reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Cytrynowa ja tez ryzykantka, dlatego bez chwili zastanowienie swego czasu wyjechalam za ocean i uwazam to za mega odbra decyzje, a teraz mysle nad powrotem tam. Wiesz skoro masz taka umowe i takie szefostwo, chociaz przyznam, ze ta umowa to niecalkiem jest prawnie dobrze skonstruowana, bo cos mi sie tu nie podoba z tym, ze jak odejdzieszm to bez kasy, takie zasady panuja w pracy na czarno bez umowy, ale nie w umowie, ktora jest formalnym aktem cywilnoprawnym. Zaloze sie, ze nie masz umowy o prace, ale cos na ksztalt zlecenia lub dziela, raczej zlecenia, a wtedy nie ma okresu wypowiedzenia jelsi chodzi o Ciebie, oni chcac Cie zwolnic maja jakis okres wypowiedzenia, ale ty mozesz odejsc w kazdej chwili bez konsekwencji i dostac kase za przepracowane dni lub godziny... hmmm ale ja jestem czepliwa w tych kwestiach, zwlaszcza, ze znam sie na prawie i zatrudniam ludzi w naszej firmie i zawieram z nimi umowy...

Anula no to juz wyobrazam sobiejaki Twoj m szczesliwy. A z psiakiem to raczej na pewno stawy, bo mojemu siadly z kilku powodow z racji wieku, tych schodow na bank, bo byl szalony latal szalal z gory na dol i w domu i na zewnatrz i kiedys mi uciekl i potracil go samochod, bo szlam z nim na smyczy zobacyzl krolika i wyrwal tak, z emnie wywalil i wybiegl na ulice, potem bylo ok, udlao mu sie z tego wyjsc, ale na stare lata wyszly mu te stawy

Jugoslawa oj to z ta beta nie fajnie, ale kochana zobaczysz uda sie bo ja tak mowie i wiem, ze kazdej sie uda, bede trzymac za szybka @ i szybkie jej pojscie na wakacja na pare miesiecy:tak:


Lux to dobrze, ze masz dobre podejscie do dziecki, jak lubia czas z Toba spedzany to wiele znaczy, a bunt i gorsze zachowanie to minie:tak:


Moniusia kochana faceci inaczej te sprawy postrzegaja, oni pragna dzieci jak juz spotkaja ta wlasciwa osobe, chca tego, ale dla nich to jednak abstrakcja jak cala ciaza, bo oni widza rosnacy brzuch, ale nie wiedza jak to jest kiedy maly czlowiek w nas rosnie, oni inaczej postregaja porazki w tych sprawach, bo przeciez jak nie teraz to uda sie na bank i nie widza problemu w tym albo nie ccha sie przyznawac do tego, ze to problem i ze to przezywaja, bo przezywaja, ale ich meska duma kaze im nie pokazywac tego
 
reklama
Jazza, właśnie też wczoraj w dzień o tym myślałam, że oni chyba tego tak nie rozumieją, właśnie tak jak piszesz widzą brzuch, później bobasa, a dla nas to jest taki mega cud co tam w środku się dzieje.. :)

Lux, KOOOOP
 
Jazza Mam kontrakt. Okres wypowiedzenia z mojej strony to 4 tyg a z ich strony tylko tydzień. Wszelkie nadgodziny sa za darmo. Nie płaci za nie wykorzystany urlop i ogolnie to w uk kontrakt do reki muszę dostać do roku czasu. Wczesnej wystarczy że mi go pokaze.
Payslipy mam wszystkie.
Jeśli dotrwam do roku i będę mieć umowe w ręku to zanim podpisze zabiore do prawnika ale teraz to nie mam z czym iść.
Wiem ze ta umowa nie jest do końca legalna. I jeśli zostane tam to zwrócę uwagę na te szczegóły.
 
Mniam, mniam :)

A wiecie co kupię jeszcze test i zrobię w niedzielę rano ;-) - w rocznicę ;) Nie mam złudzeń, więc nie powinno boleć :)

Kupiłam mężowi łańcuszek z krzyżykiem ;)

Strasznie kuje mnie podbrzusze, prawie tak jak na @ boli.
 
Ostatnia edycja:
Mniam, mniam :)

A wiecie co kupię jeszcze test i zrobię w niedzielę rano ;-) - w rocznicę ;) Kupiłam mężowi łańcuszek z krzyżykiem ;) Nie mam złudzeń, więc nie powinno boleć :)

Strasznie kuje mnie podbrzusze, prawie tak jak na @ boli.
ja ma za tydzien dostac @ i czuje, ze idzie, bo szarpie mnie konkretnie, mam pretensje do wszystkich o wszystko
 
reklama
Do góry