reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
my z Tomkiem na nia wiedzma albo babajaga wolamy, no sorry zasluzyla se, mim iz to jego matka, za dobra mamusia to tez nie byla, ale nie chce za duzo pisac
 
ooo temat teściowej,eh moja musi o ciąży się dowiedzieć,jest fajną babka itp lubię ją ale o dziecku boje się mówic dowie się w swoje urodziny.pod koniec lipca.R powiedzial dla syna ze bedzie mial rodzenstwo i wygadał przez tel dla mojej siostry...mlody radośc zapowiedział że nie bedzie mnie denerwował hehehe
 
dzien dobry, ja niedawno wrocilam z pracy, pora rozmrozic miesko na oobiad i brac sie za snadanie
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
 
ooo temat teściowej,eh moja musi o ciąży się dowiedzieć,jest fajną babka itp lubię ją ale o dziecku boje się mówic dowie się w swoje urodziny.pod koniec lipca.R powiedzial dla syna ze bedzie mial rodzenstwo i wygadał przez tel dla mojej siostry...mlody radośc zapowiedział że nie bedzie mnie denerwował hehehe

pozycz mi swoja tesciowa, bo az zazdroszcze :-p
 
Hej hej:-)


Karola trzymam kciuki, aby to byla dzidzia;-)


Luska nie fajnie z tesciowa, ale mam nadzieje, ze szybko sie wyprowadzicie i jak bedziecie z dala od niej to odetchniesz, bo tesciowe to niestety zlo wcielone tak jak moja przyszla tesciowka, trzymam sie od niej z daleka, bo to element jest, M tez ma z nia takie wspomnienia, ze szkoda slow, wyzywa sie na bliskich i dzieciach za to, ze jej w zyciu sie nie udalo, ale ja juz jej powiedzialam wprost co o niej mysle i sie nie odzywam i mam ja z glowy;-)


Cytrynowa mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie to zakazenie oka, ja tak samo jak Misia nosze soczewki i tez co jakis czas mam jakie lekkie zakazenia, czerwone sie robi itd

U nas dzis chlodniej, le sloneczko jest, ale mi sie dzis wstac nie chcialo, zmeczona jestem, wiec zapodaje sobie kolejna kawe;-)
Milego dzionka:-)
 
Hej hej:-)


Karola trzymam kciuki, aby to byla dzidzia;-)


Luska nie fajnie z tesciowa, ale mam nadzieje, ze szybko sie wyprowadzicie i jak bedziecie z dala od niej to odetchniesz, bo tesciowe to niestety zlo wcielone tak jak moja przyszla tesciowka, trzymam sie od niej z daleka, bo to element jest, M tez ma z nia takie wspomnienia, ze szkoda slow, wyzywa sie na bliskich i dzieciach za to, ze jej w zyciu sie nie udalo, ale ja juz jej powiedzialam wprost co o niej mysle i sie nie odzywam i mam ja z glowy;-)


Cytrynowa mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie to zakazenie oka, ja tak samo jak Misia nosze soczewki i tez co jakis czas mam jakie lekkie zakazenia, czerwone sie robi itd

U nas dzis chlodniej, le sloneczko jest, ale mi sie dzis wstac nie chcialo, zmeczona jestem, wiec zapodaje sobie kolejna kawe;-)
Milego dzionka:-)

Twoja tesciowa ma cos wspolnego z moja, bo moja kocha sie wyzywac na innych, mowi, ze miala ciezkie zycie i ma prawo do tego, masakra :no:
 
Hej kochane :-)

luska,
boszzzz, współczuję teściowej :O Chyba swoją wycałuję jak przyjdzie do pracy hahah :p

Moja by wszystko oddała wszystkim, powiedziała, że do in vitro nawet nam dołoży.. ale chyba nie chcemy .. :) Chociaż :p
Moja jest taka w porządku, że właśnie zazdroszczę trochę, że do innych też taka jest ;p ale jest po prostu dobra i dlatego.
Choć nie powiem, czasem jej odbijało. Kiedyś była zła na M. byliśmy jeszcze młodzi (19 lat) jechaliśmy autem z nią i ona zaczęła go bić, prawie był wypadek.. że niby do niej zapyskował, że ma się pośpieszyć, bo on musi jechać do pracy na czas i tylko tyle powiedział.. ale uspokoiła się :-) A M. jest złotym synem, ale miała problemy z jego siostrą i się wyżywała...


Wzięłam wczoraj pierwszą tabletkę anty.. brrr... :-) U nas miał padać deszcz, ale coś nie ma i duchota straszna.. ubrałam jeansy, bluzkę z długim i się gotuję ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry