reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Wy tak o tej pracy
... a ja juz wiem na 100% ze pracuje do końca miesiąca ... zamkne miesiąc i odchodze .... potrzebuje tego i nie będę zwracala uwagi na to ze graja mi na uczuciach ;-)

Spac mi się nie chce ale ide .... dobranoc
 
anula ja jestem ze Śląska a po całej Polsce jeździmy na rajdy ;p Skąd dokładnie jesteś? Ja mam prawie całą rodzinę z zach. pom. :-) Strona taty to Niechorze a strona mamy Gryfice.
 
Hej dziewczyny;-)

Haruna jak tam testowanko?;-)

Kamcia jakie to sa rajdy?;-)

Anula jednak konczysz tam swoja kadencje;-)

Ja dzis z corka jade do ortodonty wiec trzeba wstawac..a ona jeszcze smacznie spi;-)

Milego dnia;-)
 
Witajcie.
Ale napisałyście przez weekend. Byłam na chrzcinach Sebusia, taki słodziak że myślałam że zabiorę do domu:laugh2:.

Siedziałam naprzeciwko mojej położnej, bo tak się składa że to siostra cioteczna mojego męża. Ma ogromną wiedzę i mnóstwo świetnych historii o ciążach. Jeździ też z wizytami do maluszków, mówiła że 2014 był mega obfity w dzieci. Teraz ma dwie panie z 1966. Jedna z pierwszym dzieckiem, a druga ma już dorosłe dziecko i myślała że przekwita, bo wcześniej starała się o drugie i nic tyle lat, a tu nagle idzie do gina a on jej że 5 miesiąc-szok. Także nasłuchałam się że hej.



Jugosława- liczę na ten podwójny wózek

Limonka- gratuluje słońce z całego serca, wspaniały prezent świąteczny będziecie mieli. Masz pojawiać się regularnie i zarażać :-)


Jazza- gratuluje sukcesu w pracy, od razu przyjemniej się chodzi do pracy jak wszystko dobrze


Julia- uśmiałam się z Twojego M, jacy ci mężczyźni są czasem nieogarnięci, szok. Jak zareagował jak mu wytłumaczyłaś?

SeeYou- witaj, powodzenia w staraniach

Aliszia- witaj serdecznie oby @ nie przyszła

Anula- ja na 30 robię zmarchy na czole :-D Już się umówiłam. Ciężko podjąć decyzję o zmianie pracy dlatego życzę Ci żebyś znalazła swoje miejsce


Moniusia- jak ja Cię rozumiem z tym pisaniem pracy. Właśnie zamiast siedzieć w pracy na forum powinnam pisać, a mam taką pustkę w głowie i do tego jeszcze nie lubie pisać. W szkole miałam na polskim opracowany system pisania ręcznego na wypracowaniach, żeby cztery strony podaniowe wychodziły-po 5 słów w linijce. Ale na kompie się nie da niestety :/

Karola- współczuje przeziębienia, kuruj się. Myślę że bitwa nie trwała jeden dzień więc pewnie się łapiesz ;-)


Haruna- ja też raczek tylko czerwcowy

Migduch- też tu trochę pozarażaj, odezwij się po wtorkowym badaniu

Miłego dnia wszystkim staraczkom.
 
reklama
Do góry