reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Jugosława, jak tam, powiedz, że @ nie ma :)

Ja chyba dzisiaj pobiłam rekord głupoty:D zrobiłam test hah ja wiedziałam, że nawet jak się udało to nie wyjdzie, ale zrobiłam, żebym go już w domu nie miała hah i żebym się nim nie stresowała :D 20 d.c. hah :p a tu 8 dni do @ ;P

Kupiłam wiesiołek, wykupiłam clo na nast. cykl. Na pewno się nie uda teraz :( choć jeszcze się łudzę, ale już jestem spokojniejsza i grzecznie czekam do terminu @ :)

Dziewczyny zrobiłam tsh, wynik 2,32, a przed większą dawką miałam 2,28 :/ nie wiem co teraz zrobić, on mi kazał przyjechać za 3 m-ce, a ja myślę czy czasem w ogóle nie brać tego euthyroxu.. po co mam go w siebie ładować, jak w sumie nie mam niedoczynności.
 
Moniusia ja nie znam się na wynikach wiec nie pomoge....

Czekaj czekaj bo i tak się nie do czekasz ;-)
 
Dzien dobry :-)


Cytrynowa i wcale sie nie dziwi Twojej irytacji z powodu pracy, jesli czujesz, ze Cie to przytlacza to lepiej odejdz i kij im w oko, potem mozesz pojsc do szkoly jak piszesz, znalezc cos fajniejszego, ja jestem zdania, z ekto nie ryzkuje ten nie ma, jestem ryzykantka i choc czasem boimy sie ryzyka i nowych rzeczy to potrafia wiele rzeczy zmienic na lepsze. Tak odeszlam z poprzedniej rpacy, ktora mnie przytlaczala i postawilam wszystko na jedna karte i teraz uwazam, z ebyla to najlepsza decyzja:tak:


Anula gratulacje kochana, teraz mozna juz glosno gratulowac, piknie, trzymam mega ogromne kciuki caly czas;-):-)


Moniusia bede trzymac u Ciebie kciuki, aby tn tescioszek wyszedl i bys miala piekny prezent dla swojego:-);-)


Julia wlasnie kochana tak sobie zawsz emysle, ze dzis @ sie skonczy i kolejna szansa i moj bedzie mnie mial dosc ale poki co bialej flagi nie wywiesza hehe. Oj tak takie male tuje trzeba podlewac jak sucho, ale pociesze Cie, ze jak juz podrosna to juz tak ich podlewac nie trzeba i daja fajne odgordzenie od ulicy i cien:tak:


Tez mysle o naszej Dicie kochanej....


Karola kochana pamietaj, z enigdy nie smecisz, bo my tu po to jestesmy, aby sie wzajemenie wspierac , wiec pisz o wszystkim, zawsze tak latwiej na serduchu. Uda sie zobaczysz:tak:


Missiiss no brzusio piekny pierwsza klasa, sliczny domek, a jaki ogromny, tez troche mam nadzieje Ci z niego zabrac:-D:rofl2:


Haruna to teraz tlyko dzialac dzialac i czekac na efekty;-)


Tinus hej hej rosnijcie zdrowo:-)


Anula a tym pieskiem to chyba stawy, mialam owczarka niemeickiego i tez mial takie problemy z tylnym lapami, raz bylo dobrze, raz gorzej,w szystko zalezalo od pogody, jak chlodniej to ciezko mu bylo wstac nawet, ale to byl zawsze wariat pelken energii, szala, biegal, a tesknie z anim

Lux z dziemci w pewnym wieku to juz tak jest niestetyt, lapia towszystko od rowiesnikow i chce sie popisac przed nimi, wiec robia wiele takich akcji. Jestem jak Julia przeciwna karom cielesnym z racji tez tego jakie mialam dziecinstwo, ale jak najbardziej jestem za systemem kar i nagrod w innej formie niz klapsy i przemoc. Czytalam troche na ten temat, do dzieci trzeba podejsc jak do doroslych rozumnych ludzi i rozmawiac z nimi, nie krzyczec, ale modulowac odpowiednio glos, jesli cos zrobia to od malkego z nimi rozmawiac, po prostuy pwoiedziec co sie wydarzylo, co zrobilo i ze tegoi nie pochwalamy bo...tu trzeba wytoczyc odpowiednie argumenty, aby ono wiedzialo, ze traktujemy je jak kumpla, ktorego staramy sie zrozumiec, ale ono musi zrozumiec i nas:tak:


Julia aj tak termin kolejnej @ to ... oni... 1 czerwca czyli dzien dziecka bleeeeeee:zawstydzona/y:

I powiedz co to za szkolenie kochana?

