reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
A ja nie mroze zarcia. Moj men zabiera do pracy i tam odgrzewa wszystko w mikrofali. Jak pracujemy obok siebie to mi też przynosi ciepły obiadek. I w sumie zazwyczaj gotujemy wieczorem a jemy dopiero na drugi dzień. Chyba że gosci mamy
 
A ja nie mroze zarcia. Moj men zabiera do pracy i tam odgrzewa wszystko w mikrofali. Jak pracujemy obok siebie to mi też przynosi ciepły obiadek. I w sumie zazwyczaj gotujemy wieczorem a jemy dopiero na drugi dzień. Chyba że gosci mamy

ja musze i chce mrozic, gdy sa dni, ze sie mijamy to wygodniej jest wyjac mi zupke, bo inaczej samiec zrobi mi burdel w kuchni, odgrzewajac np kotlety
 
Cześć dziewczyny:)

POczytałam Was, ale tak z grubsza, bo inaczej nie umiem dzisiaj. Miałam taki dzień, że szok. W nocy musiało mi coś wpaść do oka, albo coś w ten deseń. Byłam rano na targu, ale tak mi oko dokuczalo, że się wkurzyłąm i pojechałam do szpitala. Tam na Izbie wysłali mnie na okulistyke no i ..... Diagnoza - EROZJA ROGÓWKI;/ Boli jak diabli, no i L4 mam do poniedziałku. Wygladam teraz jak jednooki bandyta;p
 
Cześć dziewczyny:)

POczytałam Was, ale tak z grubsza, bo inaczej nie umiem dzisiaj. Miałam taki dzień, że szok. W nocy musiało mi coś wpaść do oka, albo coś w ten deseń. Byłam rano na targu, ale tak mi oko dokuczalo, że się wkurzyłąm i pojechałam do szpitala. Tam na Izbie wysłali mnie na okulistyke no i ..... Diagnoza - EROZJA ROGÓWKI;/ Boli jak diabli, no i L4 mam do poniedziałku. Wygladam teraz jak jednooki bandyta;p
Looo zesz ty .... oby to szybko przeszło ....
 
Cześć dziewczyny:)

POczytałam Was, ale tak z grubsza, bo inaczej nie umiem dzisiaj. Miałam taki dzień, że szok. W nocy musiało mi coś wpaść do oka, albo coś w ten deseń. Byłam rano na targu, ale tak mi oko dokuczalo, że się wkurzyłąm i pojechałam do szpitala. Tam na Izbie wysłali mnie na okulistyke no i ..... Diagnoza - EROZJA ROGÓWKI;/ Boli jak diabli, no i L4 mam do poniedziałku. Wygladam teraz jak jednooki bandyta;p

masakra Kochana :no:
 
karola, ojć eh, to 3maj się, masakra.

Kupiłam teścior ;-) 15 zł, masakra to już ostatni!!! ;) Chyba, że kiedyś @ będzie mi się mega spóźniać ;-) Robię w sobotę, powinien wyjść już gdyby coś.. Faktycznie nie mieli o czułości 10, właściwie pan Mgr chyba nie wie, że takowe istnieją... ;)
 
reklama
karola, ojć eh, to 3maj się, masakra.

Kupiłam teścior ;-) 15 zł, masakra to już ostatni!!! ;) Chyba, że kiedyś @ będzie mi się mega spóźniać ;-) Robię w sobotę, powinien wyjść już gdyby coś.. Faktycznie nie mieli o czułości 10, właściwie pan Mgr chyba nie wie, że takowe istnieją... ;)

taki drogi?
 
Do góry