reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Jugoslawa nie ma sprawiedliwości :-( oby szybko przyszla i dalej do dzieła ....

Hey Lux ....

Cytrynowa no zobaczymy co dzisiaj powiedza
 
Anulka kochana u mnie to po staremu nie ma czasu na myslenie ale to chyba dobrze..Jutro na badania hormonalne...lekarz uwzial sie zeby je zrobic wiec chyba nie mam wyjscia;)
 
Tez cholera daleko go mam 2 godziny musze jechac ale mowia ze dobry wiec mysle ze warto.
 
Jak jest tu cisza to jest, ale jak się rozszalejecie to 5 minut Wam wystarczy moje drogie :D

anula, jak masz rację to stawiam Ci... soczek :p :) :*

jazza, Ty przekochana optymistko! :) I tak ma być :) musimy robić dużo dla siebie, bo inaczej idzie zwariować ;)))

Jugosława,
brrr ;/ eh kochana to i tak nie duże wahania, spokojnie, ja miałam kiedyś 25 d.c. a w nastepnym dostałam 34 d.c., teraz te 2 dni plus minus to u mnie normalne :) a w sumie hormony ok :)



O widzicie, ja się też wczoraj z M. pożarłam i to konkretnie... Poszło o to, że byliśmy na imprezce jeszcze wczoraj wieczorem tak na chwilę chociaż i była jego malutka kuzynka, taka śliczna dziewczynka i caly czas się do mnie śmiała wyciągała ręce i ja tak jakoś nie mogę do dzieci, bo zaraz jakieś durne komentarze będą i w ogóle. A on "no weź ją czemu jej nie bierzesz" tak na głos do wszystkich. Nie wiem czy on nie rozumie w jakiej sytuacji jesteśmy, chyba nie przeżywa tego jak ja;/ nie rozumie. Nie chcę robić tego jakoś na pokaz, że nie chcę brać dzieci na ręce, ale po prostu mega mi przykro, to tak samo z siebie.. wydaje mi się, że nie powinien tak się zachować.. i go zrypałam :) a on wrzeszczy, że to, że nawet jak nie będę mogła mieć dzieci to nie powód, żeby jak durna się zachowywać :( ja do niego mówię to co może mam się cieszyć z ciąż wszystkich wokół mnie i coraz to nowych dzieci , a on a co to taki problem cieszyć się, że komuś się udało ;////// i od słowa do słowa :( a jej matka mi jej nawet nie dala to co będę brała.. śmiałam się do niej, normalnie, wszyscy mogą do mnie tak powiedzieć, ale on powinien mieć trochę wyczucie sytuacji... On jest taki spokojny o dziecko, bo mówi jak się nie uda teraz w ciągu tych jeszcze 4 cykli to na pewno na in vitro idziemy. A ja mam odmienne zdanie, nie chcę chyba.
 
Ostatnia edycja:
ja po poronieniu mialam niehcec do swiezo urodzonych dzieci, wzielam na rece i w ryk, tylko my kobiety to rozumiemy i przezywamy :no:
hej Anulo ciezarowko nasza
 
Moniusia kurde powinien zrozumiec ze czujesz to inaczej niz on...ma ochote to niech sam nosi obce i cieszy banana ale masz prawo podchodzic do tego inaczej niz on.
 
reklama
Do góry