reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Cześć dziewczyny,

julia: fajnie tak w ogrodzie coś porobić :) Wow! 100 sztuk? Musicie mieć spory ogród do obsadzenia :) Ale cudownie mieć taki azyl :) Nawadnianie kropelkowe to bardzo dobre rozwiązanie, ulatwia życie :) Co do ilości snu to dobrze, że mogłaś sie w końcu wyspać i odespać :) Trzeba się przecież kiedyś regenerować :)

kamcia: ból głowy potrafi dokuczyć :/ Wyśpisz się, zregenerujesz i bedziesz w formie do "robienia rodzeństwa" :) Śluz dobry objaw :)

migduch: witaj :) Trzymam kciuki za wtorkową wizytę. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Fasolka ładnie się rozwija. Bądź dobrej myśli :)

limonka: jak tam po spacerze w lesie? Co do aktywnych weekendów, to staramy się nadrobić to, że w tygodniu mamy dużo mniej ruchu. Niech chociaż średnia dobra wyjdzie :D I nigdzie nie odchodź, zostań :)

karola: ja licze na to, że ciąża pojawi się u nas z zaskoczenia. Własnie w takim cyklu, który na pierwszy rzut oka nie będzie się niczym różnił od pozostałych ;) Głowa do góry :) Dobra passa już rozpoczęta, więc będzie tylko lepiej :) Zdrówka!

anula: jak tam weekend? Odpoczęłaś trochę?

diore: oj tak, żeby było tak jak piszesz :) A będzie wtedy pięknie :)

haruna: kciuki zaciśnięte :) Co do badań szyjki to nie pomogę, bo nic nie wiem w tym temacie...

moniusia: mnie clo też cykle skóciło - mam wrażenie :) Oby @ szybko poszła. Jaki dobry ten twój mąż :D Niech będzie to prorocze co mówi :D Wizyta po owulacji też jest w porządku, bo można zobaczyć czy nie ma torbieli i przy odrobinie szczęścia zobaczyć ciałko żółte :) Nie jest źle :) Racuchy...smak dzieciństwa, mniam!

seeyou: eh to zrozumiałe, że człowiek po przeżyciach przykrych jest bardziej uczulony na pewne sprawy i chce dmuchać na zimne. Trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciuki :)

cytrynowa: kurcze, faktycznie kiepsko z tym twoim grafikiem :/ Mam nadzieję, że uda ci się zapisać na szybko. O właśnie, a w razie czego nie możesz się z kimś w pracy zamienić? Coś wykombinujesz :)

madziolina: udanej imprezki urodzinowej małego :)

aliszia: witam nowa koleżankę :) I powodzenia w tym cyklu :) Niech będzie tym ostatnim ;)

luska: u mnie szybko minęła i niedziela i sobota :) W zasadzie było dobrze, szkoda tylko, że chłodno :) A jak u ciebie po weekendzie?

Weekend zleciał bardzo szybko...już jutro poniedziałek.
Niech to zimno się już wreszcie skończy i przyjdą normalne, wiosenno - letnie temperatury! No ile można :/
Coś mnie biust pobolewa dzisiaj...
 
Cześć Kobitki :-)
Ja dzisiaj mam pracowitą niedzielę, rano pobudka o 5, praca do 14, a resztę popołudnia męczymy z moim P. aplikację do pracy po angielsku :szok: Są cztery pytania i chcą po 200 słów na każde, masakra. Praca w magazynie a takie wymagania :-D
Później jak starczy sił to jakieś przytulanko :tak:

Jak tam wasza niedziela ? :-)

jugosława - dzięki, ale byłabym nieźle zaskoczona jakby udało się za pierwszym razem :laugh2:
 
Jugoslawa no ja odpoczywam dzisiaj ....właśnie obiad na jutro zapodalam .... wczoraj parapetowa potem na balety poszlismy ....a jak wrocilam to starego zmeczylam hehe noo rano tez ;-) czulam sie bardzo dobrze .... potem obiad, rajd samochodowy, spacer i tak oo ....

Jula noo to widzę zadzaleliscie w ogrodzie :-D
 
Jugoslawa z moja szefowa zamiana nie wchodzi w grę. No bo jak to. Ona ustala kto z kim i gdzie pracuje i to ja mam się dostosować. Aktualnie myślę nad zmianą pracy.
A najgorsze jest to że szefostwo to Polacy i tak nas rypia na wszystkim że szok.
 
cytrynowa- oj znam to, zamiast pomagać to Polak Polakowi wilkiem tutaj, na szczęscie ja w pracy mam przełożonych Anglików. Najważniejsze to się nie dawać, bo szacunek do siebie trzeba mieć :tak: także powodzenia :-)
 
Jugoslawa no tak troche odespalam...jak 6 dni o 4 rano wstawalam to pozniej czlowiek bez sil:/
Ogrod z tylu domu nietaki duzy, ok. 600m2 , a przed domem 200m2 wiec troche pracy jest...dzis trawa jeszcze do skoszenia byla...
a teraz kiedy do gina idziesz?;-)

Luska a zlecial strasznie;-) a tobie jak minal?

cytrynka to nieciekawie:/ no wlasnie cos w tym jest ze Polak tski wyzysk robi ze swoich:/
Moze zmiana pracy bedzie dobrym pomyslem;-)

Anula wieczor sie udal?;-) ja za tydzien wychodze na urodzinki przyjaciolki ale ytroche czapa bo bede miala prawdopodobnie dni plodne o ile beda! i raczej niewypada pic w tej sytuacji:/

Miss kochana jak sie czujesz?
 
Aliszia no ja właśnie też bym wolała znaleźć coś u szkota. Ale z językiem się boję.
Niby nie jest zle no bo przecież mój R polskiego nie umie i po angielsku rozmawiamy Ale jak zaczyna ktos na ulicy rozmawiać to mam blokadę
 
reklama
Do góry