Blair super, ze brzusio juz rosnie, to musi byc fajne uczucie:tak:


A co do wiosny czasy bzykania i zapylania to i moj ostatnio mi oswiadczyl, ze ani sie obejrze a on mnie zapyli w przyplywie wiosennej burzy hormonow:-D:laugh2:


Anula a stary juz wie?

Jugoslawa trzymam ogromne mega kciuki, aby ta franca nie przyszla:tak:


Wczoraj nawet nie mialam kiedy zajrzec i caly dzien wczorajszy byl deszczowy, a dzis mgla rano, ale teraz niebo prawie idealne piekne i zapowiada sie piekny dzionek. Troche zakuipow ciuszkowych sobie kupilam, nie moglam sie oprzec, wiec moje ulubione sklepy h&m i mohito zaliczone hehe:-D. Teraz poluje na torbe, marzy mi sie czarna o-bag i widzialam mega fajny szalfrok w tjmaxx taki kremowy z kapturem z uszami o oczami i nosem zajaczka hehe:-D. No i mialam takie fajne spodnie jeansy calvin klein, ktore przywiozlam z US, a teraz sa jak worek i wisza, ehhh:eek:. Dzis ostatni dzien @, wiec ja juz w blokach startowych do meczenia mojego M hehehe:-D. Iw ogole zycie jest pikne. No i boli mnie kregoslup w dolnej czesci, wiec albo to starosc albo nie wiem skad ten bol, bo nie przez szalenstwa lozkowe z racji @:-D

Milego dzionka:-)
 
Jazza ja też raczej ryzykuje. Sam fakt że przyleciałam do uk jest już moim duzym wyczynem. Teraz nie żałuję tej decyzji ani chwili.
A w pracy też nie wysiedze długo. Ale mam skonstruowana umowe ze jak odejde z dnia na dzien to mi nie wypłaca za przepracowane dni. Wiec najlepiej odchodzic w dzien gdy wyplata jest zaksiegowana na koncie. ;)
Już im nie jedna dziewczyna z dnia na dzien zrezygnowała. Najbardziej spektakularne było odejscie gdy dziewczyna o 23 napisała sms szefowej że odchodzi i jutro jej w pracy nie będzie. A miała być sama na sklepie.
 
Dzien dobry :-)


Cytrynowa i wcale sie nie dziwi Twojej irytacji z powodu pracy, jesli czujesz, ze Cie to przytlacza to lepiej odejdz i kij im w oko, potem mozesz pojsc do szkoly jak piszesz, znalezc cos fajniejszego, ja jestem zdania, z ekto nie ryzkuje ten nie ma, jestem ryzykantka i choc czasem boimy sie ryzyka i nowych rzeczy to potrafia wiele rzeczy zmienic na lepsze. Tak odeszlam z poprzedniej rpacy, ktora mnie przytlaczala i postawilam wszystko na jedna karte i teraz uwazam, z ebyla to najlepsza decyzja:tak:


Anula gratulacje kochana, teraz mozna juz glosno gratulowac, piknie, trzymam mega ogromne kciuki caly czas;-):-)


Moniusia bede trzymac u Ciebie kciuki, aby tn tescioszek wyszedl i bys miala piekny prezent dla swojego:-);-)


Julia wlasnie kochana tak sobie zawsz emysle, ze dzis @ sie skonczy i kolejna szansa i moj bedzie mnie mial dosc ale poki co bialej flagi nie wywiesza hehe. Oj tak takie male tuje trzeba podlewac jak sucho, ale pociesze Cie, ze jak juz podrosna to juz tak ich podlewac nie trzeba i daja fajne odgordzenie od ulicy i cien:tak:


Tez mysle o naszej Dicie kochanej....


