reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

milenia mi chodzi po ilu miesiacach bez skutecznych starań można isc do lekarza nie w ktorym tyg ciąży bo to wiem
 
reklama
cytrynowa wiesz cierpliwosc jest moja slabą stroną niestety, a nie chce też czekać bog wie ile miesięcy
 
Oj, przepraszam fruzka, źle zrozumiałam. Wszystko mi się pomyliło.
Ja myślę, że do lekarza zawsze można iść, wygonić na pewno nie wygoni, a być może też wesprze jakąś luteiną, żeby łatwiej poszło.
 
Fruzka zalezy na jakiego lekarza trafisz, bo jest zasada ze jak niemasz dzieci to do roku czasu staran to norma! A jesli juz madz to tak daja 6 miesiecy.
kochana ja tez strasznie niecierpliwa bylam i chyba sie blokowalam:/

Milenia kochana trzymam &&&& ja ci powiem ze tez mam plamienia, zaczely sie od brazowych teraz sa ciemniejsze brunatne;/ wiec chyba nieciekawie...ide dzis do gina na 20 i zbadalam sobie bete za godzine bede miec wyniki bo juz chce wiedziec na co sie przygotowac.
z bole brzucha niemam problemu.
leze juz w lozku i wypoczywam;-)

prosze trzymajcie kciuki!!!

Dam znac jak wyniki, a siusiu latam co chwile!

Madziolina rowniez za wizyte&&&&&
 
Ogłaszam Powszechne Święto Trzmania Kciukasów :)

Co my się musimy nastresować ze wszystkim to głowa mała.
 
milenia każde plamienie i krwawienie w ciąży warto skontrolować. Na pewno nie zaszkodzi a może i pomóc. W drugiej ciąży brzuch bolał mnie bardzo mocno, mocniej niż na @.


po jakim czasie mozna isc do ginek zeby zlecil badania czy jest wsio ok ?bo u mnie to 5 cykl staran a chcialabym pojsc juz ale nie wiem czy mnie z kwitkiem nie odesle ze jest za wczesnie

Lekarza daje czas do 1 roku.

julia
trzymam kciuki za wizytę
 
Julia kciuki zaciśnięte musi byc dobrze!!!!!!!! mam fajną Panią ginek wiec może poczłapie.a końcu w morde mi nie da:-)
 
reklama
Do góry