reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Hej hej sobotnio-majowo:)

Anula
Zdaj później z reakcji męża na taki wspaniały prezent:) I w ogóle - STO LAT MU!:-D


Jugosława
No właśnie... jak nie liczyć i trafić, hehe :tak: Chyba tylko urlop albo wakacje pomagają?
A co u Ciebie?
Jakieś objawy?

Cytyrynowa
Lepiej nie dopytuj, żeby nie pomyślał, że musi więcej dowieźć:)

Nusia
Ty po terminie... I jak tam????


U nas słoneczko świeci... Jupii!!
Po wczorajszym szarym burym dniu taka pogoda to luksus:) Ciepełka nie ma, ale zobaczymy jeszcze:) Może na tego grilla pogoda jednak się uda...:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dita a potem ja bede oczami swiecic ze towaru nie mam na sklepie. Na szczescie/ nie szczescie jestem dzis na innym sklepie
 
No dziewczyny, gratulacje! Maj to magiczny miesiąc! :)

My działaliśmy oczywiście, za 2 godz. robię znowu test zobaczyć czy jeszcze przed nami czy już po :) Gdyby przed to jeszcze przed imprezką zadziałamy, bo lecimy na 18-stkę ;)

Ja też włączam reset, zapowiada się fajna potańcówka, coś tam się wleje w siebie ;p Czasem tak trzeba :) Też już mam dość :)
 
Ostatnia edycja:
Oczywiście, też jestem Kochana tego zdania ;) tyle, że chcę zwiększyć szanse :D

Zaraz jeszcze lecimy na jakieś ciuszkowe zakupy :) to już totalny reset :) I to nie ja zaproponowałam :D
 
Ja też włączam reset, zapowiada się fajna potańcówka, coś tam się wleje w siebie ;p Czasem tak trzeba :) Też już mam dość :)

Przyjaciółka długo się o dziecko starała. Owu wypadła w trakcie festiwalu muzycznego. Przyjechali popili pobawili się i zwinęli działać. Syn ma 2 lata :D
Także trzymam kciuki
 
Hej laski,

cytrynowa: no tak, bo to jak towaru nie ma to też źle :/ Dobrze, że zmieniają lokalizację sklepu w którym sie pracuje :) Udanego dnia :)

dita: właśnie urlop i wakacje...już niedługo ;) U mnie żadnych objawów :/ Staram się niczego nie doszukiwać, żeby za bardzo nie bolało jak @ przyjdzie ;) Po prostu czekam, czasem coś tam poczytam o objawach :D Ale wtedy nagle wszystkie mam :D Lepiej nie czytać ;) Mam nadzieję, że pogoda dzisiaj dopisze i grill się uda :) Odpoczywasz trochę?

moniusia: reset potrzebny. Korzystaj z relaksu, bo nie ma lepszych okoliczności na zapłodnienie niż zrelaksowane jajo :D Hihihi Udanych zakupów i imprezki ;D

anula: jak się czujesz? Kurczę, jak testy pozytywne wychodzą to pewnie dopiero się wtedy zaczyna....gonitwa myśli :| Dobrze będzie, czuję to :)

U mnie piękna pogoda, więc w planach rowerek, żeby spalić kalorie po małym pączkowym obżarstwie :D
Hihihi...chodzą za mną dzisiaj lody, więc pewnie na osłodę będą w trakcie dnia.

Udanej soboty! :)
 
Jugoslawa no niby nie swiece przed oczami dla tych klientow gdzie wczoraj byłam. Ale dzis ide na inny sklep i nie wiem co sie dzieje i ludzie jak zapytaja o cos to bede w czarnej doopie. Bo nic nie wiem i zaraz bedzie gadanie ze jak sklepowa nie wie co na sklepie ma.
 
reklama
hej okropna mialam noc tesciu zle sie poczul w nocy serce wiec wezwalismy pogotowie przyjechali wzieli go na badania dopiero nad ranem byli w domu masakra sen na raty to masakra dzis czuje sie jakby mnie z krzyza zdjeli brzuch boli coraz bardziej szkoda gadac
 
Do góry