Karola kochana pamietaj, z enigdy nie smecisz, bo my tu po to jestesmy, aby sie wzajemenie wspierac , wiec pisz o wszystkim, zawsze tak latwiej na serduchu. Uda sie zobaczysz:tak:


Missiiss no brzusio piekny pierwsza klasa, sliczny domek, a jaki ogromny, tez troche mam nadzieje Ci z niego zabrac:-D:rofl2:


Haruna to teraz tlyko dzialac dzialac i czekac na efekty;-)


Tinus hej hej rosnijcie zdrowo:-)


Anula a tym pieskiem to chyba stawy, mialam owczarka niemeickiego i tez mial takie problemy z tylnym lapami, raz bylo dobrze, raz gorzej,w szystko zalezalo od pogody, jak chlodniej to ciezko mu bylo wstac nawet, ale to byl zawsze wariat pelken energii, szala, biegal, a tesknie z anim

Lux z dziemci w pewnym wieku to juz tak jest niestetyt, lapia towszystko od rowiesnikow i chce sie popisac przed nimi, wiec robia wiele takich akcji. Jestem jak Julia przeciwna karom cielesnym z racji tez tego jakie mialam dziecinstwo, ale jak najbardziej jestem za systemem kar i nagrod w innej formie niz klapsy i przemoc. Czytalam troche na ten temat, do dzieci trzeba podejsc jak do doroslych rozumnych ludzi i rozmawiac z nimi, nie krzyczec, ale modulowac odpowiednio glos, jesli cos zrobia to od malkego z nimi rozmawiac, po prostuy pwoiedziec co sie wydarzylo, co zrobilo i ze tegoi nie pochwalamy bo...tu trzeba wytoczyc odpowiednie argumenty, aby ono wiedzialo, ze traktujemy je jak kumpla, ktorego staramy sie zrozumiec, ale ono musi zrozumiec i nas:tak:


Julia aj tak termin kolejnej @ to ... oni... 1 czerwca czyli dzien dziecka bleeeeeee:zawstydzona/y:

I powiedz co to za szkolenie kochana?

Blair super, ze brzusio juz rosnie, to musi byc fajne uczucie:tak:


A co do wiosny czasy bzykania i zapylania to i moj ostatnio mi oswiadczyl, ze ani sie obejrze a on mnie zapyli w przyplywie wiosennej burzy hormonow:-D:laugh2:


Anula a stary juz wie?

Jugoslawa trzymam ogromne mega kciuki, aby ta franca nie przyszla:tak:


Wczoraj nawet nie mialam kiedy zajrzec i caly dzien wczorajszy byl deszczowy, a dzis mgla rano, ale teraz niebo prawie idealne piekne i zapowiada sie piekny dzionek. Troche zakuipow ciuszkowych sobie kupilam, nie moglam sie oprzec, wiec moje ulubione sklepy h&m i mohito zaliczone hehe:-D. Teraz poluje na torbe, marzy mi sie czarna o-bag i widzialam mega fajny szalfrok w tjmaxx taki kremowy z kapturem z uszami o oczami i nosem zajaczka hehe:-D. No i mialam takie fajne spodnie jeansy calvin klein, ktore przywiozlam z US, a teraz sa jak worek i wisza, ehhh:eek:. Dzis ostatni dzien @, wiec ja juz w blokach startowych do meczenia mojego M hehehe:-D. Iw ogole zycie jest pikne. No i boli mnie kregoslup w dolnej czesci, wiec albo to starosc albo nie wiem skad ten bol, bo nie przez szalenstwa lozkowe z racji @:-D

Milego dzionka:-)
Dziękuję
.....
Stary wie ... szczesliwy ...ale ustaliliśmy że jeszcze nie mowimy nikomu ....musze właśnie ginekologa sobie poszukac bo mój to taki roztrzepany troche no i daleko do niego mam ....

A co do psa to tez mo się wydawalo ze stawy .... ona na łóżko nawet nie może wskoczyć i zejsc po schodach .... dzisiaj znowu do weterynarza ....
 
