reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

cytrynowa ładnie Ci spadło,może jeczmień na oku Ci sie robi?
cos mi sie wydaje ze Jugosławia bardzo pracuje nad dwoma kreskami:-)
 
reklama
Hej hej:-)


Cytrynowa nie ma sprawy, ja sie nie gniewam, ciezko mnie urazic;-), trzymam kciuki, zeby u Ciebie to bylo to i neich tescik wyjdzie:tak:


Anula piekna kreseczke widze, trzymam kciuki:-D


Mysia moja babcia od strony taty zmarla na raka, nigdy za wiele nie mowilismy o jej chorobie, ale z tego co mi tata mowil to miala raka macicy, drog rodnych

Aschlee piekne wiesci kochana, ale sie ciesze, a Fasolinek sliczny i duzy, lez kochana i odpoczywaj ile sie da

Blair i u Ciebie piekne wiesci, rosnijcie zdrowo:-)


Julia kochana jestesmy z Toba, mysle, ze to wazne, by poznac przyczyne, sciakam mocno:tak:


Moniusia zdrowka kochana, dobrze, ze wyniki Twojego meza sie polepszyly , bedzie dobrze;-)


Jugoslawa ja tez sie pytam gdzies Ty?;-)

Ja dopiero teraz na chwilke wpadam, bo czasu od rana brak. U nas na szczescie nawalnicy nie bylo, ale burza przeszla bokiem. Dzis chlodniej troche, ale sloneczka brak;-)

Milego dzionka:-)
 
Hej:-)
Ja już noc odespalam. U nas krajobraz jak po wojnie. Wszędzie powalone drzewa, słupy energetyczne. Zerwane kable. Masakra, nigdy czegoś takiego nie widziałam. W ogole w trakcie burzy nie było świata widać. Zrobiło się czarni jakby taka gęsta czarna mgła.
Ja dziś nie mam energi do życia. Coś mnie cyce bolą i brzuch tak jak na okres. Widać zwykle @ objawy do mnie się skradaja.
 
reklama
Do góry