reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Hej kochane,

Aschlee, cudo... :-) :* gratuluję takiego miśka :-)

Julia, trzymaj się mała, dasz radę... oby dobrze wszystko poszło...


Mnie coś choróbsko od M. złapało, on całą noc się trząsł z zimna, a było 28 stopni w sypialni.. gorączka itd., a ja dziś tak samo gardło, głowa, ledwo na oczy patrzę.. brr ;/

M powtórzył badanie nasienia. Ruchliwość postępowa polepszyła się o 6 % :-) ale za to spadła (o 20 mln!) liczba plemników ;/ Wcześniej miał 55 mln (norma od 39), a teraz 35 ;/ czyli poniżej. Nie wiem o co chodzi w tym ;p No, ale dobrze, że chociaż ta ruchliwość jest lepsza. Choć wciąż dużo poniżej normy... ale mam nadzieję, że in vitro się uda :-) Wczoraj się dowiedziałam, że znajoma ma 2 dzieci z in vitro.. i oboje za pierwszym razem :-) chłopiec i później dziewczynka.. Nawet się nie wie ile osób obok nas w ten sposób stworzyło swoje dzieci :)


Jugosława, a gdzie Ty? Coś przegapiłam, że jej nie będzie dziewczyny czy cuś?
 
Witam wszystkich. Mam lenia totalnego. Nic mi się nie chce i nic nie robie. A co mi tam.
No właśnie gdzie jest Jugosława? Juz się kiedyś pytałam ale się nie odezwała, znaczy się nie czyta.
Cytrynka a co Ci się stało w oko?
 
reklama
Misiu podejrzewam ze to woda spadla. Bo staram się pic przepisowe 2 litry wody. Plus kawka, herbatka, soczek. Wcześniej było bez wody.
 
Do góry