Anula nie chce starszyc ale moja ciotka miała owczarka niem i też mial podobnie.
Na początku problemy z chodzeniem, potem ze wskoczeniem na lozko.
Okazało się ze od chodzenia po schodach (psom jest to zakazane ponoc) padl mu kregoslup.
Po dlugich walkach uspili go. Bo nie było sensu dalej go męczyć
 
Dzień dobry dziewczyny,

aliszia: po mocnym wysiłku hormony szczęścia biorą góre, może dlatego tak sie cieszy :D Fajnie, że sport sprawia mu taką przyjemność. Bieganie uzależnia, w zdrowy sposób oczywiście :)

missiiss: 2 kg :D Niezły wyniczek na finiszu :D Hahaha czas bzykania nadchodzi - masz rację :D

haruna: skoro rano było to kłótnia nic nie przeszkodzi :) A może pomoże? :D:D:D

moniusia: no nieźle 20 dc i teścior :D Co do tsh to jest bardzo mała różnica, myślę, że nie warto się tym stresować. To raptem 0,4 więc tyci tyci. Spokojnie.

jazza: kochana, jesteś w domu. Obietnica zapylenia wiosennego już złożona:D:D:D hihihi Zakupy odzieżowe...ja w tym sezonie ubrań nie kupuję. Zrobiłam przegląd szafy i mam tego tyle, że postanowiłam je donosić i po sezonie cześci sie pozbyć. Musze tylko buty dokupić i jakąś torbę letnią. Może cię przewiało, dlatego boli dolna część kręgosłupa? Wiem co czujesz z tymi luźnymi spodniami :/ Ja miewam dwa stany: raz są za duże ubrania a raz za małe :D:D:D

cytrynowa: o to faktycznie. Najlepiej poczekać do zaksięgowania wypłaty :)

anula: blisko do gin w ciązy to podstawa chyba. Mam nadzieje, że znajdziesz takiego co ci przypadnie do gustu. Po co się stresowac, że trzeba gdzies daleko jeździć. O! Chłop zadowolony - a co ma nie być :D:D Biedny piesio :(

Zrobiłam betę, bo już wkurzać zaczęłam - poniżej 1, więc tak jak myślałam, moja @ pojechała na wakacje :| Może uda mi się zapisać do gin w przyszłym tygodniu. Chociaż ciągle liczę, że przyjdzie przez weekend, niby dzisiaj dopiero 29dc. Mam nadzieję, że spóźnia się przez ten wysiłek i stresy, a nie przez wahania hormonów :/

Udanego dnia :)
 
Anula nie chce starszyc ale moja ciotka miała owczarka niem i też mial podobnie.
Na początku problemy z chodzeniem, potem ze wskoczeniem na lozko.
Okazało się ze od chodzenia po schodach (psom jest to zakazane ponoc) padl mu kregoslup.
Po dlugich walkach uspili go. Bo nie było sensu dalej go męczyć
Właśnie mama moja na 3 pietrze mieszka ... i mimo tego ze to mały pies jest wydaje mi się ze to będzie to..zrobi kilka kroków na prawie sztywnych tylnich łapach i siada bo nie chce dalej .... dzisiaj tam przupilnjje tego weterynarza taki młody byl ... ja mu tam dam ;-)

Mojego psiutka tez na szczepienie wzięliśmy to jest czoty wszystkie psy się trzesly a ten z pełną odwaga tam wlazl i szczesliwy _;-)
 
reklama
hej baby :-)
Jugoslawa-wieczor mialam udany, za to po powrocie poklocilamm sie z facetem
Julia-ja Ci powiem, ze moja pracodawczyczyni sama bije dzieci i ja na to wplywu nie mam, ale moja metode chwalila i nieraz sama stosowala
Jazza-pracowalam u kilku rodzin jako niania, wybawilam tez sporo dzieci w rodzinie i duzy wplyw ma wlasnie otoczenie, wczoraj dla przykladu dziewczynki byly mega grzeczne, az mi sie milo z nimi czas spedzalo, bylysmy na placu i na spacerku, wrocily z kwiatkami we wlosach, one uwielbiaja te nasze spacery :-)
 
Do góry