reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Jeczmien to najczęściej zakażenie gronkowcem. Bez antybiotyku się raczej nie obędzie Cytrynko. Mam czasami bo soczewki noszę i często pcham łapki do oczu, a to może z ziemi być.
Luska tez nie mam kasy żeby się budować tylko ja z mama swoja mieszkam i tata, ale też jest ciężko bo przecież każdy chce żyć po swojemu.
 
Luska piszesz, ze stawiac dom chcecie? nie kumam czegos, na wynajem Was nie stac a na budowe tak? to co na kredyt tez Was stac? wytlumacz mi to prosze :-)
 
Jeczmien to najczęściej zakażenie gronkowcem. Bez antybiotyku się raczej nie obędzie Cytrynko. Mam czasami bo soczewki noszę i często pcham łapki do oczu, a to może z ziemi być.
Luska tez nie mam kasy żeby się budować tylko ja z mama swoja mieszkam i tata, ale też jest ciężko bo przecież każdy chce żyć po swojemu.

mu mielismy byc u moich rodzicow na pietrze, ale ze nie moge dogadac sie z moja mama to siedzimy na wynajmie i jest git :-)
 
Luska piszesz, ze stawiac dom chcecie? nie kumam czegos, na wynajem Was nie stac a na budowe tak? to co na kredyt tez Was stac? wytlumacz mi to prosze :-)

planujemy wyjechac za granice mieszkania u nas w kielcach sa strasznie drogie a mamy miec dzialke od babci wiec zamiast wynajmowac wolimy kase odkladac jak dostane jakas prace to latwiej bedzie nam zaczac a ja uwazam ze wynajmowac to szkoda kasy lepiej sie postawic
 
ja mam fajna mame dlatego chcemy sie postawic u mojej mamy dwa lata nie cale splacimy kredyt i wtedy zaczniemy dzialac mojego m trzyma praca robil kursy i teraz musi zostac tam ok poltora roku by nie placic za te kursy
 
reklama
Misiu nie pocieszylas mnie. Teraz jakby więcej ropy idzie po tej maści. To moze się oczysci. Martwi mnie tylko ze ropa z krwia idzie.

Luska mojej mamie moja babcia ( jej mama) też wspominała ze za dużo wody, pradu, gazu. I teraz mama ma domu na tym samym podwórku i niby jest lepiej. Ale i tak się nie odzywają do siebie większość czasu
 
Do góry