukasz czegos nowego?


Misia, tez zawsze marzylam o duzej rodzince, pare lat temu pracowalam jako aupair u rodziny z 4 dzieci i zapal mi baaardzo opadl ;) osobiscie nie wyobrazam sobie ciazy po 40, sily nie te I mniejsze prawdopodobienstwo urodzenia zdrowego dziecka. Jak zostawiam Malego z babcia, to na max 2-3 godziny, ledwo za nim czasami nadaza;) jednak gdyby byla wpadka, to by sie Oczywiscie kochalo I wychowalo:)


Fruzka, do Gina umowilam sie juz kiedys na 23.04, poczekalabym jescze z tydzien, jednak gdybym chciala nowy termin to pewnie na za miesiac bylby wolny, wiec ide w czwartek a potem pewnie na nastepny tydz., teraz za wiele usg nie pokaze. Troche Cie uspokoje z ta ciaza blizniacza, czesciej zdarza sie w drugiej generacji,ale od strony matki. Troche o tym czytalam, bo zawsze chcialam a moja babcia miala siostre blizniaczke:D jesli chodzi o adopcje, to naprawde godne podziwu:)


Haruna, kciuki za test!


Jugoslawa, spacer zaliczam do udanych, przy okazji zrobilam mala sesje fotograficzna :) super, ze udalo Ci sie zapomniec o termometrze :) mnie caly czas kusilo, zeby wszystko kontrolowac:)


Cytrynowa, fajnie, ze grafik podpasowal, tez mialam taka prace, nic nie mozna bylo zaplanowac a i zdarzalo sie, ze przychodzilam do pracy I okazywalo sie, ze moge isc do domu, bo dzieci za malo (pracowalam w zlobku).


Madziolina, jak udala sie imprezka urodzinowa?


Karola, kciuki mocno zacisniete, zeby nie przylazla:*


Ja mam dzisiaj wizyte u endo, tsh ksiazkowe 1,48. Troche sie martwilam, bo sama podwyzszylam dawke jak zaczely mnie bolec stawy, dobrze trafilam :)
 
Heeej :) nie bylo mnie tu od wczoraj a naskrobałyscie tak, ze ledwo nadrobiłam :)
Kamcia- mamy wręcz identyczną historię! ja równiez widziałam juz na usg rączki,nóżki. powiedz mi, kiedy zaczeliscie sie na nowo starać?
 
na adopcje nie mialabym szans takie wymagania sa ze wowwww....masakra.ja sama bylam w rodzinie zastepczej ponad 4 lata ale u swojej siostry,bo mama zmarla jak mialam 14 lat.moze kiedys uda mi sie przygarnac dziecko nawet jak bede miala swoje.mam pytanie przyszly mi testy owu.i tak z ciekawosci teraz zrobilam i mam 2 kreski w tym ta testowa jest blada.mozliwe ze mi sie tak owu przesunela???:szok: to 20dc.nigdy nie mialam stycznosci z paskami owu i nie wiem.
 
reklama
Ja nie uwazam zeby rodzina zastępcza była jakimś wyczynem (oprócz przejścia przez papierkologie). Skoro mam warunki żeby zapewnić byt jakimś dzieciom i moj partner się na to zgadza to dlaczego nie?
Każdy zasługuje na miłość. A dziecko wręcz szczególnie.

Wiadomo, że tak, ale to jest takie trochę.. rodzice biologiczni mają prawo do kontaktów, mogą zawsze z powrotem wziąć dziecko.. w takiej sytuacji jak fruzka jako dziecko była to jak najbardziej, inaczej bym się bała...



Limonka, piękne tsh! :) marzenie ;) Kochana na jaką zwiększyłaś dawkę?


fruzka, paski muszą być takie same, albo ta druga ma być ciemniejsza. Bladzizny nie wskazują na owulację :* ja tak miałam wcześniej zawsze, dopiero po clo ukazała się piękna, mega ciemna krecha :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry